Lekarz Dermatolog

Medicover Sp. z o.o.

Opis stanowiska

Jeśli posiadasz:

  • tytuł lekarza specjalisty bądź jesteś lekarzem w trakcie specjalizacji – po 3. roku specjalizacji

  • prawo wykonywania zawodu

  • umiejętność obsługi komputera

Wymagania

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o UZ bądź KG – sam wybierasz

  • elastyczne godziny pracy

  • wsparcie edukacyjne - dofinansowanie do udziału w konferencjach medycznych, dostęp do platformy informacji medycznej ze wszystkich specjalizacji

  • pracę według międzynarodowych procedur i standardów medycznych związanych z opieką nad Pacjentem

  • dobrą organizację pracy (wsparcie recepcji, pielęgniarek, kadry zarządzającej)

Oferujemy

Twoje zadania:

  • opieka nad Pacjentem

  • dbałość o wysokie standardy medyczne w placówce

Jeśli powyższa oferta wydaje Ci się interesująca pozostaw nam swój kontakt (CV nie jest wymagane). Zadzwonimy w celu doprecyzowania szczegółów.

Ostatnia aktualizacja:
31.10.2020

Branża / kategoria:
Medycyna / Opieka zdrowotna