Specjalista ds. Personalnych

Corning Optical Communications Polska Sp. z o.o.

Stryków

Opis stanowiska

(umowa na zastępstwo)

Do Twoich zadań będzie należeć:

Stanowisko obejmuje wsparcie lokalnych oraz regionalnych działań HR, w tym:

  • Przygotowywanie raportów, sprawozdań, analiz oraz prezentacji z obszaru HR

  • Nadzór i koordynacja realizacji programów HR

  • Inicjowanie i organizowanie aktywności budujących zaangażowanie pracowników

  • Wsparcie działu szkoleniowego w organizacji inicjatyw rozwojowych dla pracowników

  • Udział w projektach HR

Wymagania

Jeśli posiadasz:

  • Wykształcenie wyższe- preferowane kierunki ZZL, Psychologia, Socjologia, Prawo Pracy

  • Bardzo dobrą znajomość języka angielskiego

  • Dobrą znajomość MS Office (w szczególności MS Excel i PowerPoint)

  • Doświadczenie w pracy w dziale personalnym będzie dodatkowym atutem

  • Dokładność i bardzo dobrej organizacji pracy

  • Komunikatywność i kreatywne podejście do poszukiwania nowych rozwiązań

  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne

Ty i Corning to dobre połączenie!

Ostatnia aktualizacja:
22.10.2020

Branża / kategoria:
Human Resources / Kadry, Księgowość / Audyt / Podatki