Lodz.pl 600 lat Łodzi

Urząd Miasta Łodzi

Displate Meet at Rift - festiwal poświęcony grom Riot Games

Organizatorzy 33. Międzynarodowego Festiwalu Komiksu i Gier, który w tym roku odbędzie się 24 i 25 września w Atlas Arenie, Biblioteka Miejska w Łodzi oraz wydawnictwo Story House Egmont zapraszają w niedzielę do powstającego Centrum Komiksu i Narracji Interaktywnej w EC1 Łódź.

Halę Maszyn w EC1 Łódź opanują gry komputerowe!

Już w dniach 19-21 sierpnia ugościmy Displate Meet at Rift, pierwszy w Polsce festiwal poświęcony grom Riot Games. Jeśli z League of Legends czy VALORANT jesteście za pan brat, nie może was zabraknąć. Na wydarzenie obowiązuje wstęp wolny!

 

To pierwsze w Polsce wydarzenie, które zgromadzi zagorzałych fanów gier stworzonych przez Riot Games. Każdy, komu zdarzało się spędzać dnie przed League of Legends, powinien pakować emocje i ekscytację w walizkę i szykować się w podróż na festiwal. Ale nawet jeśli nie jesteś jeszcze zagorzałym fanem_ką tytułów Riot Games, to możesz pójść z nimi na pierwszą randkę w specjalnych strefach free to play.

 

Na miejscu do dyspozycji uczestników oddane zostaną unikalne strefy tematyczne. Zorganizowany zostanie turniej esportowy, a obecność największych gwiazd będzie okazją do zbicia piątki lub zrobienia wspólnego zdjęcia. Na miejscu pojawią się charyzmatyczne postaci świata esportu: Nervarien, Kubon, ArQuel i inni!

 

Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny. 

 

Godzinowy harmonogram Meet at Rift:

19.08 [piątek] 15:00-20:00

20.08 [sobota] 11:00-20:00

21.08 [niedziela] 11:00-18:00

 

Bieżące informacje o nadchodzących atrakcjach można śledzić w WYDARZENIU!

Kontakt