Lodz.pl 600 lat Łodzi

Urząd Miasta Łodzi

Dzbany Łódź. Mistrzowie Polski szukają sponsorów wyjazdu na Ligę Mistrzów

Łódzka drużyna została w lipcu najlepszym w kraju zespołem w piłce nożnej 6-osobowej. Dla Dzbanów to przepustka do europejskiej Ligi Mistrzów. Żeby w niej zagrać, potrzebują naszej pomocy.

Dzbany Łódź -  fot. playarena.pl
Dzbany Łódź szukają sponsora, który pomoże im wyjechać na rozgrywki Ligi Mistrzów , fot. playarena.pl

Zwycięstwo w krajowych rozgrywkach playarena.pl było sporym zaskoczeniem. Dzbany Łódź nie byli faworytami nawet do wyjścia z grupy. Ale łódzcy piłkarze pokazali, że mecze wygrywa się na boisku, a nie u bookmacherów, a w piłkę mogą grać z każdym rywalem, jak równy z równym.

- W grupie pokonaliśmy ekipy z Grodziska Mazowieckiego i stolicy kraju. W ćwierćfinale zespół z Krotoszyna, w półfinale kolegów z Łodzi, a w finale Bartist Toruń! Wielka radość i euforia! Złote medale, Puchar, nagrody indywidualne oraz bilet do Mariboru na rozgrywki Ligi Mistrzów - cieszą się w klubie.

Z radością jednak przyszły też troski. Dzbany Łódź muszą pokryć koszty wyjazdu i uczestnictwa w rozgrywkach pod koniec sierpnia z własnej kieszeni. - Chcielibyśmy jechać najmocniejszym składem, jakim dysponujemy, ale nie wszyscy mogą sobie pozwolić na takie wydatki. Dlatego też poszukujemy głównego sponsora, który pomoże nam spełnić marzenia i da możliwość wyjazdu na rozgrywki Ligi Mistrzów, które odbędą się w terminie 25-28 sierpnia. Jeżeli ktokolwiek będzie zainteresowany współpracą, zapraszamy do kontaktu! - apeluje zespół.

Jak skontaktować się z zespołem? Wejdź na profil Dzbanów Łódź na FB

Zobacz także

Kontakt