CZAS Nastrojowa

Uroczyste otwarcie szóstego Centrum Zdrowego i Aktywnego Seniora powstałego z inicjatywy Wydziału Zdrowia i Spraw Społecznych UMŁ  nastąpiło w dniu 1 sierpnia 2023 r.


CZAS Nastrojowa powstało dzięki dofinansowaniu z WHO (Światowej Organizacji Zdrowia) w ramach projektu Centrum Integracji i Promocji Zdrowia dla Uchodźców z Ukrainy i Społeczności Lokalnej oraz Budżetu Miasta Łodzi. Poza wyjątkowymi przestrzeniami, wyróżnia je także charakter działalności - Centrum na Nastrojowej poza aktywizacją seniorów, będzie miało na celu integrację społeczności ukraińskiej i lokalnej.

Centrum przy Nastrojowej 10, wzorem pozostałych placówek, będzie działać 5 dni w tygodniu,a w jego ofercie znajdą się zajęcia sportowo-rekreacyjne, edukacyjne, prozdrowotne oraz warsztaty rękodzieła.

Podobnie jak pozostałe Centra Zdrowego i Aktywnego Seniora, będzie otwarte na propozycje i inicjatywy oddolne mieszkańców Łodzi. Obecnie w 5 miejskich Centrach spotykają się m.in. grupy entuzjastów gry w tenisa stołowego, brydża, gier planszowych, czy układania puzzli, więc zapraszamy Państwa do równie aktywnego i kreatywnego korzystania z przestrzeni na Nastrojowej 10.

KONTAKT / GODZINY OTWARCIA

HARMONOGRAM ZAJĘĆ - CZAS NASTROJOWA

Kontakt