Praktykant / Praktykantka - Budownictwo Ogólne

Budimex SA

Uniejów Łódź

Opis stanowiska

Do Twoich zadań należeć będzie:

  • przygotowywanie zestawień materiałowych,

  • prowadzenie dokumentacji bieżących zamówień materiałów i sprzętu.

  • Udział w procedurze odbiorów mieszkań, obiektu,

  • Nadzór nad usuwanymi usterkami.

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:

  • studiów na kierunku budownictwo specj. ogólna lub konstrukcyjno-budowlana,

  • dyspozycyjności,

  • sumienności i rzetelności w wykonywaniu przydzielonych zadań i obowiązków,

  • podstawowej wiedzy o procesach realizacji robót budowlanych

  • dużej chęci do zdobywania wiedzy technicznej,

  • zaangażowania.

Oferujemy

Kandydatom spełniającym nasze oczekiwania oferujemy:

  • płatną praktykę,

  • możliwość zdobycia doświadczenia oraz rozwój w strukturze naszej organizacji,

  • opiekę medyczną w prywatnych placówkach medycznych,

  • pracę w przyjaznym i zaangażowanym zespole.

Ostatnia aktualizacja:
29.05.2019

Budownictwo / Geodezja, Inżynieria / Projektowanie, Praktyki / Staż