Prezenter Oferty Turystycznej

Nowa Itaka Sp. z o.o.

Opis stanowiska

Twoje stanowisko

Kompleksowa obsługa klienta indywidualnego w Salonie Firmowym Sieci Wewnętrznej – prezentacja i sprzedaż dostępnych usług turystycznych, budowanie trwałych relacji z klientami firmy.

Wymagania

Nasze wymagania:

  • doświadczenie w zakresie obsługi klienta oraz sprzedaży ofert turystycznych

  • znajomość geografii oraz zagadnień turystyki zagranicznej

  • wykształcenie minimum średnie

  • znajomość systemu rezerwacyjnego Merlin

  • komunikatywność, sumienność i zaangażowanie

  • umiejętność pracy w zespole i efektywnej organizacji pracy własnej

  • pasja poznawania świata

Oferujemy

Dla Ciebie:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe

  • Firmowe wyjazdy zagraniczne

  • Dofinansowanie do wczasów zagranicznych Pracownika i jego najbliższych

  • Ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach

  • Kartę Multisport w atrakcyjnej cenie

Ostatnia aktualizacja:
21.12.2018

Branża / kategoria:
Sprzedaż / Obsługa klienta, Turystyka / Hotelarstwo