Dobra wiadomość dla siatkówki osób niepełnosprawnych oraz bardzo dobra wiadomość sportowa dla Łodzi i całego regionu.

Łukasz Zieliński, trener Łódzkiego Klubu Sportowego Głuchych został asystentem trenera Reprezentacji Polski Niesłyszących w piłce siatkowej halowej kobiet przy Polskim Związku Sportu Niesłyszących. Będzie przygotowywał reprezentantki do przyszłorocznych Igrzysk Głuchych w Brazylii.

 

- Jestem dumny że będę mógł reprezentować Łódź na przyszłorocznych Igrzyskach Głuchych, które odbędą się w Brazylii - mówi trener Łukasz Zieliński

PZSN po raz kolejny doceniło profesjonalizm trenera. Łukasz Zieliński z siatkarkami i siatkarzami ŁKSG zdobył cztery medale na zawodach rangi mistrzowskiej (Mistrzostwa Polski, Puchar Polski). Jest również szkoleniowcem reprezentacji Polski Niesłyszących w piłce siatkowej plażowej.

W nowej roli zadebiutuje już 20 grudnia br. podczas towarzyskiego turnieju w piłce siatkowej kobiet organizowanego przez Urząd Gminy Sulejów.

 

Osoby niesłyszące zainteresowane grą w piłkę mogą kontaktować się z trenerem Łukaszem Zielińskim pod numerem telefonu 695621757 lub adresem e-mail: lksg@wp.pl

 

 

 

Kontakt