Serwisant Instalacji PPOŻ [rekrutacja online]

Apleona HSG Sp. z o.o.

Łódź Stryków Aleksandrów Łódzki Bełchatów Piotrków Trybunalski Tomaszów Mazowiecki Skierniewice Łowicz Zgierz Zduńska Wola Sieradz Wieluń

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na stanowisku Serwisant Instalacji Przeciwpożarowych będzie odpowiedzialna za:

  • Wykonywanie przeglądów serwisowych, napraw i modernizacji urządzeń ochrony ppoż. takich jak: instalacje tryskaczowe i hydrantowe, gaśnice, pompy przeciwpożarowe lub instalacji niskoprądowych takich jak: SSP, DSO, SUG;

  • Przygotowywanie, prowadzenie procesu kompletowania i weryfikowanie dokumentacji odnośnie przeglądów; modernizacji i napraw urządzeń ochrony PPOŻ.

  • Współpraca z kierownikami technicznymi na obiektach;

  • Wykonywanie audytów stanu instalacji PPOŻ. w budynkach;

  • Stała współpraca z zespołem serwisowym i działem wycen prac dodatkowych.

Wymagania

Oczekiwania wobec Kandydatów:

  • Wykształcenie techniczne min. średnie – mile widziane kierunkowe;

  • Doświadczenie z zakresu obsługi serwisowej systemów PPOŻ.

  • Uprawnienia SEP (mile widziane);

  • Dobra organizacja pracy i umiejętność pracy w zespole;

  • Samodzielność, komunikatywność, odpowiedzialność,

  • Gotowość do odbywania podróży służbowych;

  • Czynne prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;

  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności;

  • Możliwość skorzystania z prywatnej opieki medycznej oraz ubezpieczenia na preferencyjnych warunkach;

  • Pakiet świadczeń socjalnych z ZFŚS (wczasy pod gruszą, ołówkowe, zapomoga świąteczna);

  • Wszystkie niezbędne narzędzia pracy (samochód służbowy; komputer; telefon, narzędzia)

  • Szkolenia branżowe;

  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz awansu w strukturach firmy.

Ostatnia aktualizacja:
17.10.2020

Energetyka / Elektronika, Inżynieria / Projektowanie, Praca fizyczna, Serwis / Technika / Montaż