Domy Seniora

CENTRUM REHABILITACJI JANOSIKA
Adres: Łódź ul. Janosika 163
Telefon: tel. 42 633 41 45
Strona www: www.intermedicus.pl
Informacje o partnerze: Centrum Rehabilitacji JANOSIKA świadczy usługi z zakresu rehabilitacji medycznej w placówce mieszczącej się w Łodzi na ulicy Janosika 163 od stycznia 2012 roku. Oferujemy usługi w ramach NFZ oraz komercyjne, w tym pełen zakres zabiegów fizykalnych, masażu, turnusy rehabilitacyjne oraz specjalistyczne konsultacje lekarskie (ortopedia, rehabilitacja medyczna i neurologia dziecięca). Specjalizujemy się we wczesnej diagnostyce i rehabilitacji dzieci z uszkodzeniami OUN (Ośrodkowego Układu Nerwowego), wad postawy, rehabilitacji pourazowej, neurologicznej oraz zespołach bólowych w przebiegu choroby zwyrodnieniowej stawów.
Zniżka:
Oferta w ramach Miejskiej Karty Seniora: -20% zniżki od ceny podanej w cenniku na wszystkie zabiegi fizjoterapeutyczne, masaże, badania i turnusy rehabilitacyjne realizowane komercyjnie w tutejszej placówce oraz konsultacje specjalistyczne lekarza ortopedy, neurologa, rehabilitacji medycznej. Oferta nie łączy się z innymi promocjami ww. Centrum Rehabilitacji.
Logotyp:
LEŚNY DOM SENIORA
Adres: Gąsowa Piastowo 13 A,
Telefon: tel. 52 526 22 88 Leśny Dom Seniora położony jest na Pałukach, w malowniczej okolicy otoczonej lasami i jeziorami co podnosi jego walory turystyczne i klimatyczne. Lokalizacja Naszego Obiektu zachęca również do zwiedzania turystycznych miejscowości znajdujących się w pobliżu takich jak Żnin(np. Muzeum Ziemi Pałuckiej), Biskupin (np. Muzeum Archeologiczne) Wenecja (np. Muzeum Kolejki Wąskotorowej), Pałac w Lubostroniu, Park Dinozaurów w Rogowie, Gniezno (Katedra Gnieźnieńska). Nasz Ośrodek dysponuje 53 komfortowymi pokojami: 1 – osobowe, 2 – osobowe, 3 – osobowe oraz pokoje typu studio. Leśny Dom Seniora posiada własną bazę rehabilitacyjną w której oferujemy szeroki wachlarz zabiegów leczniczych z zakresu: kinezyterapii, fizykoterapii, hydroterapii, masaży oraz światłolecznictwa. Polecamy również specjalistyczne badania diagnostyczne narządu ruchu pozwalające dokładnie ocenić zakres ruchomości stawów oraz obciążeń kończyn dolnych prowadzące do reedukacji chodu i zmniejszenia ryzyka upadku. Goście mogą korzystać również ze strefy Wellness&Spa: jacuzzi, sauna, grota solna, „gabinet słońca”, sala fitness, gabinet kosmetyczny oraz gabinet fryzjerski. Dom Seniora jest ośrodkiem przyjaznym dla osób niepełnosprawnych, pozbawionym barier architektonicznych. Oferta w ramach Miejskiej Karty Seniora: - 10% rabatu na wszystkie pobyty krótkoterminowe: Turnusy Rehabilitacyjne, Turnusy Wypoczynkowe, Pakiety Relaksacyjne, Pobyty Hotelowe oraz na wszystkie dodatkowo zakupione zabiegi.
