Aktywny sprzedawca części zamiennych

Sobiesław Zasada Automotive

Wymagania:

• doświadczenie w sprzedaży części i akcesoriów samochodowych

• doświadczenie w kontaktach z klientami i ich pozyskiwaniu

• umiejętności negocjacyjne oraz swoboda komunikacji interpersonalnej

• samodzielność w działaniu oraz dobra organizacja czasu pracy

• nastawienie na realizację założonych celów

• znajomość podstawowych programów pakietu MS Office

• prawo jazdy kat. B

Obowiązki:

• aktywne ofertowanie i sprzedaż akcesoriów samochodowych

• współpraca z Działem Marketingu w tworzeniu projektów materiałów reklamowych

• współpraca z Działem Handlowym w przygotowywaniu ofert do nowych pojazdów

• poszukiwanie potencjalnych Klientów poza ASO

• nadzorowanie gospodarki magazynowej akcesoriów samochodowych

• prowadzenie sklepu internetowego w zakresie sprzedaży akcesoriów

• optymalizacja ekspozycji akcesoriów – merchandising

Informacje dodatkowe

Wymiar etatu:
Pełny etat

Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony

Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok

Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe

Branża / kategoria:
Motoryzacja