Lodz.pl 600 lat Łodzi

Urząd Miasta Łodzi

Nowe połączenia z lotniska w Łodzi: Włochy, Hiszpania i Belgia. Już od października

Łódzki port lotniczy ogłosił dzisiaj z Ryanairem nowe połączenia. Z Lublinka polecimy do Mediolanu, Alicante i Brukseli.

Nowe połączenia z Lublinka: Włochy, Hiszpania i Belgia -  fot. Lotnisko Lublinek
Nowe połączenia z Lublinka: Włochy, Hiszpania i Belgia , fot. Lotnisko Lublinek

Lotnisko im. Władysława Reymonta rozwija siatkę połączeń. W środę port ogłosił nowości w swojej ofercie. Z Łodzi będziemy mogli polecieć do trzech kolejnych krajów: Włoch, Hiszpanii i Belgii. 

Mediolan-Bergamo, Alicante i Bruksela-Charleroi pojawią się w siatce połączeń zimą 2022 r. Rejsy będzie obsługiwała największy europejski przewoźnik sektora tanich linii – irlandzki Ryanair.

– Z przyjemnością ogłaszamy największy w historii rozkład lotów do Łodzi tej zimy, oferując ponad 25 lotów tygodniowo na 5 trasach, w tym 3 nowych do głównych miast Europy jak Alicante, Bruksela i Mediolan. Tego lata, Ryanair, za pośrednictwem polskiej linii lotniczej Buzz, będzie również obsługiwał loty czarterowe do Antalyi i Heraklionu 2 razy w tygodniu – mówi Ray Kelliher, dyrektor Rozwoju Siatki Połączeń Ryanair.

– Aby zachęcić do podróżowania do/z Łodzi w najniższych możliwych cenach tej zimy, uruchamiamy specjalną promocję na loty już od 89 zł na podróż od października 2022 do stycznia 2023. Rezerwacji miejsc w promocyjnych cenach należy dokonać do piątku 17 czerwca do północy – dodaje Kelliher.

Zobacz także

Kontakt