Młodszy/Spedytor międzynarodowy (FTL)

Logart Personnel Consulting

Opis stanowiska

  • realizacja usług spedycji drogowej (FTL) na rynku międzynarodowym

  • dobór przewoźników oraz środków transportu

  • nadzór nad realizacją zleceń oraz jakością świadczonych usług

  • wsparcie działu handlowego w zakresie przygotowywania wycen

  • doradztwo klientom - wsparcie w zakresie doboru optymalnych rozwiazań operacyjnych

Wymagania

  • minimum roczne doświadczenie w samodzielnej realizacji usług spedycji całopojazdowej

  • znajomość rynku przewoźników

  • dobra znajomość języka angielskiego

  • otwartość, optymistyczne nastawienie, zamiłowanie do pracy z klientem

  • umiejętność pracy pod presją czasu oraz wytrwałość i determinacja w osiąganiu założonych celów

  • umiejętność dobrej organizacji pracy własnej.

Oferujemy

  • atrakcyjny system wynagrodzenia

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • pełną wyzwań pracę w zespole ukierunkowanym na sukces i ciągły rozwój zawodowy

  • realną perspektywę w ramach struktur firmy

Ostatnia aktualizacja:
03.12.2016

Branża / kategoria:
Logistyka / Dystrybucja, Transport / Spedycja