Lodz.pl 600 lat Łodzi

Urząd Miasta Łodzi

Mikołajkowy Marsz nordic walking

W imieniu wszystkich Centr Zdrowego i Aktywnego Seniora, mamy przyjemność zaprosić Państwa na - Mikołajkowy Spacer Nordic Walking po ścieżkach Lasu Łagiewnickiego. Już w najbliższą sobotę 3 grudnia zapraszamy wszystkich aktywnych seniorów oraz miłośników chodzenia z kijkami na kolejne spotkanie, na którym przemierzając leśne ścieżki, aktywnie zadbacie o swoje zdrowie.

Start oraz meta marszu, znajdować się będzie przy ulicy Wycieczkowej 69 na parkingu, zwanym...kaloryferem. Na miejsce startu spaceru dojechać możecie komunikacją publiczną, autobusami linii 61, 51a i 51b (przystanek Wycieczkowa-Wiewiórcza). Starujecie między 9 a 11, każdy uczestnik idzie w swoim tempie, wyrusza sam lub ze znajomymi...Trasa jak zwykle będzie oznaczona a jej dystans to około 10 km.

W połowie dystansu, na wszystkich uczestników Mikołajkowego Spaceru, w barze POUFKA, czekać będzie gorąca herbata oraz słodkie węglowodany.
A teraz najważniejsze, jako że jest to spacer z Mikołajkami w tle, mamy dla uczestników trochę niespodziewanych... niespodzianek... Żeby niespodzianki były niespodziewane, nie zdradzimy wszystkiego ale...spodziewajcie się spotkania z pewnym jegomościem z brodą...mamy nadzieję, że byliście grzeczni ? Dodatkowo każdy uczestnik spaceru, u którego w ubiorze znajdzie się akcent świąteczny będzie miał możliwość wylosowania w mikołajkowej loterii, atrakcyjnych nagród, ufundowanych przez partnerów naszych spacerów.

Zgodnie z Mikołajkową tradycją zaprosiliśmy do współorganizowania tego specjalnego spaceru naszych przyjaciół z kolejnego klubu miłośników Nordic Walking, którzy są z nami od początku trwania naszych imprez.
Zawsze Młodzi Nordic Walking, od godziny 9 do 10, co 15 minut zadbają o rozgrzewkę a na mecie czekać będą z przepysznymi...
Zapraszamy serdecznie Pokaż mniej

Kontakt