Kasjer / Kasjerka

Auchan Polska Sp. z o.o.

Opis stanowiska

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę już od 1 dnia zatrudnienia,

  • Wynagrodzenie zawsze na czas oraz premię indywidualną,

  • Konkretne umiejętności, wiedzę i szkolenia w zakresie wykonywanych zadań,

  • Możliwość rozwijania swoich pasji zawodowych,

  • Nowe znajomości i świetną atmosferę w zgranym zespole,

  • Benefity w trosce o Twoje zdrowie i samopoczucie.

Wymagania

  • Zapewnieniu profesjonalnej obsługi klienta,

  • Budowaniu dobrych relacji z klientami,

  • Rzetelnym przyjmowaniu płatności,

  • Obsłudze kasy fiskalnej i rozliczaniu środków płatniczych.

Oferujemy

  • Otwartości i uprzejmości,

  • Odpowiedzialności i skrupulatności,

  • Wysokiej kultury osobistej,

  • Dyspozycyjności do pracy w systemie zmianowym,

  • Pozytywnego nastawienia i dobrej energii.

Ostatnia aktualizacja:
17.10.2020

Branża / kategoria:
Sprzedaż / Obsługa klienta