Majówka na Piotrkowskiej będzie… czekoladowa!

W długi weekend Piotrkowska zapełni się łasuchami zwabionymi zapachem trufli, pralin, czekoladek o najróżniejszym kształcie, pitnej czekolady, a także lodów, ciast i innych słodyczy.

Majówka na Piotrkowskiej będzie… czekoladowa!
Do Łodzi przyjadą manufakturzyści z całej Polski i zachwycą mieszkańców różnorodną paletą kształtnych tabliczek, pralin i trufli, stanowiącą kwintesencję smaków i aromatów.

Łódzka Czekoladowa Majówka to 4 dni targu na świeżym powietrzu i 30 wystawców z całej Polski oferujących rzemieślnicze wyroby. Stoiska ze słodkim asortymentem będą rozstawione w odcinku Nawrot – Tuwima od 30 kwietnia do 3 maja i otwarte będą przez cały dzień. Wszystko z zachowaniem obowiązujących zasad sanitarnych, które zachowały jarmarki organizowane wcześniej w Łodzi w trakcie pandemii.

 - O tym, że nawet w pandemii wydarzenia handlowo-targowe mogą być realizowane przekonaliśmy się podczas jarmarków na Piotrkowskiej. Dlatego na majówkę mamy słodką propozycję dla łodzian. Czekoladowa Majówka ma szansę na dobre wpisać się w przestrzeń Łodzi wzbogacając kalendarze miejskich wydarzeń. – mówi Zastępca Dyrektora Łódzkiego Centrum Wydarzeń, Piotr Kurzawa.

Do Łodzi przyjadą manufakturzyści z całej Polski i zachwycą mieszkańców różnorodną paletą kształtnych tabliczek, pralin i trufli, stanowiącą kwintesencję smaków i aromatów. Ciekawostką tej edycji będzie wyjątkowy oscypek w czekoladzie. W ofercie znajdą się również, desery ciasta i ciepłe napoje, w tym kawa. Czekoladowe święto odbywać się będzie na Piotrkowskiej już po raz drugi i było bardzo ciepło przyjęte przez łodzian odwiedzających podwórko Piotrkowskiej 217.

Godziny otwarcia:

30.04 (piątek) – 2.05 (sobota) – 11:00 – 20:00

3.05 (poniedziałek) – 10:00 – 19:00

Więcej informacji: www.facebook.com/events/702634053793542

Zapraszamy łodzian, aby zostawili  na chwilę codzienność i majowy weekend zaplanowali na czekoladowej Piotrkowskiej.!

Kontakt