Mobilny Technik Serwisu

Yellow Dots

Opis stanowiska

Biuro główne: Łódź

Jakie są główne zadania?

  • montaż i serwis produktów (odbojnice zabezpieczające),

  • przestrzeganie procedur jakościowych i zasad BHP,

  • planowanie kalendarza prac,

  • ścisła współpraca z działem sprzedaży w Polsce i centralą we Włoszech,

  • dbanie o prawidłową ewidencję prac i dokumentację,

  • cykliczne wyjazdy montażowe w Polsce i zagranicę.

Wymagania

Kogo szukamy?

Jeśli:

  • masz ok. 1-3 lat doświadczenia w pracach montażowych, instalacjach, produkcji, obsłudze maszyn,

  • charakteryzuje Cię zmysł techniczny,

  • jesteś tak zwaną „złotą rączką”,

  • lubisz planować i organizować pracę własną,

  • jesteś samodzielny,

  • sumienny i dokładny,

  • znasz język angielski w stopniu komunikatywnym,

  • masz prawo jazdy kat. B i nie straszne Ci wyjazdy służbowe w Polsce i nie tylko

to koniecznie się z nami skontaktuj.

*uprawnienia do obsługi wózka widłowego to warunek mile widziany

Oferujemy

Co oferujemy?

  • atrakcyjne wynagrodzenie (wynagrodzenie podstawowe + dodatkowe),

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • pakiet szkoleń specjalistycznych wymaganych na stanowisku,

  • Możliwość pracy w środowisku międzynarodowym,

  • pracę w otwartym, sympatycznym i rozwijającym się zespole.

Ostatnia aktualizacja:
26.08.2020

Branża / kategoria:
Praca fizyczna, Serwis / Technika / Montaż