Operator wózka widłowego

Seito Polska Sp. z o.o.

Szukasz pracy u rzetelnego pracodawcy?

Zależy Ci na stabilnym zatrudnieniu?

Chcesz rozwijać swoje umiejętności i wiedzę?

Dołącz do naszego zespołu na Teofilowie!

Twoje zadania:

  • transport wyrobu gotowego z obszarów produkcyjnych do magazynowych
  • załadunek i rozładunek samochodów dostawczych
  • załadunek i rozładunek bel papieru
  • wydawanie papieru na tekturnice

Oferujemy Tobie:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • możliwość rozwoju
  • benefity pozapłacowe w postaci prywatnej opieki medycznej (z dostępem do wielu specjalistów, poradni rehabilitacyjnych i lekarskich wizyt domowych), dofinansowanie do karty sportowej, bony świąteczne i paczki dla dzieci
  • dodatkowe ubezpieczenie na życie dla Ciebie i twojej rodziny
  • możliwość udziału w różnych eventach i konkursach firmowych np. corocznym Turnieju Mistrzów dla dzieci

Jeżeli:

  • posiadasz uprawnienia do obsługi wózków widłowych (mile widziane II WJO wydane przez UDT)
  • potrafisz pracować w zespole
  • i nie straszna Ci praca zmianowa

NAPISZ LUB ZADZWOŃ DO NAS!

Informacje dodatkowe

Wymiar etatu:
Pełny etat

Rodzaj umowy:
Na czas określony

Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok

Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe

Branża / kategoria:
Logistyka