Doradca / Opiekun Klienta w biurze sprzedaży [rekrutacja prowadzona online]

Biuro Sprzedaży

Łódź Bełchatów Sieradz Skierniewice Zduńska Wola Piotrków Trybunalski Tomaszów Mazowiecki Kutno Zgierz Pabianice

Opis stanowiska

  • ustalenie kalendarza spotkań i jego realizacja;

  • nawiązywanie i utrzymywanie trwałych kontaktów z klientami;

  • analiza potrzeb i oczekiwań Klienta celem skonfigurowania najlepszych rozwiązań;

  • budowanie pozytywnego wizerunku firmy;

  • stałe aktualizowanie i pogłębianie wiedzy z dziedziny finansowo-ubezpieczeniowej.

Wymagania

  • posiadasz doświadczenie w sprzedaży lub masz motywację aby je zdobyć;

  • lubisz pracę z ludźmi, a poznawanie nowych osób przychodzi Ci z łatwością;

  • łatwo podtrzymujesz kontakt z rozmówcą;

  • jesteś przedsiębiorczy i doskonale zorganizowany;

  • będziesz potrafił zarządzać własnym czasem pracy;

  • posiadasz wykształcenie minimum średnie.

Oferujemy

  • nowe, fajne znajomości w międzynarodowej firmie;

  • wysokie i stabilne dochody (od 4,5 tys. zł.);

  • profesjonalne wdrożenie, tak długo jak tego potrzebujesz

  • szkolenia;

  • przejrzystą ścieżkę awansu zawodowego;

  • czas pracy dopasowany do Ciebie

  • dodatkowe benefity (karta multisport, program emerytalny, ubezpieczenie grupowe, prywatna opieka medyczna);

Ostatnia aktualizacja:
17.10.2020

Branża / kategoria:
Finanse / Bankowość, Sprzedaż / Obsługa klienta