Kursy językowe i komputerowe

ŻAK CENTRUM NAUKI I BIZNESU
Adres: Łódź ul. Piotrkowska 278
Telefon: tel. 663 773 125
E-mail: a.krasinska@zak.edu.pl C
Informacje o partnerze: Centrum Nauki i Biznesu „ŻAK” Sp. z o.o. to ogólnopolska firma edukacyjna, która od 2006 roku świadczy usługi edukacyjne najwyższej jakości. Wychodząc naprzeciw zapotrzebowaniu mamy przyjemność zaproponować Seniorom szkolenia mające na celu wzrost aktywizacji osób dojrzałych z województwa łódzkiego. Nasze szkolenia wpływają na osobisty rozwój uczestników, dają możliwość poznania nowych ludzi, przyjaciół oraz miło i kreatywnie spędzić czas.
Zniżka:
Oferta w ramach Miejskiej Karty Seniora: -KOMPUTEROWE ABC- komputer od podstaw dla seniorów w cenie 250 zł (cena standardowa 370 zł) - 45 godzin dydaktycznych - POZNAJ ŚWIAT INTERNETU w cenie 150 zł (standardowa cena 250 zł) - 20 godzin dydaktycznych
Logotyp:
VARIA SPÓŁDZIELNIA SOCJALNA
Adres: Łódź ul. 28 Pułku Strzelców Kaniowskich 71/73(drugie piętro)
Telefon: tel. 660 777 986
Strona www: www.spoldzielniavaria.pl
Informacje o partnerze: Spółdzielnia Socjalna Varia, istnieje od marca 2013 roku i ma charakter wielobranżowy: oferujemy usługi informatyczne (grafika, programowanie), organizację szkoleń, usługi sprzątające oraz prowadzimy sklep internetowy ze zdrową żywnością (bezglutenową, dietetyczną itp.). Jeśli chcesz nauczyć się swobodnie wypowiadać w języku niemieckim, angielskim lub rosyjskim to Spółdzielnia Socjalna Varia zaprasza do Ośrodka 3 Piętra w Łodzi na konwersacje na wesoło! Zajęcia rozpoczynają się od marca 2014 i obejmują 12 cotygodniowych spotkań po 90 min. w małych grupach.
Zniżka:
Oferta w ramach Miejskiej Karty Seniora: -10% zniżki na kursy językowe.
Logotyp:
MODERN LANGUAGE CENTRE (dawny SZUSTER)
Adres: Łódź Aleja Kościuszki 59/61
Telefon: tel. 42 633 34 36
Strona www: www.studium.com.pl
Informacje o partnerze: Studium Języków Obcych Szuster istnieje od 1972 roku i jest jedną z najstarszych szkół językowych w Łodzi. Kursy prowadzone są przez lektorów o wysokich kwalifikacjach językowych i dydaktycznych. Posiadamy akredytację Łódzkiego Kuratora Oświaty oraz jesteśmy Centrum Egzaminacyjnym TELC i TOEIC oraz Cambridge English Language Assessment Exam Preparation Centre. Wszystkie nasze kursy dostosowane są do wymagań i poziomu zaawansowania słuchaczy, równomiernie rozwijając wszystkie umiejętności językowe. W naszej ofercie posiadamy kursy językowe dedykowane dla osób 60+ w specjalnej cenie. Zajęcia odbywać się będą 2 razy w tygodniu po 90 minut w godzinach porannych i popołudniowych
Zniżka:
Oferta w ramach Miejskiej Karty Seniora: -10% zniżki na wszystkie kursy językowe Cena miesięczna kursu od 157 zł ( cena standardowa 174 zł
Logotyp:
LLOYD WOODLEY ENGLISH LANGUAGE - CENTRUM JĘZYKA ANGIELSKIEGO
Adres: Łódź ul. G.Narutowicza 86
Telefon: tel. 42 6781622, 42 6781466
Strona www: www.lloydwoodley.pl
Informacje o partnerze: Lloyd Woodley English Language Centre – Centrum Języka Angielskiego przygotował specjalną ofertę zajęć z języka angielskiego dla Seniorów. W naszej szkole można poznawać i rozwijać znajomość języka angielskiego na wszystkich poziomach zaawansowania, od poziomu podstawowego (A1) do poziomu profesjonalnego (C2) .Godziny zajęć są poranne jak i popołudniowe. Szeroka oferta nauki umożliwia jej kontynuowanie na kolejnych poziomach zaawansowania. Zapraszamy na zajęcia w grupach organizowanych przez szkołę, od poniedziałku do piątku 2 razy po 2 godziny lekcyjne lub w sobotę raz w tygodniu 4 godziny lekcyjne. Lekcje odbywają się w godzinach popołudniowych od 16.30 lub od 18.15 lub porannych od 9.00 lub 9.30. W soboty zajęcia odbywają się tylko w godzinach 9.00-12.00. Zajęcia prowadzą doświadczeni lektorzy polscy oraz od poziomu Intermediate również native-speakers, urodzeni w Wielkiej Brytanii i legitymujący się dyplomami wyższych uczelni oraz certyfikatami upoważniającymi do nauczania cudzoziemców. Lekcje odbywają się w salach 12 –osobowych w grupach wiekowych w siedzibie naszej firmy przy ulicy Narutowicza 86, gdzie dysponujemy kilkunastoma salami szkoleniowymi. Metoda nauczania oparta jest głównie na podejściu komunikacyjnym (Communicative Approach) i charakteryzuje się tym, iż: rozwijana jest umiejętność porozumiewania się poprzez mówienie, słuchanie, czytanie i pisanie. Przyjazna atmosfera w szkole ,profesjonalizm i doświadczenie to atuty naszych lektorów , którzy gotowi są przyjść Państwu z pomocą w zakresie doskonalenia języka angielskiego .
Zniżka:

Oferta w ramach Miejskiej Karty Seniora:

- 15% zniżki na kursy grupowe na wszystkich poziomach zaawansowania,

- 10% zniżki na kursy indywidualne,

- 10% zniżki dla 1 członka rodziny (posiadacza karty MKS) poniżej 18 lat na kursy grupowe w pierwszym semestrze.

Logotyp:
Fiszkoteka (VocApp sp. z o. o.)
Adres: Warszawa 02-798, ul. Mielczarskiego 8/58
E-mail: fiszkoteka@fiszkoteka.pl
Strona www: fiszkoteka.pl
Informacje o partnerze: Firma prowadzi serwis internetowy przeznaczony do nauki języków obcych za pomocą elektronicznych fiszek. Dostęp do Fiszkoteki jest również możliwy w ramach aplikacji mobilnych (Andorid/iOS), dzięki czemu możesz uczyć się w każdym czasie i w każdym miejscu np. autobusie, tramwaju czy czekając w kolejce do lekarza. Nasz system powtórek nie tylko przypomni Ci o nauce, ale również wskaże słówka, które musisz powtórzyć. Aplikacja obejmuje gotowe kursy językowe, jak również możliwość tworzenia własnych fiszek.
Zniżka:

Oferujemy 10% zniżki na wszystkie dostępne na stronie www.fiszkoteka.pl kursy językowe i Konto Premium. Zniżki łączą się z promocjami na stronie. Nauka języka angielskiego, niemieckiego i  innych dostępna również za pomocą aplikacji mobilnych.

Zniżka będzie udziela po wcześniejszym kontakcie pod adresem: fiszkoteka@fiszkoteka.pl wpisując w temacie maila „Fiszkoteka – Łódź – Miejska Karta Seniora”.


Logotyp:
EXPERT SCHOOL
Adres: Łódź ul. Kilińskiego 85
Telefon: tel. 608 320 312
Strona www: expertschoolsjo.blogspot.com
Informacje o partnerze: Expert School prowadzi zajęcia dla seniorów w zakresie języka angielskiego oraz niemieckiego. Kursy odbywają się w małych grupach w przyjaznej i niekrępującej atmosferze. Seniorzy spotykają się jeden raz w tygodniu w cyklu 90 minut. Przy cieście, wodzie mineralnej z cytryną i miętą oraz jabłuszkiem na pobudzenie energii nauka przebiega efektywniej a przede wszystkim .... milej. Pracujemy na materiałach własnych, ponieważ zakres tematyczny naszych spotkań dopasowany jest do potrzeb i zainteresowań słuchaczy. Seniorzy mają możliwość integracji z uczestnikami innych szkoleń podczas prowadzonych w naszej szkole bezpłatnych konwersacji oraz wieczorków filmowych.
Zniżka:
Oferta w ramach Miejskiej Karty Seniora: - 20% zniżki na kurs grupowy języka niemieckiego lub angielskiego.
Logotyp:
EDUKEY
Adres: Łódź ul. Łąkowa 3/5 bud.14 lokal nr 4 (parter)
Telefon: tel. 42 630 80 99
Informacje o partnerze: DLACZEGO EDUKEY? - Nasze szkolenia komputerowe prowadzą jedynie doświadczeni i certyfikowani trenerzy. - Dysponujemy szybkimi Laptopami z Windows 7 i 8 oraz MS Office 2010 i 2013. - Średnia ocen z ankiet 4,8 na 5. - 52% wzrostu wydajności pracy (na podstawie badania 134 klientów) - Liczne referencje (http://www.edukey.pl/klienci/referencje) - Nowoczesne i ładne sale szkoleniowe.
Zniżka:
Oferta w ramach Miejskiej Karty Seniora : -20% zniżki od ceny podstawowej na wszystkie szkolenia otwarte organizowane przez Edukey. Przykładowe szkolenia - Podstawy obsługi komputera z Internetem - cena: 380 zł brutto , po rabacie 304 zł brutto - MS Excel – obsługa programu od podstaw – cena: 480 zł brutto , po rabacie 384 zł brutto - MS Word – obsługa programu od podstaw – cena: 230 zł brutto, po rabacie 184 zł brutto Rabat nie łączy się z innymi zniżkami.
Logotyp:
BRITISH CENTRE SZKOŁA JĘZYKÓW OBCYCH
Adres: Łódź ul. Pomorska 140, Łódź, al. Kościuszki 93
Telefon: tel. 42 678 64 44, 42 636 84 80
Strona www: www.british-centre.pl
Informacje o partnerze: BRITISH CENTRE jest placówką edukacyjną funkcjonującą od 1993 r., akredytowaną przez Łódzkiego Kuratora Oświaty. Już ponad 50 tys. słuchaczy zrealizowało z nami swoje cele edukacyjne i zawodowe, uczestnicząc w organizowanych przez nas kursach językowych, konwersacjach, szkoleniach oraz egzaminach międzynarodowych. Oferujemy kursy językowe o gwarantowanej jakości na wszystkich poziomach zaawansowania, zarówno dla dzieci i młodzieży, jak i dla dorosłych. Nasza kadra to sprawdzeni lektorzy native speakers i wysoko wykwalifikowani lektorzy polscy. Dla naszych klientów mamy bezpłatne konsultacje, darmowe lekcje próbne, dla zainteresowanych egzaminy próbne i dodatkowe zajęcia w postaci eventów tematycznych dla dzieci i dorosłych. Świadczymy usługi w ramach Bazy Usług Rozwojowych – wpis na podstawie znaku jakości SUS 2.0 audytowanego przez DEKRA Certification.
Zniżka:

