Export Manager

LeasingTeam Sp. z o.o.

Nr ref.: 0013504
Rodzaj pracy: Praca stała

Zakres obowiązków:

  • Realizacja sprzedaży stolarki otworowej na podległym regionie;
  • Zapewnienie sprawnej i profesjonalnej obsługi Klientów - przyjmowanie zamówień oraz koordynacja procesu ich realizacji;
  • Pozyskiwanie nowych Klientów oraz utrzymywanie trwałych relacji z obecnymi Klientami.

Oczekiwania:

  • Minimum 3 lata doświadczenia w sprzedaży exportowej;
  • Mile widziane doświadczenie handlowe w branży technicznej (najlepiej stolarki otworowej);
  • Bardzo dobra znajomość języka obcego umożliwiająca swobodny kontakt z Klientami;
  • Kreatywność;
  • Doskonała organizacja pracy;
  • Samodzielność;
  • Prawo jazdy kat. B.

Oferta:

  • Praca w firmie o stabilnej pozycji na rynku w oparciu o umowę o pracę;
  • Możliwość pracy w biurze bądź zdalnej;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie składające się z podstawy i premii sprzedażowej,
  • Niezbędne narzędzia służbowe;
  • Możliwość rozwoju i realizacji własnych pomysłów.

Informacje dodatkowe

Wymiar etatu:
Pełny etat

Rodzaj umowy:
Na czas określony

Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat

Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie

Branża / kategoria:
Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi