Lodz.pl 600 lat Łodzi

Urząd Miasta Łodzi

Zobacz, jak powstaje Trasa Górna! Zawiezie Cię bezpłatny autobus MPK Łódź

Na placu budowy III etapu trasy Górna trwają intensywne prace. Całkowicie nowy, 7-kilometrowy odcinek drogi połączy ją z autostradą A1. Masz pytania dotyczące tej inwestycji? Zadaj je przedstawicielom Miasta!

Zobacz, jak powstaje Trasa Górna! -  mat. LODZ.PL
Zobacz, jak powstaje Trasa Górna! , mat. LODZ.PL

Na spotkanie w ramach „Spacerowego przeglądu inwestycji” zawiezie łodzian specjalny, bezpłatny autobus. Zbiórkę wyznaczono na poniedziałek (29 sierpnia) na godz. 16:00 na przystanku autobusowym linii nocnych na al. Kościuszki, po południowej stronie skrzyżowania z al. Mickiewicza. Do autobusu będzie też można wsiąść o godz. 16:30 na przystanku na ul. Pabianickiej przed rondem Lotników Lwowskich.

Gdzie i kiedy rozpocznie się spacer?

Sam spacer rozpocznie się o godz. 17:00 na skrzyżowaniu ul. św. Rafała Kalinowskiego z nowo budowaną Trasą Górna (ok. 2 km na południe od ul. Kolumny).


Projekt pn. "Budowa dojazdu do węzła na autostradzie A1 – budowa III Etapu Trasy Górna" realizowany na mocy uchwały Nr 1/22 Zarządu Województwa Łódzkiego z dnia 5 stycznia 2022 roku.

Projekt współfinansowany z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego na lata 2014-2020.

Zobacz także

Kontakt