Wypoczynek i Uzdrowiska

Miejska Karta Seniora - Partnerzy

22 WOJSKOWY SZPITAL UZDROWISKOWO - REHABILITACYJNY SP ZOZ
Adres: Ciechocinek ul. Wojska Polskiego 5
Telefon: tel. 54 283 72 00, 54 283 7250
E-mail: rezerwacja@22wszur.pl
Strona www: www.22wszur.pl
Informacje o partnerze: 22 Wojskowy Szpital Uzdrowiskowo - Ośrodek położony jest w otoczeniu pięknego parku z alejkami spacerowymi w bliskim sąsiedztwie parku sosnowego zabytkowego dworku Prezydentów Polski. Prowadzimy działalność leczniczą w zakresie rehabilitacji szpitalnej, leczenia szpitalnego, leczenia sanatoryjnego, profilaktyki oraz diagnostyki. W Szpitalu uzdrowiskowym zapraszamy na podstawie skierowań, w formie leczniczych pobytów indywidualnych w ramach turnusów rehabilitacyjnych. Dysponujemy własną znakomitą bazą zabiegową z kompleksem basenowym. Ukierunkowaną na leczenie uzdrowiskowe i rehabilitację w schorzeniach kardiologicznych, reumatologicznych, neurologicznych, ortopedii, chorób układu oddechowego, cukrzycy, otyłość, chorób naczyń. Posiadamy 460 miejsc noclegowych w pokojach 1,2,3 osobowych o różnorodnym standardzie oraz apartamenty. Nasza kuchnia poleca smaczne i zdrowe posiłki zgodnie z zaleceniami lekarskimi i pod nadzorem dietetyczki.
Zniżka:
Oferta w ramach Miejskiej Karty Seniora: - 10% zniżki na pobyty leczniczo-rehabilitacyjne z zabiegami - 5% zniżki na dodatkowe zabiegi leczniczo-rehabilitacyjne
Logotyp:
kategoria: wypoczynek, uzdrowiska
ALF Biuro Usług Turystycznych i Rehabilitacyjnych
Adres: Opole ul. Ozimska 38/2
Telefon: tel. 77 454 08 82, 77 456 41 22.
E-mail: alf@alf.com.pl
Informacje o partnerze: Biuro „ALF” oferuje szeroką gamę możliwości wypoczynku: wycieczki zagraniczne, wycieczki krajowe, wycieczki objazdowe, pielgrzymki. Naszą propozycję – pielgrzymki, wycieczki objazdowe – kierujemy do osób ceniących wypoczynek pełen niezapomnianych wrażeń: gorący piasek pod stopami latem, ośnieżone stoki zimą. Dokładamy wszelkich starań, aby oferta biura spełniała wszelkie oczekiwania naszych gości, a nawet je wyprzedzała. Pielgrzymki, wycieczki objazdowe – proponowane przez nas – są gwarancją „pięknych chwil”. 
Zniżka:
Oferta w ramach Miejskiej Karty Seniora: -10% zniżki na wszystkie własne imprezy organizowane przez Biuro. 
Logotyp:
kategoria: wypoczynek, uzdrowiska
ALFA TOUR
Adres: Poznań ul. Sczanieckiej 10/1a
Telefon: tel. 503 58 17 28
E-mail: marketing@alfatour.pl
Strona www: www.facebook.com/pensjonatyalfatour
Informacje o partnerze: Biuro Podróży ALFA TOUR istnieje od 1997 roku i specjalizuje się w przygotowywaniu wyjazdów dla grup zorganizowanych i klientów indywidualnych. Firma zrzeszona jest w Wielkopolskiej Izbie Turystyki, a jako Organizator Turystyki posiada zezwolenie na prowadzenie działalności turystycznej nr 621 . Dysponuje gwarancją ubezpieczeniową wystawioną przez AXA Towarzystwo Ubezpieczeń i Reasekuracji S.A.​
Zniżka:
Oferta w ramach Miejskiej Karty Seniora: ​- do 40% zniżki na wybrane pobyty w pensjonatach
Logotyp:
kategoria: wypoczynek, uzdrowiska
BIS BIURO PODRÓŻY LUFTHANSA CITY CENTER
Adres: Łódź Al. Kościuszki 27
Telefon: tel. 42 633 61 96
E-mail: kontakt@bislcc.pl
Strona www: www.bislcc.pl
Informacje o partnerze: BIS Biuro Podróży Lufthansa City Center w Łodzi zostało założone w 1991 roku i z uwagi na wysoką sprzedaż biletów lotniczych oraz standard świadczonych przez nas usług w 1997 roku znaleźliśmy się w gronie wyselekcjonowanych biur podróży Lufthansa City Center. Bis Biuro Podróży Lufthansa City Center posiada bogatą ofertę skierowaną do seniorów m.in. organizujemy wyjazdy na zabiegi zaćmy w Czechach (refundowane przez NFZ), pobyty sanatoryjne w uzdrowiskach zagranicznych (refundowane przez NFZ), turnusy rehabilitacyjne w kraju, wczasy, wycieczki. Z myślą o seniorach w naszym biurze za bilety lotnicze można zapłacić przelewem lub gotówką nie trzeba posiadać karty kredytowej.
Zniżka:

- Operacja zaćmy w Czechach bez kolejek

- 5% zniżki - Pobyt w sanatorium zagranicznym (Czechy, Litwa, Słowacja, Węgry) - 5% zniżki

Logotyp:
kategoria: wypoczynek, uzdrowiska
BIURO PODRÓŻY INDEX SP. Z O.O. SP. K.
Adres: UL. STAWOWA 5/7 40-095 KATOWICE
Telefon: 32 781 83 41
E-mail: biuro@indexpolska.com.pl
Strona www: www.indexpolska.com.pl/
Informacje o partnerze: Jesteśmy zespołem ludzi którzy łączą wiedzę z doświadczeniem i pasję z przyjemnością. Naszym celem jest ciągły rozwój, a pracę traktujemy jako misję. Działamy od 1994 roku, w tym roku obchodzimy 25- lecie istnienia firmy należymy do Śląskiej i Polskiej Izby Turystyki, posiadamy gwarancje ubezpieczeniowe Signal Iduna oraz liczne certyfikaty i referencje. Jesteśmy liderem w Polsce w organizacji imprez grupowych w tym: wyjazdów dla dzieci i młodzieży, wyjazdów dla grup seniorskich, wycieczek objazdowych i imprez integracyjnych. Najlepszą naszą rekomendacją są wierni Klienci, z którymi wielokrotnie pracujemy przy kolejnych projektach. Ich satysfakcja to także argument dla Ciebie, że współpraca z nami to najlepsze rozwiązanie z możliwych. Co roku wyjeżdża z nami na wycieczki i wypoczynek ok. 60 tys. osób.
Zniżka:

Rabat wysokości 10% na imprezy indywidualne autokarowe (wycieczki, wczasy, jarmarki, sylwestry i inne) dla osoby posiadającej Miejską Kartę Seniora.  Rabat udzielany jest do zakupionych imprez, których bezpośrednim organizatorem jest  BN INDEX i nie łączy się z innymi rabatami. Cała oferta na stronie www.indexpolska.com.pl

Logotyp:
kategoria: WYPOCZYNEK I UZDROWISKA
Biuro Turystyki "Wiktor"
Adres: Łódź, ul. Piotrkowska 92
Telefon: 42 237 21 51, +48 502 613 235
E-mail: btswiktor@wp.pl
Strona www: www.jadenawycieczke.pl/
Informacje o partnerze: Biuro Turystyki WIKTOR od 20 lat zajmuje się organizacją wyjazdów po Polsce i Europie.
Zniżka:

Oferta w ramach Miejskiej Karty Seniora:

10% rabatu na wycieczki po Polsce, 5% rabatu na wyjazdy zagraniczne. 

Logotyp:
kategoria: WYPOCZYNEK I UZDROWISKA
BIURO USŁUG TURYSTYCZNYCH PRZYGODOWO - PODRÓŻE
Adres: Łódź ul. Narutowicza 67 (róg Lindleya)
Telefon: tel. 42 655 31 34, 531 885 353
E-mail: przygodowo@op.pl
Strona www: www.przygodowopodroze.pl
Informacje o partnerze: Biuro Usług Turystycznych „Przygodowo-Podróże” specjalizuje się w ofercie wypoczynkowej dla seniorów: turnusy rehabilitacyjne oraz pakiety wypoczynkowe dla seniorów. Posiadamy bogatą bazę sprawdzonych ośrodków rehabilitacyjno-wypoczynkowych w całej Polsce, dostosowanych również dla potrzeb osób niepełnosprawnych. Wszystkie obiekty wyposażone są w profesjonalne zaplecze rehabilitacyjne, posiadają wykwalifikowaną kadrę lekarzy, pielęgniarek i fizjoterapeutów. Każdy turnus to również coś „dla ducha”- wycieczki, wykłady, prelekcje, ogniska, seanse filmowe i wieczorki taneczne.
Zniżka:

Oferta w ramach Miejskiej Karty Seniora na 2019 rok dostępna jest na stronie internetowej: www.przygodowopodroze.pl/oferty/17-promocja-z-miejska-karta-seniora.html, pod numerem telefonu 42 655 31 34 oraz w siedzibie biura.

Logotyp:
kategoria: wypoczynek, uzdrowiska
CENTRUM PODRÓŻY BENTUR
Adres: Łódź ul. Piotrkowska 67
Telefon: tel. 42 639 90 82
E-mail: biuro@bentur.pl
Strona www: www.bentur.pl
Informacje o partnerze: Centrum Podróży Bentur jest organizatorem imprez turystycznych dla Seniorów: wycieczki krajowe i zagraniczne, wczasy wypoczynkowe oraz turnusy rehabilitacyjne. Oferujemy ciekawe programy wycieczek, atrakcyjną bazę wypoczynkową, obiekty z bogatym zapleczem rehabilitacyjnym. Jesteśmy doskonale przygotowani do organizacji i obsługi wszelkich imprez dostosowanych do wymagań naszych klientów.
Zniżka:
Oferta w ramach Miejskiej Karty Seniora: zniżka 5% na wybrane oferty dla Seniorów
Logotyp:
kategoria: wypoczynek, uzdrowiska
DOM GOŚCINNY PORANEK
Adres: Wicie ul. Działkowa 8
Telefon: tel. 602 730 355
Strona www: www.poranek.net.pl
Informacje o partnerze: Witamy na stronach naszego czynnego przez większość roku Domu Gościnnego "Poranek", położonego 350 metrów od morza w miejscowości Wicie, między Darłowem a Jarosławcem.Jesteśmy pośrodku pięknego polskiego wybrzeża, dokładnie na 262 kilometrze. Malownicza, piaszczysta plaża, kojący szum morza, z dala od typowego nadmorskiego zgiełku to gwarancja udanego wypoczynku.
Zniżka:
Oferta na maj, czerwiec, sierpień (od 20 ) i wrzesień Oferta w ramach Miejskiej Karty Seniora: - 15% zniżki dla posiadaczy Karty Aktywnego Seniora - Zniżka obejmuje 7 noclegów z wyżywieniem – śniadania + obiadokolacje (dla dzieci małe porcje), Pokoje 2, 3 i 4 osobowe z łazienką, lodówką, TV LED, internetem WIFI - oferta dla Seniorów za 2 osoby - cena ze zniżką 854 zł (cena standardowa 994 zł) - oferta dla Seniora z Wnuczkiem - cena ze zniżką 707 zł (cena standardowa 833 zł) - Oferta specjalna dla grup zorganizowanych – turnusy 7, 10 i 14 dniowe, minimum 30 osób - nocleg z wyżywieniem – śniadanie, obiad, kolacja – 67 zł/osoba/doba
Logotyp:
kategoria: wypoczynek, uzdrowiska
DOM POLONII W OSTRÓDZIE
Adres: Ostróda ul. Pieniężnego 6
Telefon: tel. 89 646 95 96, 724 758 878
E-mail: recepcja@dompoloniiostroda.pl
Strona www: hoteldompoloniiostroda.pl
Informacje o partnerze: Dom Polonii w Ostródzie to dwugwiazdkowy hotel należący do Stowarzyszenia "Wspólnota Polska", którego główną rolą jest działalność misyjna służaca umacnianiu więzi Polonii i Polaków zamieszkałych poza granicami kraju z Ojczyzną, językiem i kultura. Hotel stanowi doskonałą bazę noclegową zaróno dla gości indywidualnych, jak i zorganizowanych grup turystycznych oraz dla osób podrózujących po Warii i Mazurach poszukujacych wygodnych, atrakcyjnych cenowo miejsc noclegowych na terenie Ostródy. Doskonała jakość obsługi, bardzo dobra lokalizacja i domowe śniadanie sprawia, że Dom Polonii jest idealnym obiektem noclegowym przystosowanym także do osób niepełnosprawnych.
Zniżka:
Oferta w ramach Miejskiej Karty Seniora: - 15% rabatu na noclegi
Logotyp:
kategoria: wypoczynek, uzdrowiska
DOM WYPOCZYNKOWY MALINOWE WZGÓRZA W BESKIDACH
Adres: Górki Wielkie ul. Malinowa 22
Telefon: tel. 33 471 24 70, 797 572 933
E-mail: rezerwacja@malinowewzgorza.pl
Strona www: www.malinowewzgórza.pl
Informacje o partnerze:
Zniżka:
Oferta w ramach Miejskiej Karty Seniora: - 15% zniżki na wynajem pokoi i apartamentów
Logotyp:
kategoria: wypoczynek. uzdrowiska
EL MILENA – P.P.H.U. E.i W. BIAŁOŻYT
Adres: Milówka ul. Dworcowa 22
Telefon: tel. 33 863 73 83
E-mail: milena@milena.com.pl
Strona www: www.hotelmilena.pl
Informacje o partnerze: EL MILENA – P.P.H.U. E.i W. Białożyt 34-360 Milówka ul. Dworcowa 22 tel .+48 33 863 73 83 www.hotelmilena.pl Hotel MILENA jest obiektem usytuowanym w Beskidzie Żywieckim, w centrum Milówki w pobliżu drogi krajowej nr S69, około 100km od Krakowa i Katowic, 18 km od Żywca i 16km od granicy ze Słowacją. Komfortowe pokoje, umiarkowane ceny oraz położenie naszego obiektu są doceniane przez naszych Gości. Decyzją Wojewody Śląskiego z 2002r. nasz obiekt został zaszeregowany do rodzaju „Hotel” kategorii **, co oznacza, że spełnia wszystkie wymagania ustawy o usługach turystycznych.
Zniżka:

Zniżka na 7 noclegów z wyżywieniem (śniadania i obiadokolacje) - cena bez zniżki 1300zł za cały pobyt! Ceny ze zniżką 23%: 1000zł za cały pobyt osoba dorosła, 700zł za cały
pobyt dziecko 7-12 lat, 600zł za cały pobyt dziecko 3-7 lat, dziecko 0-3 lat śpiące z rodzicami gratis.


Zakwaterowanie w pokojach 2 i 3 osobowych, 4 osobowych apartamentach z dwoma sypialniami lub 6 osobowych apartamentach z 3 sypialniami.
Warunki skorzystania ze zniżki: przyjazd w minimum 2 osoby - pobyt rozpoczyna się i kończy w sobotę.


Przez cały rok organizujemy 7-dniowe turnusy wypoczynkowe połączone z programem fakultatywno-rozrywkowym, na który składają się m.in. dancingi, wycieczki i spotkania z ciekawymi osobami


Oferta obowiązuje w"hotelu Milena Ul. Dworcowa 22, 34-360 Milówka

Logotyp:
kategoria: wypoczynek, uzdrowiska
HOSTEL LAWENDA
Adres: Łódź ul. Studzienna 7 A
Telefon: tel. 42 646 40 01, 693 663 086
Strona www: www.hostellawenda.i-noclegi.pl
Informacje o partnerze: Hostel Lawenda znajduje się w zacisznym zakątku łódzkich Chojen. Oferuje noclegi w pokojach 1-,2- i wieloosobowych. Wnętrza pokoi inspirowane zostały atmosferą słonecznej Prowansji.
Zniżka:
Oferta w ramach Miejskiej Karty Seniora: - 10% zniżki na noclegi
Logotyp:
kategoria: wypoczynek, uzdrowiska
HOTEL BEATA W MUSZYNIE
Adres: Muszyna Złockie 103
Telefon: tel. 18 471 49 17
E-mail: recepcja@hotelbeata.pl
Strona www: ​www.hotelbeata.pl
Informacje o partnerze: Hotel Beata położony jest w górach Beskidu Sądeckiego, w Muszynie-Złockiem – jednym z najpopularniejszych regionów uzdrowiskowych w Polsce. Najlepszą rekomendacją dla naszego hotelu jest opinia odwiedzających nas Gości, którzy twierdzą, że trudno im wyobrazić sobie lepsze miejsce do wypoczynku i rekreacji. To właśnie tu, na „wyciągnięcie ręki”, znajdują się fantastyczne krajobrazy, górskie szlaki, bujne lasy, jak również baseny i wyciągi narciarskie.
Zniżka:

Oferta w ramach Miejskiej Karty Seniora:

- 5% zniżki na pakiety hotelowe

- 10% zniżki pakiet senior

- 10% zniżki na posiłki w restauracji

Logotyp:
kategoria: wypoczynek, uzdrowiska
HOTEL WIOSNA W RABCE-ZDRÓJ
Adres: Rabka-Zdrój ul. Poniatowskiego 54
Telefon: tel. 18 5404656
Strona www: hotel-wiosna.pl/
Informacje o partnerze: Hotel Wiosna zlokalizowany jest w górskim uzdrowisku Rabka-Zdrój, na południu Polski, w części Beskidów zwanych Gorcami.Hotel, mający tylko 16 pokoi, uznawany jest przez wielu naszych Gości za bardzo kameralny i sprzyjający wzajemnej integracji z innymi kuracjuszami i personelem. Całodobowa recepcja zarezerwuje dla Ciebie pokój i odpowie na każde pytanie dotyczące wypoczynku w hotelu lub Rabce-Zdrój. W lobby barze o dowolnej porze możesz skosztować drobnych przekąsek, orzeźwiających lub rozgrzewających napojów. Do spotkań towarzyskich możesz wykorzystać przestronną salę z bilardem i wygodnymi sofami, ogród z ławeczkami, a pomiędzy posiłkami salę restauracyjną.
Zniżka:
Oferta w ramach miejskiej Karty Seniora: - 5% zniżki na pobyt w naszym Hotelu (rabat nie łączy się z innymi promocjami) - w czasie pobytu GRATIS 25 minutowy masaż klasyczny lub 30 minutowa kąpiel w kapsule SPA - 5% zniżki na zabiegi SPA - darmowa konsultacja z fizjoterapeutą i analiza składu ciała
Logotyp:
kategoria: wypoczynek, uzdrowiska
KAMIENNY POTOK NZOZ Sanatorium Uzdrowiskowe
Adres: Sopot ul. Zamkowa Góra 25
Telefon: 58 550 01 52
E-mail: rezerwacja@sanatoriumkamiennypotok.pl
Strona www: www.sanatoriumkamiennypotok.pl
Informacje o partnerze: Sanatorium jest organizatorem turnusów rehabilitacyjnych pełnopłatnych oraz z dofinansowaniem PFRON.
Zniżka:
Oferta w ramach Miejskiej Karty Seniora: 1 zabieg gratis podczas pobytu lub 20% zniżki na zakup dodatkowych zabiegów
Logotyp:
kategoria: wypoczynek, uzdrowiska
KUŹNIA KONDYCJI
Adres: Tereszpol Lipowiec 1b
Telefon: tel. 600 338 317
Strona www: www.kuzniakondycji.pl
Informacje o partnerze: Kuźnia Kondycji jest miejscem stworzonym z myślą o osobach chcących aktywnie spędzid wolny czas, a przy tym zadbać o swoją formę i dobre samopoczucie.Naszą ideą jest propagowanie zdrowego trybu życia. W naszej ofercie posiadamy pakiet przygotowany specjalnie dla aktywnych seniorów. Program dedykowany jest osobom w wieku 50+. Pakiet zawiera: - 7 noclegów - 3 posiłki dziennie - 6 x poranna gimnastyka z instruktorem - 6 x wycieczka nordic walking z instruktorem - 5 x zajęcia „zdrowy kręgosłup” - wycieczka rowerowa do leśnej osady Florianka - spływ kajakowy po rzece Wieprz - wieczór przy ognisku - 2 x wycieczka autokarowa
Zniżka:
Oferta w ramach Miejskiej Karty Seniora: - 10% zniżki na pakiet Kuźnia Kondycji "Aktywny Senior" - koszt 1080 zł (cena standardowa 1200 zł) - 15% zniżki na noclegi w Brzozowym Dworku (pobyt poza pakietem Aktywny Senior). Koszt pokoju 2 osobowego 85 zł (cena standardowa 100 zł)
Logotyp:
kategoria: wypoczynek, uzdrowiska
MEDICAL SPA MALINOWY DWÓR
Adres: Świeradów Zdrój ul. Długa 10
Telefon: tel. 75 738 10 04
E-mail: recepcja@malinowydwor.pl
Strona www: www.malinowydwor.pl
Informacje o partnerze: Hotel**** Medical SPA Malinowy Dwór jest obiektem o charakterze uzdrowiskowym. Jako jedyny w regionie oferuje zabiegi lecznicze oparte na najsilniejszej na świecie solance siarczkowej pochodzącej ze źródła Malina w Solcu Zdroju. W centrum fizjoterapii wykonywane są klasyczne zabiegi balneologiczne, uzupełniane zabiegami z zakresu hydroterapii, kinezyterapii i fizykoterapii oraz różne formy masażu. Program terapeutyczny opracowany jest dla każdego Gościa przez lekarza specjalistę indywidualnie, co daje gwarancję osiągania długotrwałych efektów leczniczych.
Zniżka:
Oferta w ramach Miejskiej Karty Seniora: -10% zniżki na pakiet uzdrowiskowy
Logotyp:
kategoria: wypoczynek, uzdrowiska
O.W. TRZY KORONY W JASTRZĘBIEJ GÓRZE
Adres: Jastrzębia Góra ul. Towarzystwo Przyjaciół Dzieci 13
Telefon: tel.: 733 95 95 96
E-mail: biuro@activsenior.pl
Strona www: www.wczasydlaseniora.com/
Informacje o partnerze: ActivSenior Bartłoniej Murkowski ul. Wojska Polskiego 21/19. 88-100 Inowrocław Nadmorski kurort Jastrzębia Góra to najbardziej na północ wysunięte miasteczko w Polsce. Znane też z dobroczynnego wpływu Jodu stawia je od lat jako jednej z najczęściej odwiedzanych nadmorskich miejscowości. "Trzy Korony" to komfortowy i wygodny ośrodek spełniający oczekiwania każdej rodziny. Położony 550m od morza oraz 400m od głównej promenady światowida w cichej i spokojnej części Jastrzębiej Góry. Oferta w ramach Miejskiej Karty Seniora 5% rabatu na WCZASY DLA SENIORA
Zniżka:
Oferta w ramach Miejskiej Karty Seniora: 5% zniżki na WCZASY DLA SENIORA
Logotyp:
kategoria: wypoczynek, uzdrowiska
OŚRODEK REHABILITACYJNO-WYPOCZYNKOWY POLANIKA
Adres: Zagnańsk, Chrusty ul. Laskowa 93
Telefon: tel. 41 260 50 60 / 41 260 50 61
E-mail: polanika@polanika.pl
Strona www: www.polanika.pl
Informacje o partnerze: Polanika to nowo powstały ośrodek rehabilitacyjno-wypoczynkowy położony na terenie Gór Świętokrzyskich, w miejscowości Chrusty w Gminie Zagnańsk. Ideą wiodącą ośrodka jest integracja osób niepełnosprawnych ruchowo oraz pomoc w uczynieniu ich życia jak najbardziej samodzielnym i aktywnym.Opieka zespołu wykwalifikowanych terapeutów oraz nowoczesny sprzęt rehabilitacyjny sprawiają, że Polanika to idealne miejsce dla wypoczynku połączonego z zabiegami leczniczymi.
Zniżka:
Oferta w ramach Miejskiej Karty Seniora: -10% zniżki na ambulatoryjne zabiegi rehabilitacyjne -10% zniżki na dodatkowe zabiegi rehabilitacyjne wykupione podczas turnusów -5% zniżki na wejście indywidualne na basen poza pobytami turnusowymi
Logotyp:
kategoria: wypoczynek, uzdrowiska
OŚRODEK REHABILITACYJNO-WYPOCZYNKOWY SOSENKA
Adres: Sochonie ul. Sosnowa 3
Telefon: tel. 85 718 66 50
Strona www: www.sosenkazdroj.pl
Informacje o partnerze: Ośrodek znajduje się na skraju Parku Krajobrazowego Puszczy Knyszyńskiej - 200 km od Warszawy i 6 km od Białegostoku. Panuje w nim kameralna, rodzinna atmosfera. Przyjazne wnętrza, pokoje w ciepłych pastelowych kolorach, wspaniałe widoki na park i las sosnowy sprawiają, że odpoczywa się tu o każdej porze roku. Ośrodek serwuje zdrową, lekkostrawną kuchnię. Uwzględniamy diety: łatwostrawną, cukrzycową, niskocholesterolową. Pozostałe za opłatą do uzgodnienia w Ośrodku.
Zniżka:
Oferta w ramach Miejskiej Karty Seniora: - 5% rabatu na turnusy rehabilitacyjne oraz na 7, 10 i 14-dniowe pobyty z zabiegami - 6% rabatu na zabiegi dodatkowe podczas pobyty Informację o posiadaniu Karty Seniora należy zgłosić podczas dokonywania rezerwacji. Rabat z Karty Seniora nie łączy się z innymi promocjami i zniżkami.
Logotyp:
kategoria: wypoczynek, uzdrowiska
OŚRODEK WYPOCZYNKOWO-SZKOLENIOWY ONDRASZEK
Adres: Ustroń ul. Stroma 7
Telefon: tel. 33 854 35 80, 601 700 247
E-mail: recepcja@ondraszek.pl
Strona www: www.ondraszek.pl
Informacje o partnerze: Oferujemy Państwu nocleg w malowniczej i uroczej okolicy, w przepięknym regionie Beskidu Śląskiego, urzekającym swoja naturalnością. Wyjątkowe i piękne krajobrazy Ustronia, Wisły na długo pozostaną w pamięci każdego z nas. Do Państwa dyspozycji Ondraszek oddaje 120 miejsc noclegowych w 47 pokojach z pełnym węzłem sanitarnym, telewizorem oraz dostępem do bezprzewodowego internetu. Z okien rozciąga się zapierający dech w piersiach widok na szczyt góry Czantoria. Goście mają możliwość skorzystania z siłowni, sauny suchej, bilardu, tenisa stołowego, pokoju zabaw dla dzieci, gabinetu masażu oraz ogólnodostępnego aneksu kuchennego. Wokół Ośrodka są 2ha terenu zielonego z wyznaczonym miejscem na ognisko.
Zniżka:

- 5 dniowy pobyt (4 noclegi) z wyżywieniem i atrakcjami dodatkowymi 396zł od osoby.

- 7 dniowy pobyt (6 noclegów) z wyżywieniem i atrakcjami dodatkowymi 594zł od osoby.

-Ceny już z odjętą zniżką (-10%) dla posiadaczy Miejskiej Karty Seniora. 

Logotyp:
kategoria: wypoczynek,uzdrowiska
OŚRODEK WYPOCZYNKOWY KROKUS
Adres: Wisła ul. Górnośląska 9
Telefon: tel. 33 855 10 32
E-mail: krokus@krokus.pl
Strona www: www.krokus.pl
Informacje o partnerze: Krokus jest całorocznym obiektem hotelarskim, położony w Wiśle na zacisznym, południowym zboczu Partecznika. Z okien naszych pokoi oraz balkonów roztacza się przepiękny widok na Góry Beskidu Śląskiego- Czantorię-Soszów Wielki i Stożek oraz na miasto Wisła. Krokus usytuowany jest blisko centrum miasta, jednakże wokół niego nie znajduje się żadna ruchliwa i hałaśliwa droga, która zakłócałaby spokój odpoczywającym. Jet to idealne miejsce na wypoczynek. Goście naszego ośrodka mogą korzystać z nowoczesnej bazy rehabilitacyjnej, gdzie pod opieką wyspecjalizowanej kadry mogą skorzystać z zabiegów takich jak: hydroterapii, kinezyterapii, fizykoterapii, inhalacji, masaży. Dodatkowo na terenie obiektu znajduje się sauna, siłownia, wypożyczalnia rowerów, salon gier oraz gabinet kosmetyczny.
Zniżka:
Oferta w ramach Miejskiej Karty Seniora: 65 zł nocleg+ śniadanie+ obiadokolacja 68 zł nocleg+ śniadanie+ obiad+ kolacja Dodatkowo rabaty: 10% rabatu na tygodniowy pobyt z zabiegami rehabilitacyjnymi 15% rabatu na dwutygodniowy turnus rehabilitacyjny 5% rabatu na wypożyczalnie rowerów
Logotyp:
kategoria: wypoczynek, uzdrowiska
OŚRODEK WYPOCZYNKOWY ŁEBSKO
Adres: Łeba Żarnowska ul. Jeziorna 6
Telefon: tel. 604 515 480
Strona www: www.lebsko.net.pl
Informacje o partnerze: Całoroczny kompleks rehabilitacyjno - wypoczynkowy "Łebsko" w Żarnowska k. Łeby, otoczony bujną przyrodą Słowińskiego Parku Narodowego, nad brzegiem jeziora Łebsko (100 m), zaprasza Państwa w zakresie: wczasy, wycieczki, turnusy rehabilitacyjne, imprezy okolicznościowe. Ośrodek jest obiektem położonym na terenie czystym ekologicznie. Naszym gościom oferujemy 90 miejsc noclegowych w 33 komfortowych 2,3,4 osobowych pokojach z łazienkami i TV.
Zniżka:
Oferta w ramach Miejskiej Karty Seniora: - 20% zniżki na pobyty grupowe. - 15% zniżki na pobyty indywidualnych gości 
Logotyp:
kategoria: wypoczynek, uzdrowiska
OŚRODEK WYPOCZYNKOWY ZAKOPIEC
Adres: Zakopane ul. Jaszczurówka 23 c
Telefon: tel. 18 20 114 11, 601 449 250
E-mail: biuro@zakopiec.pl
Strona www: www.zakopiec.pl​
Informacje o partnerze: Ośrodek Wypoczynkowy Zakopiec to nowocześnie wyposażony obiekt oferuje 120 miejsc noclegowych w komfortowo wyposażonych pokojach 2,3,4-osobowych, a także przestronnych rodzinnych studiach. Każdy pokój wyposażony jest w: -łazienkę z prysznicem -TV, radio, bezpłatne WiFi -ręczniki -komplet szklanek -Większość pokoi posiada balkony, dostępna jest również opcja z wyjściem na taras Udogodnienia dla osób niepełnosprawnych: -winda -szerokie i bezprogowe przejścia -pokoje przystosowane dla osób niepełnosprawnych ruchowo (oporęczowanie w łazienkach, bezprogowe kabiny prysznicowe, krzesełka) W stylowej jadalni serwujemy 3 posiłki dziennie. Są to dania kuchni regionalnej, podajemy również dania dietetyczne, dostosowane do indywidualnych potrzeb żywieniowych. Ponadto przez całą dobę można korzystać z bezpłatnego serwisu kawowo-herbacianego. Naszym Gościom oferujemy także bezpłatny parking przed ośrodkiem oraz zielony teren rekreacyjny z leżakami i miejscem na ognisko. Oferta firmy: Naszym gościom proponujemy pobyty z rehabilitacją oraz turnusy rehabilitacyjne (realizujemy dofinansowania). W ramach obu opcji w cenie zawarte są: - pełne wyżywienie - śniadania, obiady, kolacje; - zabiegi rehabilitacyjne – według zaleceń lekarza: hydroterapia kończyn górnych oraz dolnych, masaże na łóżku masującym Ceragem, magnetoterapia, elektroterapia, światłoterapia, inhalacje, rehabilitacja ruchowa, aerobic, Nordic Walking z instruktorem; - program rekreacyjno-wypoczynkowy : wieczór z kapelą góralską i degustacją oscypków z bacówki, ogniska z pieczeniem kiełbasek, wieczorek taneczny z drobnym poczęstunkiem, bingo z nagrodami, warsztaty artystyczne, seanse filmowe (projekcje na dużym ekranie), karaoke dla dzieci i dorosłych. Baza zabiegowa znajduje się na miejscu, zatrudniamy lekarza, rehabilitanta, pielęgniarkę.
Zniżka:
Oferta w ramach Miejskiej Karty Seniora: - 5 % zniżki na turnusy rehabilitacyjne,pobyty z rehabilitacją oraz pobyty wczasowe
Logotyp:
kategoria: wypoczynek, uzdrowiska
PAŁAC ŁAZIENKI II
Adres: Ciechocinek ul. Raczyńskich 6
Telefon: tel. 54 231 10 11
E-mail: recepcja@lazienkiresort.com
Strona www: lazienkiresort.com/
Informacje o partnerze: Zapraszamy do odwiedzenia zabytkowego Pałacu Łazienki II w Ciechocinku – wyjątkowego sanatorium pochodzącego z początku XX wieku, usytuowanego w centrum Ciechocinka obok słynnych dywanów kwiatowych.Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych Gości stworzyliśmy obiekt, w którym można zadbać o zdrowie. Unikatowe walory lecznicze i klimatyczne naszego uzdrowiska pozwolą każdemu odzyskać siły witalne i wewnętrzny spokój, a co najważniejsze zauważalnie poprawić stan zdrowia. Pałac Łazienki II w Ciechocinku to przede wszystkim turnusy kuracyjne i rehabilitacyjne - dofinansowane w ramach PFRON. Goście sanatorium mogą korzystać z nowoczesnej bazy rehabilitacyjnej ukierunkowanej na leczenie następujących schorzeń: dysfunkcji narządów ruchu, z włączeniem osób poruszających się na wózku, schorzeń neurologicznych, ortopedycznych, dróg oddechowych, kobiet po mastektomii, chorób przemiany materii, schorzeń reumatologicznych. Pod opieką wyspecjalizowanej kadry oferujemy zabiegi z zakresu: balneoterapii, hydroterapii, elektroterapii, kinezyterapii, krioterapii. Do Państwa dyspozycji mamy ponad 200 miejsc noclegowych w pokojach 1, 2, 3 i 4-osobowych o różnych standardach. Dodatkowo na terenie obiektu znajduje się strefa Medical SPA, sauna – bezpłatna dla gości hotelowych, restauracja Marconi i kawiarnia, w której odbywają się wieczorki taneczne z muzyką na żywo.
Zniżka:
Oferta w ramach Miejskiej Karty Seniora: - 5% zniżki na pobyty kuracyjne 7 dniowe, - 10% zniżki na pobyty kuracyjne 14 dniowe.
Logotyp:
kategoria: wypoczynek, uzdrowiska
PENSJONAT FAMILIA
Adres: Władysławowo ul. Stolarska 22
Telefon: tel. 663 271 680
E-mail: kontakt@pensjonat-familia.pl
Strona www: http//www.pensjonat-familia.pl/
Informacje o partnerze: Pensjonat Familia znajduje się w uroczej części nadmorskiego Miasta Władysławowo, tuż u nasady Półwyspu Helskiego. Szotland, gdzie zlokalizowany jest nasz Pensjonat to spokojna dzielnica z niepowtarzalnym widokiem na Zatokę Pucką (od pensjonatu tylko 300 m) oraz atrakcyjnymi skwerami rekreacyjno-wypoczynkowymi dla dzieci i dorosłych. Również tutaj zaczyna się ścieżka rowerowa na Hel, z której to chętnie korzystają zwolennicy aktywnego wypoczynku. Kameralne wnętrza, rodzinna atmosfera oraz konkurencyjne ceny i dobre warunki do wypoczynku dzieci, młodzieży i rodzin z dziećmi są gwarancją udanych wakacji i regeneracji sił witalnych. Władysławowo – miasto, które pretenduje do miana jednego z głównych wczasowisk na Wybrzeżu, zaprasza przez cały rok na krótkie i dłuższe noclegi, pobyty wypoczynkowe indywidualne i grupowe oraz zielone szkoły. Morski klimat o leczniczych właściwościach, czysta woda i powietrze nasycone intensywnym zapachem jodu, a także infrastruktura zapewniająca spokojny, bezpieczny i miły wypoczynek, to najważniejsze atuty, dla których warto spędzić choćby kilka dni w tym urokliwym miejscu. Organizujemy również kameralne przyjęcia okolicznościowe tj.: urodziny, Komunie, jubileusze itp. W naszej restauracji przygotujemy dla Państwa smaczne, domowe dania do spożycia na miejscu oraz na wynos.
Zniżka:
Oferta w ramach Miejskiej Karty Seniora: -10% zniżki na noclegi+ wyżywienie dla pobytów indywidualnych -15% zniżki na noclegi+ wyżywienie dla grup zorganizowanych powyżej 10 osób Miejsce parkingowe gratis. ​
Logotyp:
kategoria: wypoczynek, uzdrowiska
PHU ADAMPOL Adam Cieśla
Adres: Augustowo 4a, 64-130 Rydzyna.
Telefon: 748664253
E-mail: marketing@adamspa.pl
Strona www: www.adamspa.pl/
Informacje o partnerze: Jesteśmy komfortowym 3* hotelem z wieloletnią tradycją, położonym w zacisznej uliczce przy lesie a jednocześnie blisko centrum Kudowy Zdrój (200 m od Parku Zdrojowego) – miejscowości z wieloletnią tradycją uzdrowiskową cenioną przez kuracjuszy przybywających “do wód uzdrowiskowych”. Nasz hotel jest nie tylko doskonałym miejscem wypoczynku ale również świetną bazą wypadową dla turystyki aktywnej. Oferujemy noclegi w komfortowych pokojach, śniadania i obiadokolacje w formie bogatych bufetów szwedzkich. Do dyspozycji oddajemy Gościom strefę wellness ( basen, dwie wanny jacuzzi, łaźnię parową, saunę fińską), hotelową grotę solną, gabinety zabiegowe zarówno kosmetyczne jak i pełne wyposażenie gabinetów fizykoterapeutycznych, w których świadczymy usługi na najwyższym poziomie. Naszym Gościom zawsze służymy radą i pomocą.
Zniżka:

- 10% rabat na noclegi od cennika usług noclegowych

- 10% rabat od cennika na seanse w grocie solnej

- 5% rabat na zabiegi fizjoterapeutyczne od cennika usług zabiegów fizjoterapeutycznych


Oferta nie łączy się z innymi promocjami w hotelu

Logotyp:
kategoria: Wypoczynek i Uzdrowiska
PODRÓŻE NA EMERYTURZE SP. Z O.O.
Adres: Poznań, ul. Ratajczaka 26/3
Telefon: 61 671 34 34
E-mail: biuro@pne.pl
Strona www: pne.pl
Informacje o partnerze: Są to wyjazdy pod okiem doświadczonych pilotów, wyselekcjonowane hotele, ciekawy program pobytu i atrakcyjne ceny oraz komfortowe warunki podróży bez nocnych przejazdów ze specjalnym pakietem ubezpieczeniowym dla Seniorów. Z naszej oferty korzystają zarówno klienci indywidualni, jak i grupy zorganizowane (kluby seniora, Uniwersytety Trzeciego Wieku, stowarzyszenia itp.), dla których stworzyliśmy wycieczki szyte na miarę ich oczekiwań.
Zniżka:

Oferta w ramach Miejskiej Karty Seniora:

5% zniżki na wszystkie imprezy organizowane przez biuro zakupione w miejscu prowadzenia działalności lub na stronie internetowej.

Logotyp:
kategoria: WYPOCZYNEK I UZDROWISKA
PRIMAVERA JASTRZĘBIA GÓRA
Adres: Jastrzębia Góra ul. Rozewska 40/42
Telefon: tel. 58 774 45 51
E-mail: rezerwacje@primaveraspa.pl
Strona www: www.primaveraspa.pl
Informacje o partnerze: Wczasy wellness 55+ w Primavera Jastrzębia Góra to niezapomniany wypoczynek w otoczeniu pięknych, nadbałtyckich plaż. Primavera zapewnia moc atrakcji i daje gwarancję wspaniale spędzonego czasu. Nasze wczasy to wyjątkowa okazja aby poznać nowych ludzi, odpocząć i zadbać o siebie i swoje zdrowie.​
Zniżka:
Oferta w ramach Miejskiej Karty Seniora ​- 10 % rabatu na rezerwacje pobytów w ramach pakietu Senior w Primavera Jastrzębia Góra
Logotyp:
kategoria: wypoczynek, uzdrowiska
SANATORIUM HOPFERÓWKA
Adres: Połczyn Zdrój ul. Rzemieślnicza 1
Telefon: tel. 94 36 66 188, 504 484 630
Strona www: www.hopferowka.pl
Informacje o partnerze: Sanatorium Hopferówka Połczyn Zdrój oferuje pobyty wypoczynkowe oraz rehabilitacyjne. W skład pobytów wchodzi całodzienne wyżywienie oraz zabiegi lecznicze. Po zabiegach można skorzystać z wielu atrakcji Połczyna oraz wieczorków tanecznych, które odbywają się codziennie w naszym obiekcie.
Zniżka:
Oferta w ramach Miejskiej Karty Seniora: - 15% zniżki na obowiązujące ceny - ​Cena pokoju 1 osobowego z całodziennym wyżywieniem i 2 zabiegami dziennie - 127,50 zł/ dzień ​- Cena pokoju 2 osobowego z całodziennym wyżywieniem i 2 zabiegami dziennie - 110,50 zł/dzień
Logotyp:
kategoria: wypoczynek, uzdrowiska
SANATORIUM MARTA
Adres: Połczyn Zdrój ul. Zdrojowa 1/2 ​
Telefon: tel. 94 364 57 20
E-mail: recepcja@sanatoriummarta.pl
Strona www: www.sanatoriummarta.pl
Informacje o partnerze: Sanatorium Marta posiada 52 przestronne i komfortowo wyposażone pokoje. Do Państwa dyspozycji oddajemy pokoje jednoosobowe, dwuosobowe oraz duże rodzinne z malowniczym widokmiem na park. Nasze pokoje wyposażone są w : telewizję kablową, telefon, stałe łącze internetowe, lodówkę , sejf oraz czajnik. W klimatyzowanej jadalini z widokiem na Park Zdrojowy serwowane są wyśmienite dania. Podawane u nas potrawy są przygotowywane według sprawdzonych receptur, nad którymi czuwa wykwalifikowany personel. Sanatorium Uzdrowiskowe Marta specjalizuje się w kuracjach schorzeń reumatycznych, chorób zapalnych narządu ruchu, chorób zwyrodnieniowych, stanów po operacjach i urazach narządów ruchu oraz otyłości. Świadczymy ponad 60 różnego rodzaju zabiegów leczniczych z zakresu balneologii, fizjoterapii, kinezyterapii, laseroterapii oraz krioterapii pod opieką wysoko wyspecjalizowanego personelu.
Zniżka:
Oferta w ramach Miejskiej Karty Seniora: -10% zniżki na pobyt w Sanatorium Marta
Logotyp:
kategoria: wypoczynek, uzdrowiska
SANATORIUM USTROŃ
Adres: Ośrodek Magnolia & Ośrodek Tulipan Ustroń ul. Szpitalna 15
Telefon: tel. 33 854 36 90
E-mail: magnolia@sanatorium-ustron.pl
Strona www: www.hotel-magnolia.pl
Informacje o partnerze: Ośrodek Magnolia (Sanatorium Ustroń) jest usytuowany w uzdrowiskowej dzielnicy Ustronia (Beskid Śląski). Specjalizujemy się w pobytach sanatoryjnych i zdrowotnych. Goście naszego ośrodka mają możliwość korzystania ze znajdującej się w obiekcie bazy leczniczej, w której pod opieką wyspecjalizowanego personelu wykonywane są zabiegi z zakresu: balneoterapii, hydroterapii, kinezyterapii, termoterapii, fizykoterapii, inhalacje oraz masaże. Ośrodek zapewnia bardzo dobre warunki pobytu, profesjonalną obsługę i miłą, rodzinną atmosferę. Pobyty sanatoryjne klasyczne (w ramach pobytu: zakwaterowanie, pełne wyżywienie, wizyta lekarska i 18 zabiegów tygodniowo w dni robocze) Pobyty sanatoryjne z kuracją ziołami Ojca Grzegorza Sroki (w ramach pobytu: zakwaterowanie, pełne wyżywienie, wizyta lekarska, 15 zabiegów tygodniowo w dni robocze, kuracja ziołami Ojca Grzegorza Sroki)
Zniżka:
Oferta w ramach Miejskiej Karty Seniora: - 10% rabatu na Pobyty sanatoryjne klasyczne - 10% rabatu na Pobyty sanatoryjne z kuracja ziołami Ojca Grzegorza Sroki
Logotyp:
kategoria: wypoczynek, uzdrowiska
SANATORIUM UZDROWISKOWE MAX
Adres: Ciechocinek ul. Lorentowicza 4
Telefon: tel. 54 234 76 10, 572 333 000
E-mail: marketing@maxsanatorium.pl
Strona www: www.sanatoriummax.pl
Informacje o partnerze: Sanatorium Uzdrowiskowe MAX położone jest w sercu pięknego Uzdrowiska. Otoczone pięknym parkiem oraz w dogodnej lokalizacji i bliskości atrakcji turystycznych Ciechocinka. Zapraszamy Państwa na leczenie uzdrowiskowe na podstawie skierowań z Narodowego Funduszu Zdrowia oraz na pobyty pełnopłatne, podczas których pod okiem specjalistycznej kadry leczymy, rehabilitujemy i pomagamy w odzyskaniu dobrego samopoczucia i powrotu do zdrowia. Przygotowaliśmy dla Państwa bogatą ofertę zabiegów leczniczych, rehabilitacyjnych, a także opracowaliśmy kilka specjalistycznych pakietów. Dysponujemy nowoczesną bazą zabiegową skomunikowaną z częścią hotelową, świadczącą szeroką gamę zabiegów, z wykorzystaniem naturalnych produktów takich jak: ciechocińska solanka, naturalna borowina oraz emulsja do kąpieli na bazie mineralnej wody siarczkowej z uzdrowiska.
Zniżka:
Oferta w ramach Miejskiej Karty Seniora: - 10% zniżki na pobyt 7 dniowy i dłuższy
Logotyp:
kategoria: wypoczynek, uzdrowiska
SANATORIUM UZDROWISKOWE SANVIT W CIECHOCINKU
Adres: Ciechocinek ul. Staszica 8
Telefon: tel. 54 283 42 81
E-mail: recepcja.ciechocinek@sanvit.eu
Strona www: www.sanvit.pl
Informacje o partnerze: Serdecznie zapraszamy do Sanatorium Uzdrowiskowego „SANVIT” położonego ok. 200 m od tężni. Nasz obiekt to 3 piętrowy budynek, wokół którego rozciąga się duży park. Teren jest ogrodzony, co gwarantuje spokojny i bezpieczny wypoczynek. Bogata oferta naszego Sanatorium adresowana jest w takim samym stopniu do pokolenia dziadków, rodziców jak i wnuków. Posiadamy własną, nowoczesną, bogato wyposażoną bazę zabiegową. Pacjentom oferujemy około 50 różnych zabiegów leczniczych. Wszystkie zabiegi wykonywane są przez wykwalifikowaną kadrę medyczną. Nasze Sanatorium przystosowane jest dla osób z ograniczeniami ruchowymi. Posiadamy salę konferencyjną, basen solankowy, saunę, gabinet fryzjersko-kosmetyczny, oraz małą kawiarnię. W sanatorium oferujemy Państwu miejsca w pokojach 1, 2, 3, 4-osobowych z łazienkami i balkonami o różnych standardach. Wygodne pokoje, przestronna jadalnia oraz funkcjonalne pomieszczenia o charakterze ogólnodostępnym pozwalają wypocząć w komfortowych warunkach. W czasie wolnym organizujemy naszym gościom piesze wycieczki po Ciechocinku,a także atrakcyjne fakultatywne wycieczki autokarowe do Ostrowąsa, Torunia i Lichenia. Aby umilić wypoczynek w Naszym Sanatorium organizujemy również wieczorki taneczne, ogniska, biesiady kujawskie i występy artystyczne.
Zniżka:
Oferta w ramach Miejska Karta Seniora: - 10 % rabatu na pobyty lecznicze tygodniowe i dwutygodniowe w Sanatorium Uzdrowiskowym „Sanvit” w Ciechocinku
Logotyp:
kategoria: wypoczynek, uzdrowiska
START FIT
Adres: Jeżów Sudecki Płoszczyna 67
Telefon: tel. 660 735 442
Strona www: www.obozy.startski.pl/oboz-dla-seniorow
Informacje o partnerze: Firma START FIT obejmuje swą działalnością konsultacje dietetyczne, usługi fizjoterapeutyczne oraz organizację aktywnego wypoczynku przy współpracy z firmą StartSki. Jednym z elementów oferty zimowych obozów StartSki jest obóz dla seniorów. Jest on dostosowany do potrzeb odbiorcy w taki sposób, że obejmuje plan zajęć o niezbyt wysokiej intensywności, ćwiczenia ogólnorozwojowe, wykład na temat żywienia, suplementacji i regeneracji, masaże. Oprócz tego uczestnicy mają bezpłatny dostęp do sauny i basenu. Zajęcia prowadzi doświadczony i lubiany instruktor rozumiejący potrzeby różnych grup odbiorców.
Zniżka:
Oferta w ramach Miejskiej Karty Seniora: - zimowy obóz dla seniora cena 810 zł (cena regularna 840 zł) - porady dietetyczne cena 60 zł (cena regularna 80 zł)
Logotyp:
kategoria: wypoczynek, uzdrowiska
TEATR WIELKI
Adres: Łódź pl. Dąbrowskiego
Telefon: tel. 42 647 20 00
E-mail: teatr@teatr-wielki.lodz.pl
Strona www: www.operalodz.com
Zniżka:

- organizowanie wycieczek po teatrze dla uczestników programu MKS zorganizowanych w grupy od 10 do 30 osób – bilety w cenie 5 zł / os.

- specjalne wytypowane spektakle z bieżącego repertuaru, na które z Kartą Seniora będzie można zakupić bilety w obniżonych cenach (I strefa 45 zł, II strefa – 40 zł).

Wykaz spektakli dostępny na stronie www.operalodz.com


Logotyp:
kategoria: Kultura
TEODORKA CENTRUM REHABILITACJI WYPOCZYNKU W CIECHOCINKU
Adres: Ciechocinek ul. Słońsk Górny 29
Telefon: tel. 608 493 769
E-mail: centrum@teodorka.eu
Strona www: www.teodorka.eu
Informacje o partnerze: TeoDorka – Centrum Rehabilitacji i Wypoczynku oferuje usługi w zakresie wypoczynku i rehabilitacji. Organizujemy turnusy wypoczynkowo - relaksacyjne, rehabilitacyjne oraz turnusy oczyszczająco-odkwaszające. Polecamy także usługi w zakresie świadczeń medycznych: - konsultacje oraz usługi w zakresie ortopedii i leczenia osoczem (lek. Specjalista ortopedii i traumatologii). - konsultacje dermatologiczne oraz z medycyny estetycznej (lek. Specjalista dermatolog oraz medycyny estetycznej). - konsultacje internistyczne (lek. Internista, specjalista z baleoklimatologii i medycyny fizykalnej).
Zniżka:
Oferta w ramach Miejskiej Karty Seniora: -10 zniżki na wszystkie świadczenia
Logotyp:
kategoria: wypoczynek, uzdrowiska
UZDROWISKO WYSOWA S.A.
Adres: Wysowa-Zdrój 149
Telefon: tel. 18 353 22 20
E-mail: sekretariat@uzdrowisko-wysowa.pl
Strona www: www.uzdrowisko-wysowa.pl
Informacje o partnerze: Uzdrowisko Wysowa świadczy kompleksowe usługi w zakresie lecznictwa uzdrowiskowego, rehabilitacji oraz turystyki zdrowotnej. Jest producentem wód mineralnych Wysowianka, mineralnych wód leczniczych „Józef”, „Henryk”, „Franciszek”, oraz napojów owocowych na bazie wód niskozmineralizowanych.
Zniżka:
Oferta w ramach Miejskiej Karty Seniora: -10% zniżki na wczasy lecznicze dla emerytów i rencistów, turnusy rehabilitacyjne full -20% rabatu na oferty „S.O.S. dla kręgosłupa”, „W harmonii ciała i ducha” 10% rabatu na dodatkowe zabiegi Aqua Kosmetyk z "Uzdrowiska Wysowa" S.A. - 1szt za pełny tydzień pobytu Powyższe rabaty nie łączą się z innymi rabatami, promocjami, ofertami last minute. Klient wybiera ofertę korzystniejszą dla siebie.
Logotyp:
kategoria: wypoczynek, uzdrowiska
VITASUN BIURO TURYSTYCZNE
Adres: Będzin, ul. Gzichowska 116A
Telefon: tel. 504 053 006
E-mail: vitasun@vitasun.pl
Strona www: www.vitasun.pl
Informacje o partnerze: VitaSUN BIURO TURYSTYCZNE zajmuje się sprzedażą usług turystycznych w postaci: turystyki krajowej, zagranicznej, młodzieżowej, dla dorosłych, indywidualnej i zbiorowej. Oferujemy turnusy rehabilitacyjne w ośrodkach posiadających wpisy organizatorów turnusów rehabilitacyjnych oraz wypoczynek dla seniorów.Bogata oferta turystyczna jak i profesjonalizm usług pozwala spełnić wszystkie wymagania naszych Klientów.
Zniżka:

Oferta w ramach Miejskiej Karty Seniora: - 5 % na wyjazdy turystyczne z oferty VitaSUN, dla posiadaczy karty, ponadto dla osoby towarzyszącej rabat - 5 %. Oferty Last-minute, First-minute oraz specjalne wyłączone z programu.

Logotyp:
kategoria: wypoczynek, uzdrowiska
WILLA ETIUDA-WŁADYSŁAWOWO
Adres: Władysławowo ul. Harcerska 17
Telefon: tel. 666 94 94 99
Strona www: www.etiuda.wladek.pl
Informacje o partnerze: Zapraszamy do naszego domu położonego w centrum Władysławowa w spokojnej dzielnicy Cetniewo! Znajdujemy się 700m od morza i 350 m od ulicy Sportowej – głównego szlaku turystyczno-gastronomicznego w mieście. Oferujemy pokoje 2-3-4 osobowe w wysokim standardzie a także dwupokojowe apartamenty dla większych rodzin! Wszystkie pokoje są z łazienkami, tv lcd i internetem bezprzewodowym! Dodatkowym wyposażeniem każdego pokoju jest lodówka, czajnik, naczynia, sztućce oraz sprzęt plażowy! Posiadamy również ogólnodostępną kuchnię z dużą jadalnią oraz świetlicę z kącikiem dla dzieci! W odległości 250 m znajduje się Ośrodek Przygotowań Olimpijskich CETNIEWO (basen, hale sportowe, sale konferencyjne, gabinety odnowy biologicznej i rehabilitacji). Serdecznie zapraszamy!!!
Zniżka:
Oferta w ramach Miejskiej Karty Seniora: - 15% zniżka na pobyt w miesiącach maj, czerwiec i wrzesień. - cena pokoju dwuosobowego wynosi 68 zł (cena standardowa 80 zł) - cena pokoju trzyosobowego wynosi 85 zł (cena standardowa 100 zł) - cena pokoju czteroosobowego wynosi 110 zł (cena standardowa 130 zł)
Logotyp:
kategoria: wypoczynek, uzdrowiska
WIOSKA ROWEROWA
Adres: Ruciane Nida Piaski 6
Telefon: tel. 89 543 86 30
E-mail: rezerwacje@wioskarowerowa.pl
Strona www: wioskarowerowa.com.pl
Informacje o partnerze: Wioska Rowerowa to cudownie cichy obiekt położony bezpośrednio nad mazurskim jeziorem Bełdany. Pokoje 2-osobowe z pełnym węzłem sanitarnym, częściowo z wyjściem na taras i widokiem na jezioro. Piękna i spokojna okolica, położenie w lesie umożliwia wspaniałe spacery po okolicznych trasach i leśnych ścieżkach. ​
Zniżka:
Oferta w ramach Miejskiej Karty Seniora: Zniżka 50 zł na wczasy dla seniorów w ośrodku wypoczynkowym (standardowa oferta wczasów w cenie 897 PLN/ oferta wczasów dla seniorów w cenie 697 PLN)
Logotyp:
kategoria: wypoczynek, uzdrowiska
Kontakt