Sport i Rekreacja

Miejska Karta Seniora - Partnerzy

ALFA LASER GAME PAINTBALL LASEROWY
Adres: Łódź ul. Piłsudskiego 135 wejście C2
Telefon: tel. 669 445 685
Strona www: www.alfalaser.pl
Informacje o partnerze: Laser game jest idealnym połączeniem adrenaliny standardowego paintball'a z brakiem odczuwalnego bólu po trafieniu. Rozgrywka jest prowadzona za pomocą specjalnej wiązki podczerwieni. Specjalne sensory umieszczone na hełmie oraz w broni zapisują trafienia, które po rozgrywce są sczytywane oraz pokazywane w formie statystyki. Rozgrywki prowadzimy na terenie Widzewskiej Manufaktury w Łodzi przy ul. Piłsudskiego 135 w wejściu C2. Jednakże nic nie stoi na przeszkodzie aby rozgrywki zorganizować w innym miejscu, ponieważ nasz sprzęt jest mobilny. Organizujemy urodziny, wieczory kawalerskie, panieńskie oraz imprezy firmowe. Możemy sprostać każdym oczekiwaniom. Od rozgrywek na terenie Wi-My po rozgrywki w Atlas Arenie! Zadbamy o całą oprawę oraz o dodatkowe atrakcje.
Zniżka:
Oferta w ramach Miejskiej Karty Seniora: -5 zł zniżki na dwie gry po 20 minut dla posiadacza karty od ceny standardowej
Logotyp:
kategoria: Sport i rekreacja
AQUAPARK FALA
Adres: Łódź al. Unii Lubelskiej 4
Telefon: tel. 42 6 400 800
E-mail: informacja@aquapark.lodz.pl
Strona www: www.aquapark.lodz.pl
Informacje o partnerze: Aqua Park Łódź z myślą o osobach młodych duchem, przygotował specjalny Program dla Seniorów AquaSenior. Zapraszamy osoby w kwiecie wieku na zajęcia gimnastyki w wodzie przy muzyce z wyraźnym akcentem prozdrowotnym. Przeznaczone: dla pań i panów po 60 roku życia. Nie jest wymagana umiejętność pływania. Mile widziane pary. Wszelkie uzupełniające informacje na temat zajęć dostępne są w Kasach Aquaparku Fala,telefonicznie lub przez e-mail Dzięki gimnastyce w wodzie sprawność fizyczna wzrasta. Następuje poprawa wydolności krążeniowo-oddechowej, poprawa ruchomości stawów oraz wzmocnione zostają wszystkie partie mięśni. Ćwiczenia w wodzie dla Seniorów odciążają cały kręgosłup, przeciwdziałają osteoporozie oraz chorobom naczyniowo-sercowym. Zajęcia te korzystnie wpływają na samopoczucie psychiczne a udział w nich relaksuje, odpręża i bawi. Ponadto, co jest nie do przecenienia, udział w zajęciach stanowi realizację postulatu – Pływaj dla towarzystwa.
Zniżka:
Oferta w ramach Miejskiej Karty Seniora: PAKIET 1 (2 zajęcia/m-c ; 30 zł, tj. 15 zł za wejście); PAKIET 2 (8 zajęć/3 miesiące; 104 zł tj. 13 zł za wejście) PAKIET 3 (16 zajęć/ 6 miesięcy; 192 zł tj. 12 zł za wejście) CZAS TRWANIA ZAJĘĆ: 80 min, w tym: 40 minut zajęć z instruktorem, 30 minut czasu wolnego, 10 minut na przebranie się.
Logotyp:
kategoria: sport i rekreacja
BACARA DANCE STUDIO
Adres: Łódź ul. Tuwima 34
Telefon: tel. 694 572 629
Strona www: www.bacaradance.pl
Informacje o partnerze: Kreatywny Dom Tańca Bacara Dance Studio to miejsce stworzone przez ludzi z pasją. W sercu Łodzi odnajdziesz niepowtarzalny klimat, w którym zatracisz się i oderwiesz od codzienności. Taniec wpływa pozytywnie nie tylko na układ ruchowy, ale i na cały organizm, a w szczególności na układ krążenia, oddechowy, nerwowy, pokarmowy oraz na przemianę materii. Dotlenia wszystkie komórki ciała, wzmaga pracę jelit i zwiększa wydolność płuc, poprawia krążenie krwi i elastyczność stawów. Wyrabia koordynację ruchów. W programie m.in.: taniec towarzyski (w tym tango, rumba, samba czy foxtrot), a także salsa i wiele więcej.
Zniżka:
Oferta w ramach Miejskiej Karty Seniora: Opłata za 4 zajęcia w miesiącu (1 x w tygodniu 60 min.) Senior Dance wynosi 50 zł (opłata standardowa 60 zł)
Logotyp:
kategoria: sport i rekreacja
BIG BANG STUDIO
Adres: Łódź ul. Piłsudskiego 135 budynek B wejście B2 I piętro WIMA
Telefon: tel. 792 977 027
E-mail: studio@bigbangstudio.pl
Strona www: bigbangstudio.pl/
Informacje o partnerze: W ofercie STUDIA znajdziecie rozmaite, nietuzinkowe formy zajęć, warsztatów i spotkań. Jednocześnie zależało nam na umożliwieniu Wam spędzania wolnego czasu we wspólnym gronie i kreatywnej atmosferze. Dlatego też oferujemy Wam wiele atrakcji nastawionych na czas spędzany RAZEM: mama, tata, opiekun czy dziadkowie wspólnie z dziećmi. STUDIO to również rodzinna kawiarnia z domowym ciachem i małą przekąską, gdzie możecie spędzać każdą wolną chwilę. Chcielibyśmy, aby big bang STUDIO zarówno dla Was jak i dla Nas było miejscem z ciepłą, życzliwą atmosferą, opartym na wspólnej rozmowie i wzajemnych relacjach.
Zniżka:
Oferta w ramach Miejskiej Karty Seniora: - 10% zniżki na zajęcia odbywające się w Big Bang Studio.
Logotyp:
kategoria: sport i rekreacja
CENTRUM WELLNES 4FIT
Adres: Łódź ul. Zielna 8 lok 31
Telefon: tel. 604 975 931
Strona www: centrum4fit.pl
Informacje o partnerze: Centrum Wellness 4fit​ oferuje kompleksowe usługi w zakresie: hirudoterapii (leczenia pijawkami lekarskimi w oparciu o najnowsze osiągnięcia współczesnej medycyny w tej dziedzinie), hirudoliftingu (kuracji odmładzających), wellness, dietetyki, świecowania uszu. Nasz zespół reprezentują wyłącznie wykwalifikowani i doświadczeni hirudoterapeuci oraz dietetycy posiadający certyfikaty potwierdzające kompetencje zawodowe. Wykonywany przez nas zawód to przede wszystkim pasja i chęć niesienia pomocy ludziom którzy najbardziej jej potrzebują.Naszym zadaniem jest zadbanie o zdrowie i bezpieczeństwo naszych pacjentów. Po każdym wykonanym zabiegu gwarantujemy 24 godzinną pomoc w razie jakichkolwiek wątpliwości. Wszystkie zabiegi przeprowadzane są w specjalistycznym gabinecie, przystosowanym do tego typu działalności. Zapewniamy najwyższą jakość materiałów wykorzystywanych przy przeprowadzaniu zabiegu. Nasze pijawki pochodzą z certyfikowanej hodowli labolatoryjnej, która przebiega pod pełną kontrolą. Pijawki są przebadane oraz wolne od bakterii, wirusów i zanieczyszczeń. Są używane jednorazowo i utylizowane po każdym zabiegu.Posiadamy zezwolenia od Regionalnej Dyrekcji Ochrony Środowiska na zakup, posiadanie i transport pijawek lekarskich o numerze WPN-II.6401.190.2015.MM. Działamy zgodnie z zasadami aseptyki i antyseptyki.Dbamy o intymność i tajemnice naszych pacjentów.
