Doradca Ubezpieczeniowy

Nationale-Nederlanden

Opis stanowiska

  • FORMA ZATRUDNIENIA
    B2B

  • CZAS PRACY
    elastyczny

  • MIEJSCE PRACY
    cała Polska

Wymagania

  • ROZWÓJ:
    Możesz liczyć na realne możliwości rozwoju już od samego początku. Przecież nie musisz wszystkiego wiedzieć od razu. My Ci podpowiemy co i jak, nawet w kwestii pozyskiwania klientów.

  • AWANS:
    Stanie w miejscu? Nie u nas. W każdej chwili możesz zdecydować, że obierasz kierunek rozwój. Menedżer Zespołu Sprzedaży – może za jakiś czas to będziesz Ty?

  • WYNAGRODZENIE:
    Twoje wynagrodzenie jest równie wysokie, co zaangażowanie. Premia? Prowizja? Ich wysokość nie ma górnej granicy.

  • WORK-LIFE BALANCE:
    Zapomnij o sztywnych ramach, bo czas Twojej pracy będzie elastyczny. Grafik dopasowujesz do swojego życia prywatnego. Nie na odwrót.

  • BENEFITY:
    Prywatne ubezpieczenie medyczne, karta Multisport, ubezpieczenie grupowe, programy motywacyjne i konkursy sprzedażowe - to zapewniamy poza wynagrodzeniem.

  • ZESPÓŁ:
    Nie będziesz samotną wyspą. Od samego początku możesz liczyć na wiedzę i wsparcie doświadczonych koleżanek i kolegów z zespołu.

Oferujemy

Kawka na relaksie?
Podczas przerwy, owszem. A w samej pracy będziesz:

  • poszukiwać nowych klientów – indywidualnych oraz firmowych,

  • spotykać się z nimi i rozmawiać przez telefon – dobre relacje są tu podstawą sukcesu,

  • zarabiać przez pomaganie innym, realizując przy okazji cele sprzedażowe,

  • rozbudowywać i rzetelnie obsługiwać portfele klientów.

Ostatnia aktualizacja:
01.11.2020

Finanse / Bankowość, Sprzedaż / Obsługa klienta, Ubezpieczenia