Strona www: www.lesnydomseniora.pl
Informacje o partnerze: Leśny Dom Seniora położony jest na Pałukach, w malowniczej okolicy otoczonej lasami i jeziorami co podnosi jego walory turystyczne i klimatyczne. Lokalizacja Naszego Obiektu zachęca również do zwiedzania turystycznych miejscowości znajdujących się w pobliżu takich jak Żnin(np. Muzeum Ziemi Pałuckiej), Biskupin (np. Muzeum Archeologiczne) Wenecja (np. Muzeum Kolejki Wąskotorowej), Pałac w Lubostroniu, Park Dinozaurów w Rogowie, Gniezno (Katedra Gnieźnieńska). Nasz Ośrodek dysponuje 53 komfortowymi pokojami: 1 – osobowe, 2 – osobowe, 3 – osobowe oraz pokoje typu studio. Leśny Dom Seniora posiada własną bazę rehabilitacyjną w której oferujemy szeroki wachlarz zabiegów leczniczych z zakresu: kinezyterapii, fizykoterapii, hydroterapii, masaży oraz światłolecznictwa. Polecamy również specjalistyczne badania diagnostyczne narządu ruchu pozwalające dokładnie ocenić zakres ruchomości stawów oraz obciążeń kończyn dolnych prowadzące do reedukacji chodu i zmniejszenia ryzyka upadku. Goście mogą korzystać również ze strefy Wellness&Spa: jacuzzi, sauna, grota solna, „gabinet słońca”, sala fitness, gabinet kosmetyczny oraz gabinet fryzjerski. Dom Seniora jest ośrodkiem przyjaznym dla osób niepełnosprawnych, pozbawionym barier architektonicznych.
Zniżka:
Oferta w ramach Miejskiej Karty Seniora: - 10% zniżki na wszystkie pobyty krótkoterminowe: Turnusy Rehabilitacyjne, Turnusy Wypoczynkowe, Pakiety Relaksacyjne, Pobyty Hotelowe oraz na wszystkie dodatkowo zakupione zabiegi.
Logotyp:
NIEPUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ ZACISZE
Adres: Łaznowska Wola ul.Południowa 29
Telefon: tel. 44 719 50 34 / 44 719 50 00 / 44 734 16 19
Strona www: www.domopieki.com.pl
Informacje o partnerze: Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej ZACISZE istnieje od 1998 roku. Głównym celem firmy jest działalność usługowa polegająca na pomocy społecznej dla osób w podeszłym wieku i niepełnosprawnych.Naszym celem jest pomoc w opiece osobom starszym, niepełnosprawnym i z demencją starczą, które wymagają opieki całodobowej lub czasowej.W swojej ofercie posiadamy oddziały komercyjne oraz refundowane.Dysponujemy pokojami jednoosobowymi, dwuosobowymi oraz wieloosobowymi /nie więcej niż trzy osoby/. Toalety oraz łazienki w pokojach lub ciągach komunikacyjnych przystosowane dla osób niepełnosprawnych. Przyjęcia pacjentów mogą odbyć się w trybie natychmiastowym, w miarę posiadanych wolnych miejsc. Proponujem y pobyty na czas nieokreślony i czasowy.Przedział cenowy w naszym ośrodku wynosi od 2200 zł do 3000 zł/ w zależności od rodzaju pokoju/.
Zniżka:
Oferta w ramach Miejskiej Karty Seniora: - zniżka 10% przez okres 6 m-cy na pobyt w ośrodku
Logotyp:
OPIEKA I REHABILITACJA COMFORT LIFE
Adres: Ujazd ul. Północna 4
Telefon: tel. 734 734 718, 608 412 974
E-mail: info@comfortlife.com.pl
Strona www: www.comfortlife.com.pl
Informacje o partnerze: Comfort Life Ujazd to ekskluzywny Dom Seniora łączący codzienną opiekę lekarską z rehabilitacją, SPA i komfortowym wypoczynkiem. Nasza oferta to pobyty czasowe i stałe oraz pobyty dzienne, a także turnusy rehabilitacyjne. Na Pensjonariuszy czeka tutaj komfort, spokój i najlepsza obsługa. Pragniemy spełniać wszystkie oczekiwania i potrzeby Seniorów. Tworzymy klimat sprzyjający zdrowiu i dobremu samopoczuciu.Comfort Life to nie tylko nazwa...to obietnica komfortowych warunków życia składana Naszym Pensjonariuszom.