Zniżka:
Oferta w ramach Miejskiej Karty Seniora: - 40% zniżki za zabieg świecowania uszu - 40% zniżki za zabieg hirudoterapii (nie licząc kosztu pijawek) - darmowa komputerowa analiza organizmu wykonana techniką bioimpedancji Elektronicznym Analizatorem Ciała z omówieniem wyników oraz wydaniem wyników analizy w formie książeczki informacyjnej dla pacjenta​
Logotyp:
kategoria: zdrowie
CENTRUM YOGI
Adres: Łódź ul. Orla 13
Telefon: tel. 42 6333306
Strona www: www.yoga.net.pl
Informacje o partnerze: W Centrum Yoga możecie zadbać o siebie i swoich najbliższych na wielu płaszczyznach ciała, umysłu i ducha. Oferujemy szeroką gamę zajęć Hatha Yogi o różnym poziomie zaawansowania, Hatha Yogę dla kręgosłupa oraz Ashtanga Yogę, także łagodne zajęcia dla seniorów. Ta bogata oferta sprawia, że będziecie mogli wybrać taką formę aktywności, która idealnie dopasowana jest do Waszych indywidualnych potrzeb i predyspozycji.
Zniżka:
Oferta w ramach Miejskiej Karty Seniora: - 10% zniżki na wszystkie karnety w Centrum Yogi
Logotyp:
kategoria: sport i rekreacja
CENTRUM ZAJĘĆ POZASZKOLNYCH NR 3
Adres: Łódź ul. Olimpijska 9
Telefon: tel. 42 687 04 85, 512 878 079
E-mail: czp3lodz@gmail.com
Strona www: www.centrum3.cba.pl/
Informacje o partnerze: Jesteśmy placówką wychowania pozaszkolnego, znajdujemy się na terenie osiedla Retkinia w Łodzi. Istniejemy od 1975, nasza dawna nazwa to Młodzieżowy Dom Kultury „Retkinia”. Zajmujemy się działalnością kulturalno – oświatową w tym przede wszystkim: - kształtowaniem i rozwijaniem uzdolnień dzieci i młodzieży, a także osób dorosłych - prowadzeniem szeroko rozumianej edukacji kulturalnej - kształtowaniem nawyków pożytecznego sposobu spędzania wolnego czasu. Przede wszystkim jednak zapewniamy świetną zabawę, przyjazną atmosferę i opiekę wykwalifikowanej kadry pedagogicznej.
Zniżka:
Oferta z Miejską Kartą Seniora: zniżka na zajęcia Nordic Walking, karate, gimnastyka rehabilitacyjna, plastyka, informatyka. - pakiet 30 zł/miesiąc/1 x tydz (bez karty 50 zł) -pojedyncze zajęcia 10 zł/miesiąc/1xtydz. (bez karty 15 zł)
Logotyp:
kategoria: sport i rekreacja
CITY STUDIO BODY & FITNESS
Adres: Łódź pl. Komuny Paryskiej 5a
Telefon: tel. 792 408 408
Strona www: www.city-studio.eu
Informacje o partnerze: CITY STUDIO BODY & FITNESS to klub położony w samym sercu miasta i tworzony z sercem. Nasza oferta skierowana jest do osób w każdym wieku, gdyż nigdy nie jest za późno na aktywność fizyczną. Naszym atutem jest nasza kadra, instruktorzy, fizjoterapeuci, którzy zawsze służą pomocą. Posiadamy bogatą ofertę zajęć grupowych, dzięki czemu każdy może wybrać ulubioną formę zajęć. Klub posiada bogatą ofertę dla osób po 60 roku życia: pilates, stretching, yoga, zdrowy kręgosłup oraz wiele innych.
Zniżka:
Oferta w ramach Miejskiej Karty Seniora: - karta członkowska – 25 zł/ mc (cena standardowa 50zł) -karnet Tokyo open – siłownia bez ograniczeń + jedno wejście na fitness dziennie, w godzinach 6.30 – 22.00 + weekend- 79zł/ mc (cena - standardowa 125zł) -karnet Tokyo poranny – siłownia bez ograniczeń + jedno wejście na fitness dziennie w godzinach 6.30 – 15.00 + weekend- 59zł (cena standardowa 105zł) Masaż leczniczy kręgosłupa – 40 zł
Logotyp:
kategoria: sport i rekreacja
FAMILY DANCE
Adres: Łódź ul. Więckowskiego 16
Telefon: tel. 508 265 019
E-mail: biuro@familydance.pl
Strona www: www.familydance.pl
Informacje o partnerze: Szkoła Tańca Family Dance, jak sama nazwa wskazuje - to miejsce skierowane dla osób w każdym wieku. Panuje u nas rodzinna atmosfera, która sprzyja nawiązywaniu nowych przyjaźni, a jednocześnie pozwala na oderwanie się od trosk dnia codziennego. Nasze motto brzmi: Tańczymy Dla Przyjemności i taką zasadą kierujemy się na wszystkich zajęciach. Drodzy Seniorzy, zapraszamy Was na zajęcia taneczne, prowadzone przez profesjonalnych instruktorów. Znajdziecie u nas grupy odpowiednie dla Waszych potrzeb oraz zapoznacie się z różnymi rodzajami tańca. Proponujemy: kursy w parach - taniec towarzyski, salsa, bachata oraz kursy solo - latin solo, salsa solo, latin fit, zumba. Zdobędziecie umiejętności harmonijnego poruszania się w tańcu, wzmocnicie kondycje fizyczną oraz aktywnie spędzicie czas. Wraz z osiąganymi umiejętnościami oraz praktyczną wiedzą wzrośnie również Wasze zadowolenie i poczucie satysfakcji.
Zniżka:
Oferta w ramach Miejskiej Karty Seniora: -4 spotkania = 50 PLN ( cena standardowa 70 pln) - 8 spotkań = 90 PLN ( cena standardowa 130 pln )
Logotyp:
kategoria: sport i rekreacja
FITFABRIC
Adres: Łódź róg Włókniarzy i Zielonej Łódź ul. Kilińskiego 122/128 Łódź, CH-R Sukcesja Łódź ul. Zgierska 211
Telefon: Łódź róg Włókniarzy i Zielonej tel. 514 022 044 ul. Kilińskiego 122/128 tel. 42 631 96 21 CH-R Sukcesja tel. 505 450 147 ul. Zgierska 211 tel. 514 020 032
Strona www: www.fitfabric.pl
Informacje o partnerze: FitFabric to kluby, które są miejscem idealnym dla kochających ruch, sport i zdrowy styl życia. Z wyjątkową atmosferą.
Zniżka:
Oferta w ramach Miejskiej Karty Seniora: - 10 zł zniżki na Karnety dla Seniorów
Logotyp:
kategoria: sport i rekreacja
FITNESS KLUB RYTM
Adres: Łódź ul. Hufcowa 20 Łódź ul. Ćwiklińskiej 22 Łódź ul. Zgierska 69
Telefon: tel. 695 253 794 ul. Hufcowa 20 tel. 697 884 848 ul. Ćwiklińskiej 22 tel. 503 430 667 ul. Zgierska 69
Strona www: www.rytm.pl/
Informacje o partnerze: Prowadząc fitness klub zwracamy uwagę na zdrowy tryb życia. Posiadamy w swojej ofercie zajęcia dopasowane zarówno do potrzeb młodych jak i dojrzałych Pań- każdy znajdzie coś dla siebie. :) Oferujemy treningi wzmacniające, wydolnościowe, mieszane oraz body mind. Na terenie naszego klubu znajdują się dwie wyposażone w profesjonalny sprzęt sale treningowe. Zapewniamy wykwalifikowaną opiekę klienta zarówno ze strony pracowników recepcji jaki i instruktorów. Nasi pracownicy dobierani są starannie pod kątem swoich umiejętności oraz kwalifikacji
Zniżka:

Oferta w ramach Miejskiej Karty Seniora: 
- 10% zniżki na zakup pakietów na zajęcia grupowe

- 20% zniżki na zakup pakietów na zajęcia grupowe przy podpisaniu umowy o świadczenie usług 

Logotyp:
kategoria: SPORT / REKREACJA
FUNDACJA JAGIEŁLO
Adres: Łódź, ul. Pojezierska 2
Telefon: tel. 42 640 60 63/660 216 049
Strona www: fundacjajagiello.jimdo.com/
kategoria: - 10% zniżki za wypożyczony rower z wypożyczalni rowerów (od pon. do czwartku), - Bezpłatne wycieczki rowerowe
FUNNY SKI
Adres: Łódź ul. Popiełuszki 13/17
Telefon: tel. 513 153 424, 665 565 577
E-mail: funnyskiwyjazdy@gmail.com
Strona www: funnyski.pl/
Informacje o partnerze: Funny Ski to łódzka szkoła narciarska. Jest grupą przyjaciół, instruktorów których połączyła wspólna pasja. Naszym celem jest propagowanie narciarstwa zarówno po przez naukę , zabawę oraz wspólne wyjazdy z instruktorami, na których zapewniamy pełen profesjonalizm, zaangażowanie, bezpieczną jazdę na nartach i dużo uśmiechu . Jako jedyni prowadzimy pod czujnym okiem instruktorów autorski program dla narciarzy seniorów, dzięki któremu jazda na nartach jest bezpieczna i przynosi wiele radości, program obejmuje również inne atrakcje po intensywnym dniu na nartach. Nasze wyjazdy odbywają się w kameralnych grupach do najlepszych polskich ośrodków narciarskich.
Zniżka:

Oferta w ramach Miejskiej Karty Seniora:

  • -10% zniżki na wszystkie imprezy organizowane przez Funny Ski
Logotyp:
kategoria: sport i rekreacja
GINGER UP STUDIO
Adres: Łódź ul. Próchnika 5
Telefon: tel. 510 168 604
Strona www: www.gingerstudioup.pl
Informacje o partnerze: Ginger up Studio powstało z inicjatywy tancerki i instruktorki , zakochanej w metodzie Pilates. Jest to alternatywa dla osób, które nie odnajdują się w typowym klubie fitness czy siłowni.
Zniżka:
Oferta w ramach Miejskiej Karty Seniora: - karnet 4 wejść w miesiącu 60 zł (cena standardowa 75 zł) - karnet 8 wejść w miesiącu 115 zł (standardowa cena 140 zł) - 10% zniżki na eventy, warsztaty oraz wykłady
Logotyp:
kategoria: sport i rekreacja
HELLO YOGA
Adres: Łódź Al. Kościuszki 23/25, klatka E
Telefon: tel. 606 572 168
E-mail: hello@helloyoga.pl
Strona www: www.facebook.com/helloyogawlodzi/
Informacje o partnerze: Hello Yoga to nowoczesna i świetnie wyposażona szkoła jogi ulokowana w dawnej fabryce, w samym centrum Łodzi. Oferujemy zajęcia z różnych odmian jogi, tradycyjnych i współczesnych, prowadzone wyłącznie przez dyplomowanych nauczycieli jogi. Seniorom szczególnie polecamy łagodne zajęcia Hatha Yogi początkującej (poniedziałki 18:00), zajęcia rozciągające (środy 16:30) oraz grupę Aerial Yoga (czwartek 20:00) – joga w specjalnym hamaku, który daje możliwość znacznego odciążenia kręgosłupa i stawów. Zapraszamy osoby całkowicie początkujące oraz te, które miały okazję już wcześniej poznać jogę - dla każdego mamy wartościową propozycję!
Zniżka:

Oferta w ramach Miejskiej Karty Seniora:

- 10% zniżki na karnety 4x / 4A (cztery wejścia w miesiącu na zajęcia Hatha Yogi Początkującej lub/oraz Aerial Yogi) i 8x / 8A (odpowiednio 8 wejść w miesiącu).

Cena z Kartą Seniora:

* Wejście 1x 30 zł * Karnet 4x 97 zł * Karnet 8x 152 zł

* Wejście 1A x35 zł * Karnet 4A x116 zł * Karnet 8Ax 170 zł


Logotyp:
kategoria: sport i rekreacja
HUMAN CLUB
Adres: ul. Milionowa 25/27
Telefon: tel. 535 221 061
E-mail: milionowa@humanclub.pl
Strona www: humanclub.pl/
Informacje o partnerze: Human to nowa filozofia fitness, która stawia za cel kształtowanie piękna człowieka przez jego rozwój fizyczny i intelektualny, poprawę stanu zdrowia i samopoczucia.
Zniżka:

Oferta w ramach Miejskiej Karty Seniora: 
- 10% zniżki na Karnet OPEN SENIOR (nielimitowana ilość wejść oraz zajęć, możliwość korzystania z 3 klubów, w tym jeden 24h/7 na terenie miasta Łodzi) 

Logotyp:
kategoria: Sport i Rekreacja
IMPULS MEDICAL FITNESS
Adres: Łódź al. Politechniki 11 Łódź al. Unii Lubelskiej 4 Łódź ul. Głowackiego 10/12 Łódź ul. Tatrzańska 69 a
Telefon: tel. 42 659 63 30, 501 370 282
Strona www: impulsmedfit.pl/
Informacje o partnerze: Od 19 latu firma nasza firma zajmuję się organizowaniem zajęć gimnastyki w wodzie oraz gimnastyki na sali dla osób starszych. Zatrudniamy również fizjoterapeutów, których zadaniem rehabilitacja osób z problemami zdrowotnymi. Obecnie świadczymy usługi m.in.: dla słuchaczy Uniwersytetu Trzeciego Wieku Politechniki Łódzkiej oraz osób cierpiących na stwardnienie rozsiane.
Zniżka:
Oferta w ramach Miejskiej Karty Seniora -20% zniżki na zakup karnetów na zajęcia fitness oraz treningi cardio (ul. Głowackiego 10/12) i (ul. Tatrzańska 69 a) -5% zniżki na zakup karnetów na zajęcia gimnastyki w wodzie w AquaParku Fala i Zatoce Sportu
Logotyp:
kategoria: sport i rekreacja
KLUB I’M FIT
Adres: Active Man Sp. z o.o. Łódź al. Piłsudskiego 10
Telefon: 42 663 96 66, 782 601 601
E-mail: kontakt@imfit.pl
Strona www: www.imfit.pl
Zniżka:
Oferta w ramach Miejskiej Karty Seniora: -zniżka na karnet miesięczny – karta na miesiąc w cenie 59 zł bez limitów wejść, niezobowiązująca, przedłużana miesięcznie (cena standardowa 99 zł) -dożywotnia karta członkowska w cenie 10 zł
Logotyp:
kategoria: sport i rekreacja
KRĘGIELNIA "KRÓL KUL"
Adres: Łódź al. Politechniki 1
Telefon: tel. 600 690 730
E-mail: kontakt@krolkul.pl
Strona www: www.krolkul.pl
Informacje o partnerze: Kręgle to sport i rozrywka w jednym! Świetny sposób na towarzyskie spędzenie czasu nie zależnie od wieku! Kręgielnia „Król Kul” posiada 24 najwyższej klasy tory do kręgli, na których gra to czysta przyjemność. Zasady rozgrywki są intuicyjne, a system automatycznie zlicza zdobyte punkty i wyświetla zwycięzców. Specjalnie dla posiadaczy Karty Seniora przygotowaliśmy dwie możliwości wykupienia toru: - na ilość gier (gra składa się z dziesięciu rund po 2 rzuty oraz jednej rundy bonusowej) - na ilość czasu (na godziny)
Zniżka:
Oferta w ramach Miejskiej Karty Seniora: - 6zł za jedną grę w kręgle za osobę - 40zł za jedną godzinę gry (maksymalnie. 5 osób) Promocja obowiązuje w każdy dzień z wyjątkiem piątków i sobót. DODATKOWO! Wystarczy, że tylko jeden gracz okaże Kartę Seniora, aby objąć promocją wszystkich uczestników gry.
Logotyp:
kategoria: Sport i rekreacja
KUŹNIA CENTRUM ATLETYKI
Adres: Łódź ul. Gdańska 126/128
Telefon: tel. 42 292 91 29
Strona www: www.kuznialodz.pl
Informacje o partnerze:
Zniżka:
Oferta w ramach Miejskiej Karty Seniora: - Bezpłatna konsultacja z trenerem personalnym - Bezpłatna analiza składu ciała - Bezpłatna konsultacja fizjoterapeutyczna - 20% zniżki przy wybranych zabiegach fizjoterapeutycznych - 20% zniżki przy wybranym członkostwie (poza karnetem na 4 wejścia, Lunch oraz Kids) warunkiem jest podpisanie umowy na minimum 6 miesięcy
Logotyp:
kategoria: sport i rekreacja
MIEJSKI OGRÓD ZOOLOGICZNY
Adres: Łódź ul. Konstantynowska 8/10
Telefon: 42 639 11 88
Informacje o partnerze: Łódzkie ZOO jest corocznie odwiedzane przez wiele setek tysięcy łodzian, mieszkańców województwa, gości z Polski i zagranicy.Staramy się , aby miejsce to było przyjazne i atrakcyjne zarówno dla zwiedzających jak i naszych podopiecznych.
Zniżka:

Oferta w ramach Miejskiej Karty Seniora:

Ceny obowiązujące w sezonie wiosenno - letnim (22.03 – 31.10) - 20 zł 

Ceny obowiązujące w sezonie jesienno - zimowym (01.11 – 21.03) - 15 zł 

Logotyp:
kategoria: sport i rekreacja
MOSIR MIEJSKI OŚRODEK SPORTU I REKREACJI
Adres: Łódź ul. ks. Skorupki 21 tel. 42 27 21 421 (infolinia)
Telefon: tel. 42 27 21 421 (infolinia)
Zniżka:

MIEJSKI OŚRODEK SPORTU I REKREACJI www.mosir.lodz.pl Bezpłatne zajęcia cykliczne prowadzone przez instruktorów MOSiR Informacja : 42 27 21 421 . Bezpłatne zajęcia cykliczne prowadzone przez wyspecjalizowaną kadrę instruktorów: Gimnastyka ogólnorozwojowa, aerobik, Tai chi, zajęcia samoobrony dla kobiet (ul. ks. Skorupki 21) Nordic Walking ( zajęcia odbywają się w Parku im. Poniatowskiego, , na terenach pływalni „Wodny Raj”, na „Stawach Jana”, w Parku im. Piłsudskiego oraz Parku 3-go Maja Park Adama Mickiewicza) Gimnastyka dla seniorów w wodzie - udział w zajęciach możliwy jest po wcześniejszym zakupieniu biletu wstępu (ul. Wiernej Rzeki 2) posiadacze Miejskiej Karty Seniora uprawnieni są do korzystania z biletów ulgowych.- Gimnastyka dla seniorów w wodzie - udział w zajęciach możliwy jest po wcześniejszym zakupieniu biletu wstępu (ul. Wiernej Rzeki 2) osoba/60 min. 8 zł.

Logotyp:
kategoria: sport i rekreacja
MOVIMENTO ŁÓDZKIE CENTRUM PILATES
Adres: Łódź ul. Krzemieniecka 2
Telefon: tel. 503 332 476
Strona www: www.pilates-centrum.pl
Informacje o partnerze: Movimento Łódzkie Centrum Pilates jest centrum gimnastycznym oferującym przede wszystkim formę ćwiczeń zwaną pilates. Jest to rodzaj gimnastyki idealny dla osób starszych, która wpływa na wzmocnienie mięśni (jako jedyna porusza mięśnie głębokie odpowiedzialne między innymi za stabilizację kręgosłupa). Poprawia postawę ciała, koordynację oraz równowagę. Jest to forma ruchu dobra zarówno dla osób, które chcą rozruszać ciało, jak również dla tych z problemami zdrowotnymi (bolące plecy, zaczątki rwy kulszowej, osteoporoza). Najlepsze zajęcia dla seniorów odbywają się we wtorki, środy i piątki o 10:00 tzw. Poranek z Pilates oraz we wtorki i czwartki o 16:30 tzw. Pilates Zdrowe Plecy.
Zniżka:

Oferta w ramach Miejskiej Karty Seniora: -

wejście jednorazowe 16zł

karnet na 4 wejścia 44zł

karnet na 8 wejść 77zł

12 wejść 104zł

16 wejść 127zł

Logotyp:
kategoria: sport i rekreacja
NATURALFIT
Adres: Łódź ul. Zjazdowa 13
Telefon: tel. 508 447 150
E-mail: recepcja@naturalfit.com.pl
Strona www: www.naturalfit.com.pl
Informacje o partnerze: Naturalfit oferuje wiele zajęć, które są idealne dla osób starszych, no. zdrowy kręgosłup, joga, stretching, gimnastyka +.Zachęcam również do skorzystania z bezpłatnej wejściówki, która uprawnia do jednodniowego nielimitowane wejścia. W klubie można skorzystać z sauny, solarium, masaży. Mamy pokoik malucha, więc babcie opiekujące się dziećmi są mile widziane
Zniżka:

Oferta w ramach Miejskiej karty Seniora: 

Karnet Wake up (do godziny 15) – 79 zł

Karnet open – 89 zł

Logotyp:
kategoria: sport i rekreacja
OGRÓD BOTANICZNY
Adres: Łódź ul. Krzemieniecka 36/38
Telefon: tel. 42 688 44 20
Informacje o partnerze: Ogród Botaniczny w Łodzi jest jednym z największych ogrodów w Polsce - jego całkowita powierzchnia wynosi 67 ha. Położony jest w dzielnicy Polesie, sąsiaduje z parkiem im. J. Piłsudskiego, Ogrodem Zoologicznym oraz rezerwatem leśnym „Polesie Konstantynowskie”. Ogród ma charakter parkowo-leśny, można tu podziwiać kolekcje roślinne z całego świata zaprezentowane w dziewięciu działach ekspozycyjnych. Ogród Botaniczny w Łodzi prowadzi także zajęcia edukacyjne dla dzieci i młodzieży szkolnej z zakresu biologii roślin, geografii oraz ochrony przyrody i środowiska. Dla zwiedzających Ogród otwarty jest codziennie od 1 kwietnia do 31 października.
Zniżka:

- cena biletu 4 zł

Logotyp:
kategoria: sport i rekreacja
OPEN DANCE STUDIO
Adres: Łódź ul. Rewolucji 1905 r. 44, III piętro
Telefon: tel. 501 028 728, 515 367 936
Strona www: www.realdance.pl
Informacje o partnerze: Szkoła Tańca i Klub Fitness Open Dance Studio to marka dobrej szkoły tańca i klubu fitness i jednocześnie miejsce, do którego będziecie chcieli przychodzić, aby odprężyć się, poczuć się lepiej, poznać nowych przyjaciół, miło spędzić czas i nabrać sił do aktywnego życia. Naszą pasją jest aktywność, ruch i zabawa. Dlatego stworzyliśmy miejsce, gdzie zrelaksujesz się poprzez taniec, fitness, a także przez ćwiczenia siłowe.
Zniżka:
Oferta w ramach Miejskiej Karty Seniora: -10% zniżki na karnety miesięczne na zajęcia taneczne i fitness -10% zniżki na warsztaty oraz wieczorki taneczne
Logotyp:
kategoria: sport i rekreacja
OPTIMIZEME Robert Rejmaniak
Adres: Łódź ul. Juliusza Kossaka 2 m 51. Treningi odbywają się w klubach FitFabric w Łodzi.
Telefon: tel. 728 184 408
E-mail: kontakt@optimizeme.pl
Strona www: www.optimizeme.pl/
Informacje o partnerze: OptimizeMe z Łodzi roztacza pełną opiekę nad swoimi Klientami. Na tle konkurencji wyróżnia nas skrupulatnie przygotowany program treningowy dopasowany do potrzeb i możliwości podopiecznych. Aby wyniki sportowe były satysfakcjonujące konieczna jest również odpowiednio zbilansowana dieta, dlatego zapewniamy okołotreningową opiekę z zakresu dietetyki. Wszystko to sprawia, że możemy pochwalić się pozycją lidera na rynku treningów personalnych!
Zniżka:
Oferta w ramach Miejskiej Karty Seniora: - 40%zniżki - pakiet 4 treningów personalnych (cena po zniżce - 240 zł) - 33 % zniżki - pakiet 8 treningów personalnych (cena po zniżce - 480 zł).Treningi odbywają się w klubach FitFabric w Łodzi. Konieczna opłata za wejście do klubu w formie jednorazowej, karnetu, systemu multisport
Logotyp:
kategoria: sport i rekreacja
PALMIARNIA
Adres: Łódź al. Piłsudskiego 61
Telefon: tel. 42 674 96 65
Informacje o partnerze: Palmiarnia Ogrodu Botanicznego, ukryta pośród starych drzew zabytkowego Parku Źródliska, to wyjątkowo malownicze miejsce, pełne tajemniczości i niezwykłej egzotyki. Wyprawa do Palmiarni o każdej porze roku dostarczy nam niezapomnianych wrażeń, przenosząc nas w barwny świat osobliwych roślin, pochodzących z ciepłych stref klimatycznych. Spacerując pod pióropuszami najstarszych w Polsce palm podziwiać tu możemy ponad 4 500 egzotycznych przedstawicieli flory, cechujących się różnorodnymi kształtami i kolorami liści oraz pędów, zapachami kwiatów, a także specyficznymi właściwościami.
Zniżka:
Oferta w ramach Miejskiej Karty Seniora : - cena biletu wstępu 5 zł
Logotyp:
kategoria: sport i rekreacja
PROJECT SALSA
Adres: Łódź ul. Struga 66
Telefon: tel. 734 157 722
E-mail: biuro@projectsalsa.pl
Strona www: www.projectsalsa.pl/
Informacje o partnerze: Project Salsa to miejsce, w którym wspieramy rozwój taneczny i ruchowy osób w każdym wieku. Zajęcia solowe dedykowane są osobom pragnącym rozwijać swój potencjał rytmiczny, taneczny. Na zajęciach solowych dla kobiet rozwijamy także poczucie własnej kobiecości i pewności siebie. Zajęcia tańca w parach przeznaczone są dla osób, które chcą rozwijać swoje umiejętności dialogu ruchowo- tanecznego, ale także- chcą się dobrze bawić i integrować. Zapraszamy na zajęcia solowe lub w parach- gwarantujemy przyjazną atmosferę, świetnych instruktorów i dobre warunki lokalowe. Gorąca salsa, romantyczna bachata, czy taniec użytkowy... a może salsa solo lub mix latino.
Zniżka:
Oferta w ramach Miejskiej Karty Seniora: 20 zł za jedne zajęcia na poziomie podstawowym (cena standardowa 25 zł) karnet na 5 zajęć - 75 zł (cena standardowa 100 zł) Zajęcia trwają 1 h 10 min. i odbywają się w siedzibie Project Salsa. Udział w zajęciach możliwy po wcześniejszej rezerwacji miejsca (rezerwacji dokonujemy telefonicznie od poniedziałku do piątku w godz. 17:00 - 21:00 pod numerem 508 056 763
Logotyp:
kategoria: sport i rekreacja
PRZYSTAŃ ZDROWIA
Adres: Łódź ul. Inflancka 23,
Telefon: tel. 572 832 054
Informacje o partnerze: Przystań Zdrowia powstała z myślą o wszystkich, którzy cenią sobie rodzinną atmosferę. Stworzyliśmy miejsce w sercu osiedla, dzięki czemu nie tracąc czasu możesz: - poćwiczyć w rodzinnej atmosferze - odpocząć od stresów dnia codziennego - wykonać Badanie Składu Ciała - skorzystać z porady dietetyka - wziąć udział w warsztatach weekendowych (co tydzień inne zajęcia) - zagwarantować świetną naukę i zabawę sobie i swojemu dziecku Dzięki różnorodności naszych zajęć, każdy znajdzie coś dla siebie.
Zniżka:

Oferta w ramach Miejskiej Karty Seniora: -15% zniżki na wszystkie zajęcia 

Logotyp:
kategoria: sport i rekreacja
RED LINE STUDIO TRENINGU
Adres: 93-272 Łódź, ul. Podgórna 74
Telefon: tel. 571 354 103
E-mail: info@redlinestudio.pl
Strona www: www.redlinestudio.pl
Informacje o partnerze: Red Line Studio Treningu to miejsce, gdzie w miłej i przyjaznej atmosferze można spędzić aktywnie wolny czas. Oferujemy szeroką gamę zajęć fitness od wzmacniających i kształtujących sylwetkę, przez wyszczuplające i wytrzymałościowe, taneczne, zajęcia dla dzieci oraz prozdrowotne. W naszej ofercie można znaleźć odprężające masaże, treningi personalne i porady dietetyczne. Zapewniamy wykwalifikowaną kadrę, która aby sprostać oczekiwaniom klientów, nadal się rozwija, uczestnicząc w różnorodnych szkoleniach. Przyjdź do nas i przekonaj się Sam, że w naszym klubie jesteśmy po to aby motywować, pomagać i zarażać Wszystkich naszą pasją do zdrowego i aktywnego stylu życia !
Zniżka:

Zapraszamy Seniorów na zajęcia Zdrowy Kręgosłup w każdy poniedziałek godz. 18.30 w każdy wtorek i czwartek godz. 9.00 oraz piątek godz.16.30. Zajęcia prozdrowotne prowadzą fizjoterapeuci.


Cennik zajęć fitness:


Wejście jednorazowe – Cena standardowa 19,00zł – Cena dla seniora 17,10zł

Karnet miesięczny na 4 wejścia - Cena standardowa 64,00zł - Cena dla seniora 57,60zł

Karnet miesięczny na 6 wejść - Cena standardowa 89,00zł - Cena dla seniora 80,1zł

Karnet miesięczny na 8 wejść - Cena standardowa 104,00zł- Cena dla seniora 93,60zł

Karnet miesięczny na 10 wejść - Cena standardowa 123,00zł- Cena dla seniora 110,70zł

Karnet miesięczny na 12 wejść - Cena standardowa 137,00zł - Cena dla seniora 123,30zł 


Oferta w ramach Miejskiej Karty Seniora 10% zniżki na zajęcia grupowe.


