Food Safety Lider

Grafton Recruitment Polska Sp. z o.o.

Opis stanowiska

Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej, poszukujemy obecnie osób zainteresowanych pracą na stanowisku: Specjalista ds. bezpieczeństwa żywności.

Obowiązki:

  • Wsparcie przy wprowadzaniu, rozwijaniu i weryfikowaniu planów HACCP oraz wprowadzaniu wymagań korporacyjnych;

  • Koordynowanie audytów;

  • Zarządzanie niewielkim zespołem;

  • Wsparcie innych działów w zakresie porad eksperckich;

  • Proponowanie i wdrażanie zmian.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe;

  • Minimum 2 lata doświadczenia zawodowego na analogicznym stanowisku;

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w branży spożywczej, farmaceutycznej, rolniczej;

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym;

  • Wiedza z zakresu zarządzania bezpieczeństwem żywności, HACCP, GMP, GHP.

Oferujemy

  • Możliwość rozwoju w stabilnej firmie o międzynarodowym charakterze

  • Konkurencyjny pakiet benefitów pracowniczych

  • Umowa o pracę

  • Możliwość udziału w ciekawych projektach

Ostatnia aktualizacja:
17.08.2020

Gastronomia / Catering, Przemysł / Produkcja, Rolnictwo / Ochrona środowiska