Lodz.pl 600 lat Łodzi

Urząd Miasta Łodzi

Atlas Arena kusi biznes - oferta najmu lóż VIP

Atlas Arena zaprasza do współpracy przedstawicieli biznesu. Kusi nie tylko biletami na najgłośniejsze wydarzenia 2023 roku! Arena, zarządzana przez Miejską Arenę Kultury i Sportu, to największa w centralnej Polsce hala widowiskowo-sportowa. Dała się poznać jako miejsce najważniejszych koncertów oraz spektakularnych i mistrzowskich imprez sportowych. Poznaj ofertę wynajmu lóż VIP w samym centrum wydarzeń!

- W 2022 roku zaufało nam 600 tys. osób uczestniczących w ponad 100 wydarzeniach. W roku 600-lecia Łodzi chcemy, żeby było ich jeszcze więcej – deklaruje Maciej Łaski, wiceprezes Miejskiej Areny Kultury i Sportu.

Oprócz, wyprzedanych koncertów światowych gwiazd, festiwali, stand-upów i dostarczających niezapomnianych emocji wydarzeń sportowych, pomóc ma w tym m.in. optymalizacja kalendarza wydarzeń Atlas Areny oraz specjalna dedykowana przedstawicielom biznesu oferta długoterminowego najmu lóż. Ta oprócz stałej loży dostępnej na wyłączność, wiąże się m.in. z możliwością identyfikacji i aranżacji przestrzeni, cateringiem, dedykowanymi miejscami parkingowymi, event managerem i co najważniejsze niezapomnianymi emocjami wiążącymi się z obecnością na imprezach organizowanych w hali. A tych nie zabraknie!

W 2023 roku do Atlas Areny wrócą Scorpions, Louis Tomlinson i André Rieu. Koncert zagrają też Avril Lavigne, Eros Ramazzotti i Sabaton. Dodatkowo do Łodzi przeniósł się Metal Hammer Festival, usłyszymy najpiękniejsze piosenki księżniczek Disney’a, a swoją autorską imprezę nawiązującą line-upem do przełomu lat 90-tych i dwutysięcznych zagra O.S.T.R.. W Atlas Arenie będzie można też wziąć udział w naszpikowanym elektroniką i efektami specjalnymi koncercie wirtualnych artystów anime oraz licznych wydarzeniach sportowych! A to dopiero początek długiej listy wydarzeń, które odbędą się w łódzkiej hali.

- Nasze miasto zmienia się nie tylko za sprawą inwestycji, które podziwiamy na co dzień, ale też, coraz lepszej, oferty kulturalnej, którą dostarcza w Łodzi również Atlas Arena. W jej różnorodności widzimy korzyści dla indywidualnych odbiorców, ale też firm, które z naszą pomocą nie tylko zyskują atrakcyjną przestrzeń w samym centrum wydarzeń, ale też dodatkowy atut w postaci najlepszych biletów na wszystkie nasze imprezy – tłumaczy Łaski.

Firmy, które jeszcze w styczniu zdecydują się podjąć współpracę z Atlas Areną mogą liczyć na specjalną ofertę cenową.

OFERTA PDF

Kontakt