Logotyp:
kategoria: Sport i rekreacja
REVERS FIGHT&FITNESS
Adres: Łódź Rokicińska 142
Telefon: tel. 733 801 317
Strona www: www.revers.in
Informacje o partnerze: Fitness klub Revers powstał w lutym 2013roku. Posiadamy kadrę instruktorów która sprosta największym oczekiwaniom klientów z zakresu zajęć fitness, sztuk walk dla dorosłych i dzieci, zajęć tanecznych dla dzieci, treningów personalnych, treningów rehabilitacyjnych, treningów funkcjonalnych oraz zajęć cross treningu.
Zniżka:
Oferta w ramach Miejskiej Karty Seniora: -20 % zniżki na wszystkie usługi.
Logotyp:
kategoria: sport i rekreacja
RIVIERA
Adres: Łódź ul. Kopcińskiego 31 d
Telefon: tel. 42 630 32 58, 722 050 750
E-mail: lodz@taniec.net
Strona www: www.rivieralodz.pl/
Informacje o partnerze: 4 ponad 100 metrowe sale taneczne wyposażone w ścianę luster oraz specjalny parkiet zabezpieczającym przed urazami stawów kolanowych. Całość dopełnia profesjonalny sprzęt nagłośnieniowy oraz przestronne garderoby z indywidualnymi szafkami i prysznicami. Oferta stworzona specjalnie dla tej grupy wiekowej. Niezapomniana atmosfera panująca na naszych spotkaniach pozwoli Państwu z łatwością przyswoić kroki i figury taneczne wprowadzane przez naszych nauczycieli. Techniki pracy naszych instruktorów, wypracowane dzięki ich wieloletniemu doświadczeniu, pozwolą Państwu spędzi z nami niezapomniane chwile, pozwolą pozbyć się stresu i dadzą Państwu uczucie kontroli nad własnym ciałem. Taniec jest również doskonałą formą rekreacji, która pozwoli Państwu utrzymać się w dobrej kondycji, a dzięki uśmiechowi, którym promienieją nasi instruktorzy poczują się Państwo w pełni zrelaksowani i nabiorą energii do dalszego działania. ZAJĘCIA TANECZNE: LATINO&SALSA – to niezwykle żywiołowe rytmy tańców latynoamerykańskie takie jak: samba, rumba, cha cha, jive, passodoble i salsa. TANIEC BRZUCHA - Popularny na terenach Bliskiego Wschodu i Afryki Północnej. Jego najważniejsze cechy to ruchy bioder, brzucha, biustu i ekspresyjne ruchy rąk.
Zniżka:
Oferta w ramach Miejskiej Karty Seniora: Pakiet 12 zajęć za 96 zł (pojedyncze zajęcia w pakiecie za 8 zł) (Cena standardowa 4 spotkania 70 zł, 12 spotkań 195 zł)
Logotyp:
kategoria: sport i rekreacja
SAÚDE HEALTH&FITNESS
Adres: Łódź al. Śmigłego-Rydza 20 Biurowiec Cross Point
Telefon: tel. 42 251 68 88
Strona www: www.saudeclub.pl
Informacje o partnerze: Saude Haealth& Fitness jest kameralnym klubem z przytulna atmosferą. Tworząc to miejsce, bardzo dużą uwagę przykładamy do porządku i bezpieczeństwa. Dodatkowo posiadamy wykwalifikowaną kadrę, a zajęcia dla Seniorów prowadzą doświadczeni instruktorzy. Zajęcia over 50 są prowadzone w 12-osobowach grupach, co sprzyja indywidualnemu podejściu i bezpieczeństwu. Godzina zajęć to 15:30. Dodatkowo prowadzimy zajęcia zdrowy kręgosłup czy pilates, z których chętnie korzystają osoby dojrzałe.
Zniżka:
Oferta w ramach Miejskiej Karty Seniora: -opłata rejestracyjna 50 zł (cena standardowa 150 zł) -karnet miesięczny otwarty od 7:00 do 17:00 - 99 zł (cena standardowa 150 zł) -karnet miesięczny otwarty od 7:00 do 22:00 - 135 zł (cena standardowa 200 zł)​​
Logotyp:
kategoria: sport i rekreacja
SPEAK UP ENGLISH SCHOOL
Adres: Łódź pl. Wolności 10/11
Telefon: Infolinia tel. 801 322 422 tel. stacjonarny - 22 203 94 22
Strona www: www.speak-up.pl
Informacje o partnerze: Speak Up to sieć nowoczesnych szkół języka angielskiego, która liczy kilkadziesiąt placówek w Polsce oraz na świecie. Czy chciałbyś swobodnie komunikować się po angielsku? Zwiedzać świat bez bariery językowej i rozmawiać bez tremy na spotkaniach biznesowych? Chcesz znaleźć prostą metodę nauki języka angielskiego? Na dodatek chciałbyś dopasować program nauczania do swoich indywidualnych potrzeb i wielu codziennych zajęć? Jeśli nurtują Cię te lub podobne pytania, jesteś we właściwym miejscu i we właściwym czasie. A odpowiedź jest jedna: Speak Up!
Zniżka:
Oferta w ramach Miejskiej Karty Seniora: -10% zniżki na kurs języka angielskiego
Logotyp:
kategoria: KURSY JĘZYKOWE
SPORT& FITNESS WYPOŻYCZALNIA SPRZĘTU
Telefon: tel. 664 274 424 /609 801 648
E-mail: biuro@sportandfitness.pl
Strona www: www.sportandfitness.pl/
Informacje o partnerze: Sport & Fitness Wypożyczalnia i sprzedaż sprzętu fitness. W naszej ofercie: orbitreki, rowery treningowe, wioślarze i bieżnie. W naszej ofercie posiadamy sprzęt treningowy wyłącznie renomowanych marek o wysokich parametrach użytkowych np.: Concept2, Kettler, BH Fitness, Sportop, inSPORTline. Trenażery eliptyczne, rowery treningowe, trenażery wioślarskie oraz bieżnie.
Zniżka:

