Lodz.pl 600 lat Łodzi

Urząd Miasta Łodzi

Nowe ekologiczne delikatesy na Księżym Młynie. Wpadnij do Spiżarni Rydzyńskiej

Zamiłowanie do naturalnych wyrobów i składników wyniesione z domu przez Michała Błaszczyka zaowocowało stworzeniem delikatesów z produktami najwyższej jakości. Mowa o Spiżarni Rydzyńskiej, której drugi punkt otworzył się niedawno na Księżym Młynie (ul. Księży Młyn 16).

Spiżarnia Rydzyńska -  fot. Spiżarnia Rydzyńska
Ekologiczne przysmaki dostępne już na Księżym Młynie , fot. Spiżarnia Rydzyńska

Miłośnicy gotowania z najwyższej jakości produktów z Łodzi nie muszą już jeździć do Konstantynowa Łódzkiego (to tam powstała pierwsza Spiżarnia Rydzyńska) na cotygodniowe zakupy, bo załoga delikatesów służy już pomocą na Księżym Młynie.

Ekologiczne przysmaki ze Spiżarni Rydzyńskiej

Dowodem na to, że znajdziemy w delikatesach to, co najlepsze, są stali klienci, którzy po dobrej jakości mięso, ekologiczne warzywa czy wegańskie przysmaki są w stanie przyjechać tutaj z całego województwa.

Co znajdziemy w Spiżarni Rydzyńskiej? Wyrabianą na zamówienie kiełbasę z jelenia czy dzika, naturalnie wyrośniętego wiejskiego kurczaka, świeże ostrygi czy kolorowe warzywa. Wszystko to, hodowane i uprawiane jest w naturalny sposób, często z odpowiednimi certyfikatami.

Nie wiesz co ugotować?

Na swoim profilu na Facebooku Michał z żoną Martą dzielą się swoimi przepisami na potrawy, które można przygotować ze składników zakupionych w Spiżarni.

Zobacz także

Kontakt