Oferta w ramach Miejskiej Karty Seniora: 20% zniżki na wszystkie kursy. Dodatkowo 100 zł zniżki dla członka rodziny zapisującego się na kurs (zniżki nie łączą się). Ponadto prowadzimy dedykowany seniorom kurs „English for you” przy ciasteczkach i herbatce. Małe grupy zapewniają komfort spotkań, tempo pracy dostosowane jest do możliwości uczestników. Lekcje mają dodatkowy walor spotkań towarzyskich.

Logotyp:
BE SMART SZKOŁA JĘZYKOWA
Adres: Łódź ul. Wapienna 15 /1 piętro
Telefon: tel. 889 151 137
E-mail: szkola@besmartlodz.pl
Strona www: www.besmartlodz.pl/
Informacje o partnerze: Jesteśmy nowoczesną, ambitną szkołą, której priorytetem jest nauczanie języka angielskiego w grupach maksymalnie do 6-ciu osób. Zajęcia odbywają się wyłącznie w języku angielskim w wesołej, interaktywnej i komfortowej atmosferze, co pomaga uczniom szybciej przyswajać i osłuchiwać się z językiem. Nasz lektor jest przyjacielem każdego ucznia. Pomaga i wspiera go w drodze do osiągnięcia celu. A tym celem jest zdobywanie nowych językowych umiejętności, które uczniowie mogą wykorzystywać nie tylko na zajęciach ale i w życiu codziennym, zagranicznych wyjazdach, podróżach biznesowych, współpracy i kontaktach z zagranicznymi przyjaciółmi, czy podczas różnych egzaminów. Nauka języka angielskiego dla naszych uczniów nie jest stresem, jest przyjemnością!
Zniżka:

Oferta w ramach Miejskiej Karty Seniora:

- 15 % zniżki na kurs grupowy. Możliwość sumowania powyższego rabatu z innymi rabatami i promocjami dostępnymi na stronie.

Logotyp:
ALLIANCE FRANCAISE
Adres: Łódź, ul. Drewnowska 58A
Telefon: tel. 42 633 22 38
E-mail: kursy@aflodz.pl
Strona www: lodz.afpolska.pl/
Informacje o partnerze: Alliance Française w Łodzi jest jednym z ponad 800 stowarzyszeń na całym świecie, zrzeszonych przez Fundację Alliance Française z siedzibą w Paryżu oraz wspieranym przez Ambasadę Francji w Polsce. Od ponad 100 lat ośrodki Alliance Française promują język francuski i kulturę francuską dbając jednocześnie o najwyższą jakość nauczania i gwarantując niezwykły kontakt z francuskim. Alliance Française wybiera najlepszych lektorów, posiadających dyplomy ukończenia studiów wyższych oraz stale podnoszących swoje kwalifikacje na różnego rodzaju szkoleniach. Kadra pedagogiczna, to lektorzy posiadający uprawnienia do przeprowadzania egzaminów certyfikujących DELF/DALF oraz native spikerzy z Francji.
Zniżka:

Oferta w ramach Miejskiej Karty Seniora: 15 % zniżki na wszystkie grupowe kursy j. francuskiego z oferty, w tym kursy specjalnie dedykowane dla seniorów początkujących i zaawansowanych.

Logotyp:
Kontakt