Pracownik produkcji/Operator Wózka

Gi Group Sp. z o.o.

Radomsko

Dla naszego klienta z branży AGD poszukujemy osób na stanowisk

PRACOWNIK PRODUKCJI

Miejsce pracy: Radomsko
Opis stanowiska:
• Zadania związane z pracą na linii montażowej
• Wstępna kontrola jakości
• Współpraca z pozostałymi pracownikami na linii

Wymagania:

• Chęci do pracy
• Umiejętność planowania i dobrej organizacji pracy
• Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
• Dyspozycyjność do pracy 3 zmianowej

Oferujemy:
• Bezpłatny dojazd z okolic: Przedbórz, Pajęczno, Sulmierzyce, Bełchatów, Piotrków Trybunalski, Żytno.
• Umowę o pracę tymczasową
•Terminowość wypłat pensji(zawsze do 10 dnia miesiąca),
• Pracę w bezpiecznym środowisku i w nowoczesnych warunkach
• Atrakcyjne wynagrodzenie

GI GROUP sp. z o.o.
ul. Tysiąclecia 4/3
97-500 Radomsko

Dziękujemy za zainteresowanie ofertą i wszystkie przesłane aplikacje, jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Informacje dodatkowe

Wymiar etatu:
Pełny etat

Rodzaj umowy:
Na czas określony

Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia

Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia