Pracownik produkcji - zatrudnienie bezpośrednio przez firmę

Adecco Poland Sp. z o.o.

Łęczyca Ozorków Stryków Sokolniki-Las Piątek Słowik Cedrowice

Zadania:

  • Praca w systemie trzyzmianowym,
  • Montaż i pakowanie stelaży.
  • Formowanie akrylu (praca z akrylem).

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze + premia,
  • Bezpośrednie zatrudnienie na podstawie, umowy o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy.
  • Pakiet socjalny.
  • miejsce pracy: Ozorków

Wymagania:

  • Zdolności manualne,
  • Rzetelne i prawidłowe wykonywanie czynności,
  • Podstawowa znajomość rysunku technicznego,
  • Umiejętność posługiwania się sprzętem pomiarowym, np. suwmiarką

Zainteresowane osoby prosimy o kliknięcie w przycisk APLIKUJ

Numer referencyjny: PP/2019/LK/LDZ

Informacje dodatkowe

Wymiar etatu:
Pełny etat

Rodzaj umowy:
Na czas określony

Min. doświadczenie:
Tylko praktyki

Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia