Sobota / 27 lipca / Plac Wolności

KOZAK SYSTEM | 20:15 - 21:15

Zespól Kozak System istnieje na scenie już od 2012 roku. W styczniu 2018 zostali ogłoszeni półfinalistami ukraińskich eliminacji do konkursu Eurowizji i od tego momentu nie schodzą z list przebojów. Brali aktywny udział w Euromajdanie, organizując darmowe koncerty dla uczestników protestu czy nagrywając dedykowane utwory.

Daria Zawiałow | 21:30 - 22:30

Jedna z najciekawszych artystek alternatywnych młodego pokolenia, laureatka Złotej i Platynowej płyty, wielokrotnie wyprzedająca koncerty w najważniejszych klubach w całej Polsce.

Smolasty | 22:45 - 23:45

Pod pseudonimem Smolasty kryje się Norbert Smoliński, rocznik 1995. Wokalista tworzy muzykę z pogranicza R&B, popu i rapu. Szturmem zdobył polską scenę muzyczną, kiedy chwilę po debiucie został nominowany do Fryderyków w kategorii muzyki rozrywkowej. Współpracował z najlepszymi: Otsochodzi, Kaz Bałagane czy Białasem.

SOKÓŁ | 00:00 - 01:00

Jeden z najważniejszych polskich raperów – Sokół. Raper, który miał ogromny wpływ na polską scenę muzyczną, z powodzeniem łączy działalność artystyczną i biznesową (stoi za marką PROSTO). Pierwszy, w pełni solowy album pobił rekord, wyprzedając się jeszcze przed premierą. Repertuar z najnowszej płyty 'Wojtek Sokół' zostaną wzbogacone o odświeżone klasyki z wydawnictw WWO, TPWC, duetu z Marysią Starostą oraz innych niezliczonych kolaboracji.

Kontakt