- 20% zniżki na wynajem sprzętu
 - 5% zniżki na zakup sprzętu

kategoria: SPORT I REKREACJA
SPORTERA FITNESS
Adres: Łódź al. Piłsudskiego 6 (Central II - 2 piętro),
Telefon: tel. 42 632 25 25
E-mail: info@clubsportera.pl
Strona www: www.clubsportera.pl
Informacje o partnerze: Do dyspozycji klientów Sportera Club oddajemy 4 klimatyzowane sale do zajęć grupowych, ponad 120 wyspecjalizowanych urządzeń kardio i siłowych, salę do ćwiczeń bokserskich i MMA strefę saun i SPA, solarium oraz wiele innych atrakcji na ponad 2500 m² powierzchni klubu. Wysokiej jakości sprzęt oraz przyjazny nowoczesny wystrój wnętrz to nasze dodatkowe atuty i gwarancja wygody i bezpieczeństwa podczas treningu.
Zniżka:
Oferta w ramach Miejskiej Karty Seniora: - opłata rejestracyjna cena 0 zł (zamiast 50 zł) - karnet miesięczny otwarty zdrowie & fitness - 75 zł (cena standardowa 139 zł)​ Karnet Open Zdrowie&Fitness umożliwia korzystanie ze wszystkich rodzajów zajęć grupowych oraz z siłowni. Dodatkowo gratis oferujemy jeden trening personalny i komputerowa analiza składu ciała .
Logotyp:
kategoria: sport i rekreacja
STACJA NOWA GDYNIA
Adres: Zgierz ul. Sosnowa 1
Telefon: tel. 42 714 21 41
Strona www: wwww.stacjanowagdynia.pl
Zniżka:
Oferta w ramach Miejskiej Karty Seniora: - karta członkowska Stacji Nowa Gdynia w cenie 1 zł/rok (cena normalna 135 zł/rok) - wejście pojedyncze na zajęcia +60 (fitness, indoor walking, trening obwodowy) w cenie 13 zł (cena normalna 30 zł) - wejście pojedyncze na zajęcia aqua fitness +60 (gimnastyka w wodzie) w aquaparku – w cenie 13 zł (cena normalna 19/25 zł)
Logotyp:
kategoria: sport i rekreacja
STUDIO FITNESS PLUS
Adres: Łódź ul. Tatarakowa 11
Telefon: tel. 42 658 98 86
Strona www: www.puls-fitness.pl
Informacje o partnerze: Studio Fitness „Puls” powstało w 2001 roku. Naszą działalność prowadzimy na Bałutach - Osiedlu Radogoszcz Wschód. Od początku dbaliśmy o wysoką jakość usług i profesjonalizm. Przez ten czas udało nam się stworzyć zespół ludzi kompetentnych i kochających fitness. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. Dobieramy zajęcia i ćwiczenia adekwatne do wieku, możliwości oraz celów, jakie dana osoba chce osiągnąć. W swojej ofercie posiadamy szeroką wachlarz zajęć fitness przeznaczonych dla seniorów.
Zniżka:
Oferta w ramach Miejskiej Karty Seniora: -brak opłaty rejestracyjnej na wstępie -cena karnetów dla seniorów bez ograniczeń za 95 złotych -trening wprowadzający z trenerem personalnym
Logotyp:
kategoria: sport i rekreacja
ŚWIAT JASKIŃ SOLNYCH
Adres: Zgierz ul. Szczawińska 83 (wejście Rymarskiej)
Telefon: tel. 606 893 425
Strona www: www.facebook.com/swiatjaskinsolnych
Informacje o partnerze: Kilka grot solnych na powierzchni 200m2 wyposażonych w system wentylacyjny, oświetleniowy, nagłośnieniowy, monitoring oraz ultradźwiękowe generatory solankowe (haloterapia i aromaterapia). Dzięki tym rozwiązaniom możecie bezpiecznie korzystać z zabiegu. Gra kolorów (koloroterapia) oraz relaksacyjna muzyka (muzykoterapia) pozwalają rozkoszować się tym niezapomnianym miejscem.
Zniżka:
Oferta w ramach Miejskiej Karty Seniora: - cena biletu wynosi 5 zł (cena standardowa 8 zł)
Logotyp:
kategoria: zdrowie
TANIEC W KRĘGU - Szkoła Tańca Horyzont
Adres: Łódź ul. Białostocka 9/44
Telefon: tel. 694-572-629
E-mail: tancerkawkregu@gmail.com
Strona www: www.taniecwkregu.com
Informacje o partnerze: Tańce w kręgu usprawniają ciało i umysł, niwelują napięcie i stres, poprawiają kondycję ruchową oraz pamięć. Spowalniają proces starzenia. Tańce w kręgu budują niepowtarzalną atmosferę, wzmacniają poczucie bezpieczeństwa, zaufania, wspólnoty i tożsamości w grupie. Taniec integracyjny łączy i jednoczy tych, którzy go wykonują. Zajęcia prowadzone są : - w poniedziałki godz. 19:00 - 20:30 na Widzewie ul. Czernika 1/3 w ZSO nr 8 - piątki godz. 17:00 - 19:45 w Centrum, Centrum Medycyny Nowa Europa, Al. Kościuszki 106/116
Zniżka:
Oferta w ramach Miejskiej Karty Seniora: - 4 spotkania koszt 50 zł
Logotyp:
kategoria: sport i rekreacja
VERA SPORT SP. Z O.O
Adres: Łódź ul. Siewna 15
Telefon: 42 253 28 44, 784 995 975
Strona www: /www.verasport.pl/
Informacje o partnerze: Nasz klub jest największym komercyjnym obiektem w Polsce. Posiadamy obecnie ponad 10 000 m2 powierzchni treningowej, dając niemal nieograniczone możliwości treningu jak i uprawiania różnych sportów. Unikalna infrastruktura i doświadczony zespół sprawiają, że jesteśmy w stanie podołać każdemu zadaniu. Oprócz stref sportu stworzyliśmy także multimedialną salę konferencyjną ze stołami, ekranem i projektorem, w które wyposażona jest również Vera Cafe, przytulna kawiarnia z bogatym menu oraz pyszną kawą i herbatą.
Zniżka:

Oferta w ramach Miejskiej Karty Seniora:

  • karnet na 4 pierwsze darmowe wejścia do klubu na zajęcia
  • brak opłaty członkowskiej (normalnie 30 zł)
  • po wykorzystaniu 4 bezpłatnych wejść proponujemy dwa karnety:
  • Vera Senior do godziny 16 w cenie 69 zł
  • Vera Senior Open (bez litów czasowych) za 99 zł

Logotyp:
kategoria: sport i rekreacja
Kontakt