Opiekun Sali Sprzedaży

NEONET S.A .

Zgierz

Opis stanowiska

Co dokładnie będzie należeć do zakresu Twoich obowiązków?

  • pomoc całej załodze, czyli Doradcom Klienta i Kierownikowi Sklepu w realizacji bieżących zadań wspierających funkcjonowanie sklepu

  • pomoc w przyjęciu i rozładunku towaru, umieszczanie go na półkach zgodnie obowiązującymi standardami firmy

  • utrzymanie na sklepie czystości i porządku

  • dokonywanie prawidłowej ekspozycji materiałów przed akcjami promocyjnymi

Wymagania

Jeśli:

  • jesteś pasjonatem elektroniki, chętnym poznawania coraz to nowszych technologii

  • wyzwania działają na Ciebie motywująco i dążysz do ich realizacji

  • wiążesz swoją dalszą karierę zawodową z branżą elektroniczną lub po prostu ze sprzedażą

  • jesteś zmotywowany, nie umiesz „usiedzieć w jednym miejscu” i zarażasz swoim pozytywnym podejściem innych :)

nie wahaj się – APLIKUJ!

Oferujemy

Oferujemy:

  • Umowa o pracę

  • Szkolenia wewnętrzne

  • Rabaty pracownicze

  • Środki do dezynfekcji

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Maseczki oraz rękawiczki

Ostatnia aktualizacja:
31.10.2020

Branża / kategoria:
Praca fizyczna, Sprzedaż / Obsługa klienta