Operator produkcji

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Miejsce pracy: Łódź - Nowy Józefów

Oferta:

  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Bezpłatny transport pracowniczy na terenie Łodzi
  • Wynagrodzenie podstawowe + premie + dodatek za prace w porze nocnej + 5,40 (do każdej godziny nocnej)
  • Pakiet Benefitów - karta MultiSport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe
  • Opieka konsultanta na każdym etapie zatrudnienia

Wymagania:

  • Dyspozycyjność do pracy w systemie 3- zmianowym: 6-14, 14-22, 22-6 oraz weekendowym: 6-18, 18-6
  • Doświadczenie w pracach produkcyjnych
  • Uprawnienia do obsługi wózków widłowych

Zadania:

  • Obsługa linii produkcyjnych, kontrola procesu produkcyjnego
  • Ręczny zasyp surowców do procesu produkcji
  • Pakowanie produktów oraz układanie na paletach
  • Przewóz surowców na produkcje za pomocą wózka widłowego
  • Kontrola jakości wyrobu gotowego

Informacje dodatkowe

Wymiar etatu:
Pełny etat

Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony

Min. doświadczenie:
1 rok

Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia

Branża / kategoria:
Produkcja