Asystent projektanta konstrukcji

Grafton Recruitment

Opis stanowiska

Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy z branży budowlanej specjalizującej się w produkcji prefabrykatów betonowych i żelbetowych, poszukujemy osób na stanowiska Asystenta projektanta konstrukcji.

Asystent będzie wsparciem dla projektanta w:
  • przygotowaniu projektów budowlanych głównie dla klientów z rynku skandynawskiego.
  • wykonywaniu rysunków budynków mieszkalnych i komercyjnych.
  • tworzeniu modeli budynków i opracowywaniu dokumentacji projektowej w 3D na podstawie wytycznych od projektanta

Wymagania

  • Wykształcenie budowlane (mile widziani studenci ostatni lat lub absolwenci)
  • Doświadczenie w projektowaniu i przygotowywaniu rysunków w branży budowlanej lub konstrukcji stalowych
  • Znajomość jednego z programów do projektowania 3D w stopniu bardzo dobrym (Tekla, Revit, Allplan, AutoCAD)
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • Dobra organizacja, sumienność, precyzja

Oferujemy

Korzyści:
  • Praca z wykorzystaniem najnowocześniejszych narzędzi i technologii
  • Bardzo komfortowe warunki pracy
  • Szeroki pakiet benefitów

Ostatnia aktualizacja:
29.11.2016

Branża / kategoria:
Architektura, Inżynieria / Projektowanie