CZAS Cieszkowskiego

Kolejne łódzkie Centrum Zdrowego i Aktywnego Seniora – przy ul. Cieszkowskiego 6 rozpoczęło swoją działalność w dn. 15 listopada 2021 r. 

Nowe Centrum Zdrowego Aktywnego Seniora zastąpi funkcjonujący dotychczas w tej lokalizacji Klub Seniora Cieszkowskiego, prowadzony w ramach projektu „Pomocna Dłoń – usługi zdrowotne i społeczne skierowane do mieszkańców Łódzkiego Obszaru Metropolitalnego” realizowanego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego na lata 2014-2020 współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego.
Za realizację oferty oraz koordynację Centrum odpowiedzialna jest Fundacja 4Future. Centrum funkcjonuje w ramach finansowania z budżetu Miasta Łodzi.

CZAS działa 5 dni w tygodniu, codziennie odbywają się zajęcia przeznaczone dla seniorów. Harmonogram dostępny jest w placówce, na stronie Urzędu Miasta Łodzi oraz fanpage Centrum www.facebook.com/CZASCieszkowskiego . W programie znajdą się takie zajęcia jak: Senior w sieci – kurs obsługi smartfona i komputera , kurs języka angielskiego grupa początkująca, szycie maskotek dla dzieci, gimnastyka zdrowy kręgosłup, warsztaty kosmetyczne, gimnastyka ogólnousprawniająca, pilates. Wszystkie zajęcia są bezpłatne. 

Udział w zajęciach jest bezpłatny.
Liczba miejsc ograniczona - obowiązują zapisy.

KONTAKT / GODZINY OTWARCIA

HARMONOGRAM ZAJĘĆ - CZAS CIESZKOWSKIEGO

Kontakt