Urząd Miasta Łodzi

Lodz.pl 600 lat Łodzi

Warsztat plastyczny - "Zintegrowane planowanie inwestycji w tereny zielone dla poprawy zdrowia i samopoczucia mieszkańców - EuPOLIS"

  • kategoria:
  • NGO

Biuro Rewitalizacji i Mieszkalnictwa UMŁ serdecznie zaprasza do udziału w warsztacie planistycznym, na którym będziemy mogli wspólnie zaprojektować kolejną zieloną przestrzeń w naszym mieście. Zapraszamy wszystkich bez wyjątku - dzieci, młodzież, dorosłych, seniorów - aby zechcieli podzielić się z nami swoją kreatywnością i nowymi pomysłami. Warsztat poprowadzą architekci krajobrazu i jednocześnie projektanci z pasją z firmy LS-Project.

Spotykamy się 5 czerwca 2023 r. o godz. 16:30 w Pasażu im. Anny Rynkowskiej (przy wejściu od Al. Tadeusza Kościuszki, w sąsiedztwie przedszkola nr 75). Przewidywany czas trwania warsztatu ok. 3 godziny.

Przyjdź! Zaprojektuj z nami park linearny w Pasażu im. Anny Rynkowskiej!

Warsztat realizowany w ramach projektu pn. "Zintegrowane planowanie inwestycji w tereny zielone dla poprawy zdrowia i samopoczucia mieszkańców - EuPOLIS". Niniejszy projekt otrzymał finansowanie z unijnego programu w zakresie badań naukowych i innowacji Horyzont 2020 w ramach umowy dotacji nr 869448.

W razie pytań prosimy o kontakt telefoniczny: 42 272-64-05

Kontakt