Цьогорічний хіт – Орієнтаріум. З моменту відкриття у квітні заклад був заповнений відвідувачами з Варшави, Вроцлава, Познані, Катовіце та Гданська. Також багато іноземних гостей. Незмінно найпопулярнішою є виставкова ванна індійських слонів. Також гостей приваблює показове годування акул, суматранских орангутангів і малайських ведмедів.
Туристи обирають Лодзь. У 2022 році нас відвідало 2,5 мільйона людей!
- kategoria:
- Wieści z miasta
Відкриття Orientarium, Light Move Festival, 100 фестивальних днів в Atlas Arenie, рекордна заповнюваність готелів. Цього року Лодзь відвідало близько 2,5 мільйонів туристів!