Lodz.pl 600 lat Łodzi

Urząd Miasta Łodzi

Festiwalowy weekend na Piotrkowskiej 217!

W ramach wydarzenia After Urodzin Łodzi w dniach 30-31.07.2021 r. na Strefie Piotrkowska 217 odbędzie się wybuchowa mieszanka: Street Beer Festiwal wraz ze Street Food Festiwal.

Street Food Festiwal
W piątek i sobotę, 30 i 31 lipca, pasaż przed Halami Odlewni przejmą piwowarzy. Na festiwal przyjedzie 11 lokalnych browarów w tym m.in. Browar Lubrow, Antybrowar, Wagabunda czy Browar IGNIS.

W piątek i sobotę, 30 i 31 lipca, pasaż przed Halami Odlewni przejmą piwowarzy. Na festiwal przyjedzie 11 lokalnych browarów w tym m.in. Browar Lubrow, Antybrowar, Wagabunda czy Browar IGNIS. Wydarzenie współtworzy Bractwo Piwne, które przygotowało degustacje, konkursy z nagrodami dla publiczności, konkurs na piwo festiwalu oraz prelekcje. Dodatkowych atrakcji w piątek dostarczy strefa gogli VR z interaktywnymi zadaniami zręcznościowymi dla odwiedzających.

W sobotę do piwnego festiwalu dołączą food trucki ze Street Food Festiwalu. Jak co roku edycja letnia, nastawiona na jedzenie i dobrą zabawę, odbywa się tylko w sobotę do późnych godzin nocnych. Wśród wystawców pojawią się m.in. Pasibus z kultowymi burgerami, YADAY serwujący kuchnię izraelską, arabską i żydowska, LodoROŻEK z lodami rzemieślniczymi czy Mojo Picon serwujący dania kuchni śródziemnomorskiej. Za oprawę muzyczną odpowiedzialni będą Miłosz Paprocki i DJ Fagot, który pojawi się w nietypowej imprezowej odsłonie.

Partnerem wydarzenia jest Ford Store Łódź, którzy przygotował atrakcje specjalnie na ten weekend.

Godziny wydarzeń

Street Beer Festiwal

Piątek 15:00 – 24:00

Sobota 13:00 – 1:00

Street Food Festiwal

Sobota 13:00 – 1:00

 

Organizatorem jest Strefa Piotrkowska 217

Kontakt