Lodz.pl 600 lat Łodzi

Urząd Miasta Łodzi

600 medali na 600lecie Łodzi

  • kategoria:
  • NGO

Od 6 marca ruszył nabór wniosków do wyróżnień łodzian z okazji 600-lecia Łodzi. Z okazji jubileuszu miasto chce wręczyć 600 medali osobom, które pracują na rzecz Łodzi.

W naborze można zgłaszać pełnoletnie osoby, które swoim zaangażowaniem w ocenie osób je zgłaszających powinny zostać docenione i wyróżnione za dotychczasowe działania realizowane na terenie miasta.

Tymi wyróżnieniami chcemy powiedzieć – dziękujemy osobom, działającym w różnych sektorach i branżach,  które robią wiele dobrego w dziedzinie sportu, nauki, medycyny, pomagania i każdym innym obszarze.

Wnioski można składać poprzez stronę internetową Muzeum Miasta Łodzi, link do wniosku znajduje się na głównej stronie muzeum, w aktualnościach oraz zamieszczony jest w Biuletynie informacji publicznej (www.muzeum-lodz.pl). Nabór trwa od 6 marca do 2 kwietnia. Wszystkie 600 wyróżnień zostanie wręczonych w tym roku, pierwsze uhonorowane osoby poznamy w połowie maja. Do tego czasu eksperci z każdej ze zgłoszonych dziedzin, dokonają wyboru osób do odznaczenia.

Zachęcamy do zgłoszeń!

Kontakt