Usługi, sklepy, w tym internetowe

SKLEP MEDYCZNY I WYPOŻYCZALNIA SPRZĘTU REHABILITACYJNEGO STANMED24
Adres: Chorzów ul. Św.Pawła 11, lokal 236
Telefon: tel. 666 601 875
E-mail: biuro@stanmed24.pl
Strona www: www.stanmed24.pl
Informacje o partnerze: STANMED24 jest firmą z branży medycznej specjalizującą się w: sprzedaży urządzeń do leczenia bezdechu sennego i chrapania diagnostyce zaburzeń oddychania w czasie snu wypożyczaniu sprzętu rehabilitacyjnego (koncentratory tlenu oraz łóżek rehabilitacyjnych) sprzedaży urządzeń wspomagających oddychanie.
Zniżka:
​​Oferta w ramch Miejskiej Karty Seniora: -5% zniżki na zakup stacjonarnego i przenośnego koncentratora tlenu -przy wypożyczeniu koncentratora tlenu -akcesoria do tlenoterapii GRATIS (nawilżacz, kaniula) -5% zniżki na zakup łóżka rehabilitacyjnego automatycznego na pilot -przy wypożyczeniu łóżka rehabilitacyjnego -wysięgnik do podciągania się GRATIS - 5% zniżki na zakup aparatu do leczenia bezdechu sennego i chrapania CPAP, AUTOCPAP – przy zakupie prywatnym (bez refundacji NFZ) - kalibracja/ ustawienie aparatu GRATIS -Badania bezdechu sennego (diagnostyka bezdechu sennego i chrapania) – konsultacja lekarza GRATIS 5% zniżki na cały asortyment nie refundowany przez NFZ Doradztwo techniczne przy wyborze urządzeń medycznych i sprzętu rehabilitacyjnego - GRATIS
Logotyp:
SKLEP MEDYCZNY NOWIMED
Adres: Łódź ul. Wici 44
Telefon: tel.42 307 03 06
E-mail: nowimed@gmail.com
Strona www: www.nowimed.pl
Informacje o partnerze: NOWIMED to wyjątkowy sklep medyczny, w którym wychodzimy naprzeciw potrzebom naszych Klientów. Bogaty asortyment sklepu dostosowany jest do potrzeb seniorów, którzy mogą nabyć przedmioty rehabilitacyjne i ortopedyczne, urządzenia sanitarne, łóżka rehabilitacyjne, kule , wózki, balkoniki, wkładki do butów, produkty przeciwżylakowe oraz wiele innych produktów. NOWIMED oferuje najkorzystniejszy stosunek ceny do jakości produktów.
Zniżka:
Oferta w ramach Miejskiej Karty Seniora: - 10% zniżki na produkty medyczne, ortopedyczne oraz rehabilitacyjne
Logotyp:
SKLEP MEDYCZNY ORTOWIT
Adres: Łódź ul. Rzgowska 8
Telefon: +48 536 569 438 +48 42 278 70 01
E-mail: sklep@ortowit.pl
Strona www: www.ortowit.pl/
Informacje o partnerze: Sklep Medyczny Łódź ORTOWIT to przede wszystkim pasja. Zaopatrzenie w wyroby medyczne, traktuję jako składową procesu rehabilitacji pacjenta, jego powrotu do zdrowia. Najważniejsze jest tak dopasować sprzęt by ułatwić proces rekonwalescencji, ulepszyć dotychczasowe funkcjonowanie, umilić chwile każdego seniora.Zapraszamy do, nie tylko po zakupy, ale również po radę, rozmowę, może wspólnie znajdziemy rozwiązanie.
Zniżka:

Oferta w ramach Miejskiej Karty Seniora: 

- 10% zniżki na cały asortyment sklepu z wyjątkiem realizacji wniosków NFZ

- bezpłatna dostawa sprzętu na terenie Miasta Łodzi 

- bezpłatne porady fizjoterapeuty

Logotyp:
SKLEP Z OŚWIETLENIEM „TALUX”
Adres: Łódź ul. Zachodnia 69
Telefon: tel/fax. 42 632 91 60
E-mail: talux@talux.pl
Informacje o partnerze: Firma "TALUX Lucjan Talma" działa w Łodzi od 1989 roku i zajmuje się detaliczną i hurtową sprzedażą artykułów wyposażenia wnętrz. Posiadamy w ciągłej sprzedaży ponad 2000 różnych artykułów, które wystawione są na powierzchni ponad 120 metrów kwadratowych. Sprzedawane produkty to m. in. klosze, abażury, żyrandole, lampy podłogowe, kinkiety, plafoniery, lustra, osprzęt elektryczny i żarówki. W chwili obecnej prowadzimy sprzedaż a naszym sklepie w Łodzi przy ulicy Zachodniej 69. Część naszego asortymentu (głównie lampy i kinkiety z mosiądzu) jest również dostępna w naszym sklepie internetowym. Troska o zadowolenie klienta, dobra znajomość rynku oraz niskie marże pozwalają ciągle poszerzać grono zadowolonych klientów, dostarczając do ich domów wysokiej jakości produkty w konkurencyjnych cenach.
Zniżka:
Oferta w ramach Miejskiej Karty Seniora -10% zniżki na cały asortyment
SKLEPY ONLINE MARMAR
Strona www: www.figmar.eu
Informacje o partnerze: W ofercie sklepów online MarMar znajdą Państwo zdrową żywność, kawę ziarnistą i mieloną (włoską, hiszpańską i brazylijską), herbatę czarną, zieloną, ziołową, owocową. soki tłoczone na zimno, yerba matę, przetwory owocowe i warzywne. W ofercie nie zabraknie również chemii gospodarczej i kosmetyków. Dla użytkowników samochodów oferujemy chemię samochodową, lodówki, kawiarki do samochodów osobowych i ciężarowych. Prowadzimy sprzedaż detaliczną i hurtową. Staramy się indywidualnie podchodzić do każdego klienta - czas dostawy uzgadniamy telefonicznie.
Zniżka:
Oferta w ramach Miejskiej Karty Seniora: -10% zniżki na zakup każdego towaru. Po roku korzystania z naszego sklepu dajemy dodatkowy rabat w wysokości 2% Procedura przyznawania zniżek dla posiadaczy Miejskiej Karty Seniora: Podczas zakładania konta w formularzu prosimy wpisać Karta Seniora (w uwagach lub inne) Po założeniu konta dodamy użytkownika do grupy Senior (prosimy nie robić zakupów tuż po utworzeniu konta!) Wyślemy użytkownikowi stosowną informację mailową, po której może już robić zakupy ze zniżką.
Logotyp:
Kontakt