Przedstawiciel Handlowy

SPRING PROFESSIONAL

Warszawa

Dla naszego Klienta, lidera branży produkującego najwyższej klasy sprzęt magazynowy poszukujemy:

PRZEDSTAWICIELI HANDLOWYCH na terenie województwa mazowieckiego i łódzkiego

WYMAGANIA

• doświadczenie zawodowe w sprzedaży B2B;

• wykształcenie minimum średnie;

• osobowość handlowca;

• otwartość na potrzeby Klienta i nastawienie na efektywność działania;

• umiejętność pracy pod presją;

• komunikatywność i umiejętność budowania silnych i długotrwałych relacji z         klientami;

• samodzielność i dobra organizacja pracy;

• prawo jazdy kat. B;

• wiedza z zakresu technologii wózków widłowych;

• mile widziana znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

• dyspozycyjność i gotowość do podróży służbowych;

ZADANIA

• aktywna sprzedaż produktów i towarów marki w powierzonym regionie działania;

• stałe i aktywne pozyskiwanie nowych klientów;

• badanie potrzeb klientów i utrzymywanie pozytywnych, długotrwałych relacji biznesowych;

• bieżące monitorowanie rynku;

• prowadzenie niezbędnej dokumentacji, przygotowywanie ofert handlowych i raportowanie do bezpośredniego przełożonego

KLIENT OFERUJE

• ciekawą pracę w dynamicznym środowisku, z produktem należącym do ścisłej czołówki swojej branży;

• Umowę o pracę

• Szkolenia wdrażające i wsparcie merytoryczne

• Atrakcyjne wynagrodzenie składające się z podstawy i premii od wyników sprzedaży

• Laptop, telefon i samochód służbowy także do celów prywatnych

• Klarowną ścieżką kariery

Informacje dodatkowe

Wymiar etatu:
Pełny etat

Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony

Min. doświadczenie:
1 rok

Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe

Branża / kategoria:
Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi