Dyrektor Oddziału

Compensa Dystrybucja Sp. z o.o.

Opis stanowiska

Będziesz odpowiedzialny za:

  • Budowanie i realizowanie strategii Oddziału

  • Organizowanie i nadzorowanie pracy sieci sprzedaży w powierzonym obszarze

  • Realizację wyznaczonych celów sprzedażowych

  • Rekrutowanie i wdrażanie nowego zespołu sprzedażowego

  • Szkolenie i motywowanie podległego zespołu

  • Za najwyższe standardy obsługi Klienta

Wymagania

Oczekujemy

  • Min. 2-3 letniego doświadczenie w branży ubezpieczeń na stanowisku menedżerskim, które jest poparte sukcesami

  • Znajomość branży finansowej będzie miły atutem

  • kreatywność, myślenie strategiczne, umiejętność rozwiązywania problemów i długoterminowego planowania

  • Kompetencje do dzielenia się wiedzą i motywowania innych

  • Wysoki poziom umiejętności interpersonalnych i łatwość budowania długofalowych relacji

  • Orientacja na realizację założonych celów i szerokie kontakty biznesowe

  • Prawo jazdy kat. B

  • praktyczna znajomość pakietu MS Office (Word, Excel)

Oferujemy

Oferujemy:

  • Atrakcyjny system finansowo-motywacyjny

  • Praca w międzynarodowej organizacji

  • Możliwość budowania zespołów bez ograniczeń terytorialnych

  • Wsparcie szkoleniowe i niezbędne narzędzia do pracy

  • Współpraca oparta na kontrakcie B2B

Ostatnia aktualizacja:
16.08.2020

Finanse / Bankowość, Kadra zarządzająca, Sprzedaż / Obsługa klienta, Ubezpieczenia