Zniżka:
Oferta w ramach Miejskiej Karty Seniora : - 10%zniżki na pobyty stałe, czasowe, pobyty dzienne i turnusy rehabilitacyjne . Zniżka nie obejmuje pobytu w pokojach trzyosobowych.
Logotyp:
PRYWATNY DOM OPIEKI SPEŁNIONE MARZENIE
Adres: Łódź ul. Lublinek 37
Telefon: tel. 730 555 805
E-mail: dom.opieki@spelnione-marzenie.pl
Strona www: www.spelnione-marzenie.pl
Informacje o partnerze: Dom Opieki Spełnione Marzenia to wyspecjalizowana placówka świadcząca całodobową opiekę dla osób starszych, chorych i niepełnosprawnych gdzie podopieczni znajdą spokój, bezpieczeństwo, dobre samopoczucie oraz możliwość aktywnego spędzania czasu w przyjaznej i domowej atmosferze.
Zniżka:
Oferta w ramach Miejskiej Karty Seniora: - 5% zniżki na pobyt w domu opieki
Logotyp:
PRZYCHODNIA REHABILITACYJNA SOJCZYŃSKIEGO SP. Z O.O.
Adres: Łódź ul. Sojczyńskiego 3/5
Telefon: tel. 42 657 10 86
Strona www: www.rekreacja.intermedicus.pl
Informacje o partnerze: Przychodnia Rehabilitacyjna SOJCZYŃSKIEGO Sp. z o.o., prowadząca przedsiębiorstwo podmiotu leczniczego ,, INTERMEDICUS Centrum Rehabilitacji SOJCZYŃSKIEGO'' działa nieprzerwanie od stycznia 2001 r. Przez cały ten okres świadczy głównie usługi kompleksowej rehabilitacji ruchowej, fizykoterapii i masażu. Zatrudniamy wysoko wykwalifikowanych specjalistów w tym zakresie, oraz posiadamy najwyższej klasy sprzęt. Obecnie zatrudniamy również profesjonalną kadrę prowadzącą zajęcia fitness. Instruktorzy ci, jak tylko to jest potrzebne, mają zapewnione wsparcie ze strony specjalistów rehabilitacji i fizjoterapii. W całym obiekcie zniesione są bariery dla osób niepełnosprawnych, a bezpośrednio przy wejściu znajduje się wygodny parking wyłącznie dla osób korzystających z naszych usług.
Zniżka:
Oferta w ramach Miejskiej Karty Seniora: -20% zniżki na karnety na zajęcia rekreacyjne i zdrowotne, a także zniżkę na zabiegi i masaże.
Logotyp:
SYNEVO
Adres: Warszawa ul. Gdecka 3B Punkty pobrań w Łodzi: ul. Pabianicka 62, Milionowa 14, ul. Piłsudskiego 71
Telefon: ul. Pabianicka 62 tel./fax 42 689 57 43, ul. Milionowa 14 tel. 42 676 23 06, ul. Piłsudskiego 71 tel. 42 677 62 31 ​
Strona www: www.synevo.pl
Informacje o partnerze: Jesteśmy firmą o europejskim zasięgu. Synevo Sp. z o.o. działa na rynku polskim od 2002 roku. Świadczymy kompleksową usługę w zakresie ogólnej i specjalistycznej diagnostyki laboratoryjnej- od prostych badań diagnostycznych po prowadzenie skomplikowanych projektów badań klinicznych– w tym podstawowe badania krwi, badania genetyczne, badania immunologiczne, badania hormonalne, badania w czasie ciąży i wiele innych.
Zniżka:
Oferta w ramach Miejskiej Karty Seniora: -20% rabatu na badania rutynowe
Logotyp:
Kontakt