Lodz.pl 600 lat Łodzi

Urząd Miasta Łodzi

Orlen Liga kobiet

Niewiele było emocji w Atlas Arenie, gdzie w derbach Łodzi siatkarki Grot Budowlani pokonały 3:0 ŁKS Commercecon. Pojedynek pretendenta do medali z beniaminkiem Orlen Ligi zakończył się tak, jak powinien, czyli pewnym zwycięstwem faworytek.

Niewiele było emocji w Atlas Arenie, gdzie w derbach Łodzi siatkarki Grot Budowlani pokonały 3:0 ŁKS Commercecon.

Pojedynek pretendenta do medali z beniaminkiem Orlen Ligi zakończył się tak, jak powinien, czyli pewnym zwycięstwem faworytek. Wygrywając 3:0 podopieczne Błażeja Krzyształowicza zrobiły to samo, co dwa wyżej notowane zespoły - Chemik Police i Impel Wrocław. Do pierwszej z tych ekip zawodniczki Grot Budowlani tracą dziewięć punktów, a do drugiej - pięć. ŁKS Commercecon po rozegraniu 17 spotkań zajmuje ósme miejsce w tabeli Orlen Ligi.

Grot Budowlani Łódź - ŁKS Commercecon Łódź 3:0 (25:18, 25:15, 25:17).

W sobotę 28 stycznia ŁKS Commercecon w Atlas Arenie zagra z Polskim Cukrem Muszynianką Muszyna, a Grot Budowlani w Bielsku-Białej zmierzą się z BKS Profi Credit. Początek obu spotkań o godz. 18. Przed wyjazdem na południe Polski podopieczne Krzyształowicza rozegrają jeszcze rewanżowy mecz 1/16 Pucharu CEV z czarnogórskim zespołem Luka Bar. Pojedynek w Atlas Arenie rozpocznie się w środę 25 stycznia o godz. 18. Na Bałkanach łodzianki wygrały 3:0.

Kontakt