Spedytor Krajowy Całopojazdowy

LeasingTeam Professional Sp. z o.o.

Nr ref.: 0034931

Rodzaj pracy: Praca stała

Zakres obowiązków:

  • Realizacja usług spedycji drogowej;
  • Praca na giełdach transportowych;
  • Budowanie i rozwijanie relacji z Klientami i Przewoźnikami;
  • Realizacja wyznaczonych celów budżetowych pod względem sprzedaży oraz kosztów transportu;
  • Aktywne pozyskiwanie zleceń transportowych i przewoźników;

Oczekiwania:

  • Doświadczenie na stanowisku spedytora całopojazdowego - min 2 lata;
  • Umiejętność pracy na giełdach transportowych Timocom, Transporeon, Trans.eu;
  • Umiejętność budowania długoterminowych relacji z klientami i przewoźnikami;
  • Doświadczenie w ’prowadzeniu aut’ będzie dodatkowym atutem;
  • Dobra organizacja pracy i orientacja na osiągane wyniki;
  • Mile widziana znajomość programu SPEED oraz praktyczna znajomość pracy w MS Excel.;

Oferta:

  • Umowa o pracę;
  • Praca od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00
  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe i system premiowy;
  • Możliwość rozwoju - praca w jednej z największych firm logistycznych w Polsce;
  • Możliwość awansu;
  • Szkolenia branżowe i ogólnorozwojowe;
  • Bardzo dobrą atmosferę pracy;
  • Szereg benefitów: prywatna opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie na życie, karta rabatowa na paliwo i wiele innych;

Informacje dodatkowe

Wymiar etatu:
Pełny etat

Rodzaj umowy:
Na czas określony

Min. doświadczenie:
1 rok

Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące

Branża / kategoria:
Transport / Spedycja / Dystrybucja