Urząd Miasta Łodzi

Lodz.pl 600 lat Łodzi

Nowa gra miejska w darmowej aplikacji Tropiciel. Rozwiąż kryminalne zagadki

W darmowej aplikacji Tropiciel jest już dostępna nowa gra miejska – „Kryminalne Zagadki Inspektora Dygota”. To doskonała rozrywka dla wszystkich, którzy nie boją się wyzwań. Ściągnij ją na swój smartfon i weź udział w zabawie!

Tropiciel gra miejska -  fot. LODZ.PL
W aplikacji Tropiciel jest już dostępna nowa gra miejska , fot. LODZ.PL

– Tym razem najsłynniejszy łódzki detektyw, inspektor Herman Dygot, zabierze nas w nostalgiczną podróż – mówi Adam Leszczyński z łódzkiego Tropiciela. – Oczywiście Dygot ma też dodatkowy cel: szuka ludzi o odpowiednich kompetencjach. Mają zasilić jego elitarny zespół do rozwiązywania spraw, z którymi nikt inny by sobie nie poradził!

Aplikacja Tropiciel w Google Play i AppStore

Aby wziąć udział w grze, wystarczy zainstalować na smartfonie darmową aplikację Tropiciel, która jest do pobrania w Google Play i AppStore. Po założeniu konta możemy odpalić grę i zmierzyć się z najtrudniejszymi łamigłówkami. Gra będzie dostępna do końca sierpnia.

Dla najlepszych przewidziane są nagrody!

Tropiciel to platforma dla gier miejskich i terenowych oraz multimedialnych przewodników. Na kanale na YouTube w ponad 50 filmach opowiada także o łódzkich ciekawostkach, pokazując nasze miasto od zupełnie nieznanej strony. 

KaWa

 

Jak zagrać?

Zainstaluj na smartfonie aplikację Tropiciel. Znajdziesz ją w Google Play i App Store lub po zeskanowaniu kodu QR.

Uruchom grę Kryminalne Zagadki Inspektora Dygota”, załóż wygodne buty i idź na start, czyli w miejsce, gdzie od niedawna stoi nowe Serce Łodzi.

Tropiciel – Aplikacje w Google Play

Zobacz także

Kontakt