Lodz.pl 600 lat Łodzi

Urząd Miasta Łodzi

Godel Technologies w Ogrodowa Office. Większe biuro i plan na rozwój

Tanecznym happeningiem z sercem na pl. WOŚP w tle i brytyjskim piętrowym autobusem przeprowadzkę do nowego biura świętowała firma Godel Technologies. Jej łódzki oddział przeniósł się do biurowca Ogrodowa Office, zajmując ponad 1,5 tys. mkw. powierzchni biurowych – trzykrotnie więcej niż w wynajmowanych wcześniej biurach serwisowanych.

Otwarcie biura Godel Technologies -  fot. LODZ.PL
Biuro Godel Technologies znalazło się w Ogrodowa Office , fot. LODZ.PL

Firma jest obecna w Łodzi od 2021 r., kiedy uruchomiła tu pierwsze w Polsce centrum deweloperskie. W ciągu roku zatrudnienie zwiększyło się z początkowych ok. 70 osób do ponad 300! Możliwe, że nadal będzie rosnąć, bo firma zapowiada dalszy rozwój. 

– Godel stara się ustanowić, wzmocnić i rozwijać swoją markę w istniejących i planowanych lokalizacjach, oferując jednocześnie stabilne i rozwijające się zaplecze rozwojowe dla naszych długoterminowych partnerów w Wielkiej Brytanii – zapowiada Neil McMurdo, dyrektor generalny Godel Technologies.

Firma z Manchesteru, która poza Łodzią posiada już biura w Białymstoku, Wrocławiu i Warszawie, a kolejne otwiera w Gdańsku, zatrudnia w Polsce już ponad 1000 osób. Kładzie duży nacisk na współpracę z wyższymi uczelniami, co znajduje odzwierciedlenie w rozwijaniu programu Godel Mastery służącemu wyszukiwaniu i szkoleniu kadr dla IT. Firma zaangażowała się też w uruchomienie portalu profi.lodz.pl skierowanego do osób poszukujących pracy w Łodzi. 

Zobacz także

Kontakt