Menedżer Zespołu Sprzedaży

Compensa Dystrybucja Sp. z o.o.

Łódź Skierniewice Aleksandrów Łódzki Głowno Kutno Pabianice Stryków Zgierz Łęczyca Łowicz Brzeziny

Opis stanowiska

  • Budowanie, rozwój oraz zarządzanie swoim zespołem Doradców;

  • Udział w tworzeniu strategii rozwoju zespołu oraz Oddziału;

  • Realizację planów sprzedaży w zakresie produktów ubezpieczeniowych (indywidualnych, majątkowych, grupowych, zdrowotnych);

  • Zapewnienie najwyższego standardu sprzedaży i obsługi Klienta w ramach prowadzonego zespołu;

  • Budowanie pozytywnego wizerunku firmy na rynku.

Wymagania

  • Doświadczenia w zarządzaniu zespołem sprzedażowym, minimum 2 lata;

  • Wysokich umiejętności sprzedażowych i interpersonalnych;

  • Doświadczenia w branży ubezpieczeniowej lub finansowej;

  • Umiejętności rekrutacji na stanowiska sprzedażowe;

  • Doświadczenia we wdrażaniu nowych osób do pracy;

  • Zaangażowania i poczucia misji w naszej branży.

Oferujemy

  • Doświadczenie we współpracy ze stabilną i międzynarodową firmą w branży ubezpieczeniowej, która w 2019 roku kilkukrotnie była nagradzana jako Lider Innowacyjności oraz Fair Play;

  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do wyników Twoich oraz Twojego zespołu;

  • Udział w profesjonalnych szkoleniach sprzedażowych, produktowych oraz rozwojowych;

  • Jasną i przejrzystą ścieżkę kariery;

  • Możliwość rozwoju w kierunku prowadzenia samodzielnego biura menedżerskiego;

  • Doświadczenie w pracy w najbardziej dynamicznie rozwijającej się spółce w branży, w ramach uzyskania ponad rynkowych wzrostów z dystrybucji produktów ochronnych (m.in. nagroda Firma Miesiąca w 2020 roku od Gazety Ubezpieczeniowej).

Ostatnia aktualizacja:
29.10.2020

Finanse / Bankowość, Kadra zarządzająca, Sprzedaż / Obsługa klienta, Ubezpieczenia