Weź udział w Panelu!

II Łódzki Panel Obywatelski „W jaki sposób zredukować szkodliwą emisję gazów cieplarnianych na terenie Łodzi o 55% do 2030 roku?” zostanie przeprowadzony wiosną 2023 roku przez zespół Fundacji Uniwersytetu Łódzkiego, we współpracy z wydziałami UŁ i łódzkimi organizacjami pozarządowymi. Przy udziale Ekspertów i Ekspertek, Interesariuszy i Interesariuszek, a przede wszystkim 60 Panelistów i Panelistek, w trakcie 5 sobotnich spotkań w Urzędzie Miasta Łodzi wypracujecie Państwo rekomendacje dla władz Łodzi, których wprowadzenie przyczyni się do redukcji szkodliwej emisji, a tym samym do poprawy jakości powietrza.

Spośród prawidłowo wypełnionych zgłoszeń Fundacja Uniwersytetu Łódzkiego wylosuje grupę 60 Panelistów // Panelistek do grupy głównej, biorącej udział w spotkaniach, oraz grupę rezerwową, z której, w razie potrzeby, będzie można zastąpić Panelistę grupy głównej.

Rekrutacja do II Łódzkiego Panelu Obywatelskiego prowadzona jest wyłącznie przez Fundację Uniwersytetu Łódzkiego.

.

Formularz w wersji papierowej należy wypełnić i wrzucić do urny należącej do Fundacji Uniwersytetu Łódzkiego, która prowadzi rekrutację. Urny fundacji znajdują się w:

1) Bibliotece Uniwersytetu Łódzkiego - ul. Matejki 32;

2) Biurze Aktywności Miejskiej - ul. Tuwima 10

3) Wydziale Ekonomiczno-Socjologicznym, wejście od ul. POW 3/5

Zgłoszenia przyjmowane będą do 14 lutego 2023 r. w godzinach pracy punktów lub do godziny 23:59 dla formularza elektronicznego.

Pobierz ulotkę:

Kontakt