Laborant Kolorysta z językiem francuskim

Grafton Recruitment

Woj. Łódzkie

Opis stanowiska

Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej poszukujemy zmotywowanych kandydatów gotowych do pracy w najnowocześniejszym laboratorium na staowisku Laborant-Kolorysta.

Obowiązki:
  • wprowadzanie danych do systemu,
  • praca nad nowymi recepturami,
  • sporządzanie wymaganej dokumentacji w języku francuskim,
  • codzienny kontakt z zagranicznymi jednostkami firmy.

Wymagania

  • bardzo dobra znajomość języka francuskiego i angielskiego,
  • mile widziani absolwenci po kierunku papiernictwo i poligrafia lub kierunkach chemicznych,
  • gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym (6-14/14-22),
  • mile widziane doświadczenie w branży poligraficznej,
  • zdolności interpersonalne i umiejętności komunikacyjne.

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • możliwość rozwoju w międzynarodowym środowisku,
  • pakiet benefitów: opieka medyczna, karta sportowa,
  • szkolenia.

Ostatnia aktualizacja:
29.11.2016

Branża / kategoria:
Badania i rozwój