Kierownik Sklepu

Teraz Ja

Łódź Zgierz Piotrków Trybunalski Tomaszów Mazowiecki Łowicz Skierniewice Pabianice Rawa Mazowiecka Kutno Aleksandrów Łódzki Konstantynów Łódzki

Opis stanowiska

Nasz klient poszukuje osób posiadających doświadczenie w handlu, które są gotowe zarządzać osiedlowym sklepem spożywczym.
Dołącz do zespołu ludzi, którzy każdego dnia inspirują
się nawzajem, motywują i traktują swoją pracę jako rodzinny biznes.

Wymagania

Oferujemy

  • Dynamiczną i interesującą współpracę z firmą o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Darmowe profesjonalne szkolenie, dzięki któremu zrozumiesz sposób funkcjonowania sklepu, poznasz produkty i zasady współpracy oraz sprawdzone standardy

  • Wsparcie i doradztwo

  • Gwarantowany przychód miesięczny od pierwszego miesiąca działalności

  • Pokrywamy koszty czynszu i energii elektrycznej w prowadzonym sklepie

  • Zapewniamy serwis

  • Opłacamy ubezpieczenie wyposażenia sklepu

  • Darmowe dostawy towaru

Oferujemy

Wymagania

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku lub chęć nauki i rozwoju

  • Gotowość do prowadzenia działalności gospodarczej

  • Umiejętność budowania relacji z klientami

  • Umiejętność planowania pracy własnej i podległego zespołu

  • Doświadczenie w sprzedaży będzie dodatkowym atutem

Ostatnia aktualizacja:
23.05.2019

Branża / kategoria:
Kadra zarządzająca, Sprzedaż / Obsługa klienta